Jump to content

Novi KGB CS 1.6 Serveri


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne bih da ja stalno gundjam neshto ali igi jebote jel vidish ti koji rateovi stoje na serveru ? mozh da imash i terabajt rama al sve dzaba kad ti je maxrate 6133 (da mi je josh znati kako ste doshli do ovog broja?!?). mislim na neki od ovih clanwar na kom sam igrom sluchaja igro juche.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

console:

sv_maxrate

"sv_maxrate" is "0"

sv_maxupdaterate

"sv_maxupdaterate" is "101"

Kad ste vec pokrenuli temu da pojasnim.

Taj rate je izracunat formulom u koju se ubacuje broj igraca i kolicina linka koju sam ja zeleo da ponudim serveru.

E sad to ima dva razloga. Prvo nisam hteo da trosim preko 1Mb na serveru od 24 slota, drugo 80% ljudi su imali upload manji od 100k a da pri tom ne znaju da podese rate.

Zato sam ja lepo bio zakucao mali rate na serveru i skoro godinu dana je svima extra radilo.

Prc, evo ga adsl, mali rate na adsl izgleda ne radi bas najbolje sto sam osetio i kod kuce kad sam uzeo adsl (up 192) plus su se poceli zaliti ljudi da upload linija na net_graph lici na Alpe.

Uzeh da experimentisem i skontam da vecina nljudi sad ima preko 100k upload i skoro svi imaju adsl ili cable, slabo ko vise ima wifi i svima je const. protok pa sam odvrnuo da svako uzme koliko mu treba ali treba da znaju da podese rate-ove ukoliko imaju jace od uploada.

Znaci sto se tice rada za sada postoje iskljucivo pozitivne kritike. Meni od kuce ravne skroz linije, kao lan.

E sad pitam uvek ljude koliki upload imaju jer ako imas upload 100k a lan rate...na kgb serveru ti nece lepo raditi, moras to malo smanjiti, a ako imas preko 150k onda jos i moze.

E sad sto se tice plugina to su neki dodaci i pomagala koji su igraci i admini mesecima definisali, podesavali i birali i skidali.

Kapiram da te plugine CW igraci ne vole jer jednom u mesec dana udju na pub :)

Dalje, sto se tice dropovanja, pa ne dropuje, vec izbacuje one koji nemaju slot kada udje admin ili neko ko ima slot. A kgb serveri vec imaju toliko slotova, komjuniti se toliko rasirio da je skoro pa nemoguce igrati bez slota.

Toliko :)

mislim na neki od ovih clanwar na kom sam igrom sluchaja igro juche.

cw ima taj rate dok se ne pokrene mech, kad se pokrene mech podesavanja su esl cscl 3 sa maxrate 0 :)

Link to comment
Share on other sites

0 je i bio juche, mislio sam da me ochi varaju pa danas kad sam proverio videh onu chudnu brojku. in/out mi nisu prelazili 3kB dok mi je ping 6-10. normalni CW serveri na netu imaju maxrate 20000 ili 25000 dok tvoj ima 0, pritom radi daleko loshije od stranih (na kojima mi imamo bar za 30 veci ping) i ti tu ne vidish nishta chudno.

Link to comment
Share on other sites

Meni public radi ochajno a i ne igram ga tako da ono... ping ok, ali kao shto iggi reche 'upload linija u netgraph lichi na alpe'...

Medjutim, dosta igram na cw i u poslednje vreme radi ochajno svima sa adslom dok se ne pokrene mech i uchita drugi config. E sad, problem je shto od 10 situacija admin ce 1 pokrenuti mech... Zato plx ostavi taj config za default pa da i nama svane :)

Link to comment
Share on other sites

kad neko krene da poredi nas link i nasu opremu sa strancima onda tu vise ne vredi se raspravljati ;)

mada znam da cw 1 kenja, moram da ga ugasim, nema dovoljno linka dole u sbb gde se nalazi ta masina posto su na njoj public alfa i sbb pub, tako da cw1 ce se najverovatnije ugasiti a cw2 bi trebalo za sad ok da radi kao i public-i

hf :)

Edited by iGGi.kgb
Link to comment
Share on other sites

Dalje, sto se tice dropovanja, pa ne dropuje, vec izbacuje one koji nemaju slot kada udje admin ili neko ko ima slot. A kgb serveri vec imaju toliko slotova, komjuniti se toliko rasirio da je skoro pa nemoguce igrati bez slota.

Meni KGB Alfa najbolje radi ali dzabe kad me dropuje stalno a maltene svaki dan sam na serveru, sta treba da se uradi da se dobije taj slot osim onoga sto pise na kgb forumu jer nemam nacin da nabijem 1000 fragova kada po danu mogu da igram svega sat vremena zbog konstantnog dropovanja.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

e ja sam dobio ban na serveru DM niti sam imao neki skor 160/70 tako nesto nista spec i dobijem ban kao zbog cheata znaci OMG sredi malo tu admin listu nick mi je bio ddddd ako moze kako to da se skine ako ne ko ga ...

blah, nisi ti dobio ban za cheat nego je neko provalio perkanov pass (qcK) i pored tebe na istom serveru banovao jos 6 ljudi, svi su dobili unban...sorry

Link to comment
Share on other sites

Pokusavam da se ne macujem vise oko CS-a ali posle 2 godine sam ga opet instalirao i ja mislim da me je debil mugen banovao ako on ima admina.. posto sam ga ubio kroz kutiju. Koliko treba da budes retardiran za tako nesto..

Jel ima neki KGB sajt gde mogu da postujem ili sve ovde.. ne pratim vise ove stvari pa neznam..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

mislim da me je debil mugen banovao ako on ima admina.. posto sam ga ubio kroz kutiju.

Ima demo gde jedno 10 puta ides na dd2, tunel za b i nikad nisi ni proveravao tu kutiju :D

Do te situacije su te snimala 4 admina celu mapu. Objasni kako si bas taj put skontao da ima neko iza te kutije a popio si smoke i 2 flasha :D

E da, ovo je samo primer koji si ti naveo, postoji dosta duzi demo :)

Ajde brale nije fora koristiti cheat da se vratis u cs ;) a da ne spominjem sto ti je svaki chat psovka...ucini svima uslugu i vrati se u tu penziju u kojoj si bio

inace serveri sad malo bolje rade samo kgbcw 1 jako loshe radi u poslednje vreme...

alfa public i cw1 su na sbb linku koji je nesto prso zadnjih dana takoda ta 2 servera imaju dojajan loss i choke...jbg nije do nas :/

Link to comment
Share on other sites

Ima demo gde jedno 10 puta ides na dd2, tunel za b i nikad nisi ni proveravao tu kutiju :D

Do te situacije su te snimala 4 admina celu mapu. Objasni kako si bas taj put skontao da ima neko iza te kutije a popio si smoke i 2 flasha :D

E da, ovo je samo primer koji si ti naveo, postoji dosta duzi demo :)

Ajde brale nije fora koristiti cheat da se vratis u cs ;) a da ne spominjem sto ti je svaki chat psovka...ucini svima uslugu i vrati se u tu penziju u kojoj si bio

hahahahahahahahahahaha mozda da sherujes taj demo ovde na klanruru ?

Pa jesi li slep ? MOgao si da vidis da sam izasao i da sam ga video kako se ustekao..

Hahahahahahahah.. sama pomisao da mi govoris da jesam koristio chit iako si gledao demo govori mi koliko znas i ti i tvoji admini..

Sheruj demo ovde, da svi vide to sto tvrdis..

Mozes da pitas bilo koga iz Nisa koliko nisam igrao i da li bi ikada varao.. A za psovke .. pfff pa to je sastavni deo igre/borbe, ja se ne nerviram ako me neko opsuje zato sto sam ga ubio.

Jos jednom! Sheruj demo.. pa da vidimo svi vase znanje admini.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

e cao e

znaci 100% wh

2 moja flesha i 1 smoke + josh jedan flesh od mog saigraca te 'takli' nisu i ti lagano izlazish VIDISH ME i busis kutiju?to je jedna situacija samo a sacekaj par minuta bit ce post public humiliation pa si mogao lagano da cutish i nestanesh a sad ce svi da vide ko si i shta si ...cao , E DA .. CMOK

Link to comment
Share on other sites

kakav jadnik...nice way to come back on the cs scene..samo mogao si lepo da promenish nick i da odesh na drugi server, a sad cesh da dobijesh public humiliation jer si ga sam trazio... [:D]

Sta pricas kozo ? Nice way to come back on the scene ? Ko je hteo da se vraca na scenu ? To mi je bila poslednja namera, zbog takvih neobrazovanih debila kao sto si ti i prestao sam da igram.

Da sam chiter mozda bi i uradio to .. ali posto nisam, i posto sam prozvan chiterom od strane glupih nubova ne zelim da predjem preko toga..

public humiliation ? huh ?

Kako cu da dozivim public humiliation kada necete ni demo da update-ujete ?

e cao e

znaci 100% wh

2 moja flesha i 1 smoke + josh jedan flesh od mog saigraca te 'takli' nisu i ti lagano izlazish VIDISH ME i busis kutiju?to je jedna situacija samo a sacekaj par minuta bit ce post public humiliation pa si mogao lagano da cutish i nestanesh a sad ce svi da vide ko si i shta si ...cao , E DA .. CMOK

Kukukuku..

Ja i zelim da vide.. to je poenta sto trazim da demo bude sherovan.. Sherujte ceo demo..

EDIT: I ako si se nesto zbunio.. izvini ali nisam homo..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Kako me smaraju ovi pametnjakovici...

Zasto bre liku ti mislis da ikoga ovde boli tuki sad da gledaju demo gde ti pokusavas da sakrijes wh ???

Pa na serverima igra tuce igraca koji su za 5 klasa bolji od tebe pa niko nije bio banovan, ajde pali bre skileru, nisi prvi koji je krio cheat iza "stare slave" al to ne ide...

Evo ta tvoja smesna siituacija gde si ti izleteo na b i "video" lika koji se sakrio iza kutije:

Klip bez pendreka

Kao sto se lepo vidi nista ti nisi video osim dima i belog ali da stvar bude jos smesnija

kad uzmes pendrek i pogledas istu situaciju sa njim:

Klip sa pendrekom

...skontas kako si ti zapracvo video lika..

p.s. ovo je eto samo ta situacija koju spominjes ali ima ih jos a da te nisu banovali verujem da bi bilo i vise...

ajde sad prestani da pametujes, zaobidji debilni kgb ili se bolje vrati u penziju...posto ces na ovaj fazon bbiti svagde banovan

Link to comment
Share on other sites

p.s. ovo je eto samo ta situacija koju spominjes ali ima ih jos a da te nisu banovali verujem da bi bilo i vise...

ajde sad prestani da pametujes, zaobidji debilni kgb ili se bolje vrati u penziju...posto ces na ovaj fazon bbiti svagde banovan

bla bla bla.. jos hiljadu situacija i ja mislim..

Radiju cu da budem banovan na svim serverima znajuci da debili nisu u pravu nego otici kao da jesu..

Kako me smaraju ovi pametnjakovici...

Zasto bre liku ti mislis da ikoga ovde boli tuki sad da gledaju demo gde ti pokusavas da sakrijes wh ???

Pa na serverima igra tuce igraca koji su za 5 klasa bolji od tebe pa niko nije bio banovan, ajde pali bre skileru, nisi prvi koji je krio cheat iza "stare slave" al to ne ide...

Kako bi ja mogao da sakrijem WH ? Tuce kazes a.. stare slave a.. da sam se krio iza stare slave onda bi koristio i staro ime, zar ne mislis tako ? Ne bi usao pod sasvim drugachijim nikom.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Eto vidis kako se sve lepo resi, mada niko ne ocekuje da ces priznati da varas, sve se vidi, admini tamo nisu od juce jbg ;) ne zelim da se smaram da ti pravim jos situacija vec jednostavno, KGB zaobidji, a za druge kako hoces i nemoj nikoga psovati jer tebe niko ne psuje.

Ja sam ti rekao neke pogrdne reci na PM jer mi danas nije dan jos si me ti dodatno smorio ali sam barem imao kulture to da uradim na PM a ne javno na forumu

ae poz i smiri strasti, ovo je samo igra ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...