Jump to content

Novi KGB CS 1.6 Serveri


Recommended Posts

Pa cekaj zar ne vidis da ja lika nisam ni jednom pogodio dok sam bio pod fleskom ?????

I da kad sam video prve dve fleske sklonio pogled da ne budem flesiran ??? Sto naravnoo ne bi radio sa sam imao WH.. posto bi video da bacaju fleske.. takedje i za drugi fles.. zar ne mislis da bi se sklonio ??

Pre druge fleske video sam ga da se ustekao.. i pucao sam nasumice dok se ne skloni nisan.. kada mi se razsvetlilo izasao sam i ubio ga..

Sve u svemu ja ga nijednom nisam pogodio dok se nije razbistrion pogled.. zar ti se to ne cini malo cudnim a ?

Reci ?!

Edit:

Ukratko..

Nijednom nisam pogodio dok sam bio pod fleskom !!

Po zavrsetku fleske sam ga pogodio 3 puta i ubio !!

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pre druge fleske video sam ga da se ustekao.. i pucao sam nasumice dok se ne skloni nisan.. kada mi se razsvetlilo izasao sam i ubio ga..

Edit:

Ukratko..

Nijednom nisam pogodio dok sam bio pod fleskom !!

Po zavrsetku fleske sam ga pogodio 3 puta i ubio !!

x puta sam odledao klip i znam tacno svaki detalj na "optuzujucem klipu" ako si ti video da se on tamo ustekao posle onog to jest onih fleseva ja sam "Deda Mraz" mislim da si zasluzio totalnu zabranu paljenja CS a a ne mali ban na KGB_u

Get life posto za CS nisi [:(!]

Tko Kani Pobijediti Nesmije Igubiti prim.prev Alan Ford :D

Link to comment
Share on other sites

Nijednom nisam pogodio dok sam bio pod fleskom !!

Po zavrsetku fleske sam ga pogodio 3 puta i ubio !!

[roflmao]

Pa gadjao si ga taman dok je skakao, pogledaj svoje delo jos par puta :), posle si se premestio tamo "gde treba"

Poenta je u tome sto si tuda isao oko 10 puta na celom demou i nikad nisi smrdeo tu, bas si sad nasao i to kroz smoke i 2 flasha :D:D:D

A ceo demo ides samo tamo gde ima nekoga, ajde nemoj vise smarati i sebe i ljude ovde :D

Link to comment
Share on other sites

x puta sam odledao klip i znam tacno svaki detalj na "optuzujucem klipu" ako si ti video da se on tamo ustekao posle onog to jest onih fleseva ja sam "Deda Mraz" mislim da si zasluzio totalnu zabranu paljenja CS a a ne mali ban na KGB_u

Get life posto za CS nisi [:(!]

Liku prva 2 flesa me nisu flesirala..

Mozda si mogao da ukapiras da ovaj klip nema istu sliku kao i ja dok sam igrao .. i da je rezolucija manja na klipu, ali upotrebi mozak i skapiraj da dok je letela druga fleska ja sam video njega kako skace u stek..

[roflmao]

Pa gadjao si ga taman dok je skakao, pogledaj svoje delo jos par puta :), posle si se premestio tamo "gde treba"

Poenta je u tome sto si tuda isao oko 10 puta na celom demou i nikad nisi smrdeo tu, bas si sad nasao i to kroz smoke i 2 flasha :D:D:D

A ceo demo ides samo tamo gde ima nekoga, ajde nemoj vise smarati i sebe i ljude ovde :D

OMB.. pa kadjao sam ga kad je skakao zato sto sam ga u tom trenutku video pre flesa..

Kakve veze ima gde sam isao ? Video sam lika da se ustekao tu.. a 2 flesa me nisu flesirala zar jebeno ne vidis na demou da sam sklonio pogled na vreme ?!?!?

Cekaj jel me zajebavas ?? Pa zar ne bi trebalo da idem gde nema nikog a ne da rasujem sajt sam protiv 5 ice ?

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

daj bre lokuj topik svadjaju se za dz ...

ionako mu netje skloniti ban , ovako se samo svadjaju ni oko chega .

Ma ne zanima me ban.. samo ocu da kazu da su pogresili..

Klip nista ne pokazuje sto bi me povezalo da sam imao WH .. nikog nisam ubio ni kroz zid ni kroz fles niti sta. Rasovao sam sajt, ali sam bio flesiran i zaustavio sam se, pucao sam po pamcenju gde bi lik trebao da bude I NISAM GA POGODIO NI JEDNOM! Posle isteka flesa ubio sam lika koga sam vide gde se ustekao pre nego sto sam bio flesiran..

Ispostavilo se da je to neki napaljeni nub admin koji me je momentalno kick/ban, posto nije ni video da sam ja njega video kad se ustekao, mislio je da nisam izasao. A VIDI SE DA JESAM !

Tu su jos i glupi komentari.. "Isao si tame gde ih ima" .. Sta prica on ?

Ne mora nikada da mi skinu ban samo ocu da kazu da su pogresili a onda da se izvine za sve uvrede preko foruma i PM-a.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

brate prichash jednu te istu prichu ..

shvatili smo , i mislim da mnogo ljudi ne zheli da chuje vashe rasprave .

ako zhelite da se raspravljate onda lepo pm i eto ...

i kad dokazhesh da si u pravu . shta onda ? ako te nije birga dal tje da ti skinu ban , shto se onda svadjash ?

Link to comment
Share on other sites

decko ti si banovan na kgb cs serverima i na forumu pa ti sad pljuj kolko hoces sa strane

ne znam sta si ti umislio kakav si igrac ali rekao sam ti da si nula za igrace koji igraju na serverima samo se pitam kako njih nisu banovali "noob admini", i nije te nikakav "noob admin" kikovao momenatlmno vec su te snimali kako smaras celu mapu. ajde pali sad i ne smaraj...

p.s. ja te nisam banovao, ja bih te jos snimao, ali onaj klip pokazuje jedno a ti tvrdis sasvim drugo (da nisi bio flashovan) tako da aj batali, ne volim bre ove rasprave preko foruma, i ja te napadam zbog prvenstveno zbog retarditranog ponasanja, ovo za cheat mi nije nista cudno...desava se svaki dan, a ono na forumu sta si napisao se desilo prvi put u ovih 2500 korisnika za 1.5 god. aj cao, get a life

Link to comment
Share on other sites

brate prichash jednu te istu prichu ..

shvatili smo , i mislim da mnogo ljudi ne zheli da chuje vashe rasprave .

ako zhelite da se raspravljate onda lepo pm i eto ...

i kad dokazhesh da si u pravu . shta onda ? ako te nije birga dal tje da ti skinu ban , shto se onda svadjash ?

Ne mora nikada da mi skinu ban samo ocu da kazu da su pogresili a onda da se izvine za sve uvrede preko foruma i PM-a.

decko ti si banovan na kgb cs serverima i na forumu pa ti sad pljuj kolko hoces sa strane

ne znam sta si ti umislio kakav si igrac ali rekao sam ti da si nula za igrace koji igraju na serverima samo se pitam kako njih nisu banovali "noob admini", i nije te nikakav "noob admin" kikovao momenatlmno vec su te snimali kako smaras celu mapu. ajde pali sad i ne smaraj...

p.s. ja te nisam banovao, ja bih te jos snimao, ali onaj klip pokazuje jedno a ti tvrdis sasvim drugo (da nisi bio flashovan) tako da aj batali, ne volim bre ove rasprave preko foruma, i ja te napadam zbog prvenstveno zbog retarditranog ponasanja, ovo za cheat mi nije nista cudno...desava se svaki dan, a ono na forumu sta si napisao se desilo prvi put u ovih 2500 korisnika za 1.5 god. aj cao, get a life

Prvo nauci da citas.. Ja nigde nisam rekao da sam nekakav igrach i da sam najbolji na svetu.. upravo obrnuto. Da li mislis da me pogadja sto si rekao da sam ja nula za neke igrache u cs ? Ti si nula za mene u RL.. Ili bi te vise pogodilo da sam ti rekao da si nula u CS-u ?

Ti stvarno neznas da citas! Prve dve fleske me nisu flesirale, treca jeste sto sam ja i rekao.. Ne volis raspravu zato sto nisi u pravu..

Lepo se vidi na klipu da prve dve fleske me nisu flesirale zato sto sam sklonio pogled, pre nego sto me je flesirala treca fleska ja sam video gde se mugen ustekao, po zavrsetku fleske sam ga ubio !! STA TI OVDE NIJE JASNO ?!

Klasicna izjava nerdova.. get a life, ajde cao, cao zdravo. Znas da nisi u pravu i zato oces da zavrsis raspravu sto pre..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Sta pricas kozo ?

Zbog ovoga bi moderatori mogli da daju ban zbog pljuvanja po zenama.Ocekujem ban jer je ovo ozbiljan forum i ne verujem da bi im ovo proslo.

Kako me smaraju ovi pametnjakovici...

Zasto bre liku ti mislis da ikoga ovde boli tuki sad da gledaju demo gde ti pokusavas da sakrijes wh ???

Pa na serverima igra tuce igraca koji su za 5 klasa bolji od tebe pa niko nije bio banovan, ajde pali bre skileru, nisi prvi koji je krio cheat iza "stare slave" al to ne ide...

Evo ta tvoja smesna siituacija gde si ti izleteo na b i "video" lika koji se sakrio iza kutije:

Klip bez pendreka

Kao sto se lepo vidi nista ti nisi video osim dima i belog ali da stvar bude jos smesnija

kad uzmes pendrek i pogledas istu situaciju sa njim:

Klip sa pendrekom

...skontas kako si ti zapracvo video lika..

p.s. ovo je eto samo ta situacija koju spominjes ali ima ih jos a da te nisu banovali verujem da bi bilo i vise...

ajde sad prestani da pametujes, zaobidji debilni kgb ili se bolje vrati u penziju...posto ces na ovaj fazon bbiti svagde banovan

Au kakav citer.Igi, sta razgovaras sa takvim stvorenjima.Vidis da ima problem sa psihom i vidis da je povukao traume iz detinjstva(mozda je zlostavljan kao klinac).No, ne interesuje me, sa time se bave moje kolege psihijatri.

Link to comment
Share on other sites

pre nego sto me je flesirala treca fleska ja sam video gde se mugen ustekao, po zavrsetku fleske sam ga ubio !! STA TI OVDE NIJE JASNO ?!

Pa nije mi jasno kako mozes biti toliki ***, alo bre pa sta si ti robot pa da mozes to tako da vidis, pa ni ne vidi se mugen bre botino, bio si pola flash plus dim pre drugog flesha koji su je u oci upao, a sve se odigralo u sekundu...

jbt citam opet sve tvoje postove i ladno ti sedis i gledas klip i smisljas price za decu, deckonjo ti pricas ko da si neki dr mr pa si planirao sve a bio si u rushu a sve se odigralo u 3 sekunde ahaha

ajde smisli prvo sta zelis da kazes :D

aman over & out ccc, de ne smaraj pls, nikad ja necu nauciti da se ne raspravljam sa decom...i ja nemam sta da nisam u pravu, nisam te ja banovao, samo podrzavam kolege ;) i posto sam odgovorni na kgb-u uvek ja nesto blebecem...blah laku noc

Link to comment
Share on other sites

kukukuku..

Pametan covek je rekao.. Ono sto drugi ne mogu ima tebe da ubedjuju da je nemoguce. Stvarno sto li se raspravljam.

Nemam WH.. Vi ste ogranicheni ljudi i zivecete tako ceo zivot, a ti nastavi da verujes sta oces. Ja znam da nemam WH, sto znachi da ste vi ljudi neverovatno glupi. Ovo je chinjenica.

Link to comment
Share on other sites

Na klipu se ne vidi dobro.. ali ja sam mogao sasvim normalno da ga vidim u igri pre nego sto sam bio flesiran. Zasto ga nebih video bio je tacno ispred mene? To je cela poenta.

Sada se vec i on odvaja i govori kako me on nije banovao i bla bla, i podrzava kolege i ako nisu u pravu.. super, go public..

Realno gledano klip nista ne prikazuje o WH-u.. A ja kazem da sam ga video kako se ustekao, klip pokazuje da sam mogao da ga vidim, ali posto je klip malo usran ne vidi se ct dobro..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

aj daj skrinshtot , mislim da bi to trebalo da reshi sve

indijanac skrinshot moze da se montira :D

nebi sad da branim lika :D

pazi ovo detalj kod 4-5sekunde moze da se kaze da je on lika video i poceo da puca tu zagledajte se malo (stopirajte)

e sad neznam nemam ceo demo da vam kazem po ovome moze da se kaze da nije zato sto ga je video!

a za vredjanje treba ga banovati s ovog foruma

dajte ceo demo!!

Edited by hpo

potreban shalter za rad na devojci!!

Link to comment
Share on other sites

zashto mu se pravdate?

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Oh tako sam ponizen.. Admini vi ste smejurija. Iggi ovo sto ti pises je absurd koji nebih ocekivao ni od polu mentalno obolelog deteta a ne od glavnog admina ili sta si vec..

Lepo kaze hpo, share ceo demo. Ima ljudi koji hoce da pogledaju. Hocu i ja da vidim gde su to ella, mugen jos 2 admina i ti videli WH..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

dobro admini(mi) su debili ti si najpametniji i tacka.

po meni nisi mogao da skontas lika.

iggi ella ne vidim razlog da se vi raspravljate sa likom.

pusti ga vidis da je najpamentniji, najbolji, najskiller, itd

darko pajs lock plz

Edited by Giason

s' verom u boga za kralja i otadžbinu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...