Jump to content

Mini Rejv Kalendar


Recommended Posts

Ne znam sta da ti kazem. Dodjem na zurku, u istoj prostoriji se nalazi od 200 do 800 ljudi, roka tehno, svi djuskaju, ja djuskam... stvarno u ovoj situaciji ne ocekujem da mi nece biti toplo. U Drugstore-u je to malo toplije nego negde drugde, ali ne toliko da moze da mi sjebe zezanje.

I mozda je fatso iskoristio dobar trenutak da te poprckuje, ali ima i tu malo istine. :)

Samo imam osecaj da kada bi bilo gde preko videli ovakav klub, da bi bili u fazonu "uuu, koji underground, ulaz je na vrhu zgrade, do jaja mesto".

 

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

same here; lokacija predobra (nema random ljudi), gostovanja ubijaju ali stvarno hejt ka ozvučenju u velikoj sali i malo ka ventilaciji (meni iskreno ne smeta previše). Sećam se prošle godine na koncertu (Ariel Pink) pesma nije mogla da se prepozna koliko je loše bilo ozvučenje :D

Jako im malo fali da budu ubedljivo najbolji klub

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da ti kazem. Dodjem na zurku, u istoj prostoriji se nalazi od 200 do 800 ljudi, roka tehno, svi djuskaju, ja djuskam... stvarno u ovoj situaciji ne ocekujem da mi nece biti toplo. U Drugstore-u je to malo toplije nego negde drugde, ali ne toliko da moze da mi sjebe zezanje.

I mozda je fatso iskoristio dobar trenutak da te poprckuje, ali ima i tu malo istine. :)

Samo imam osecaj da kada bi bilo gde preko videli ovakav klub, da bi bili u fazonu "uuu, koji underground, ulaz je na vrhu zgrade, do jaja mesto".

 

Pa cela teorija vam pada u vodu jer kad odem u klub gde nije zagusljivo i vruce kao tamo ja skacem celu noc.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da ti kazem. Dodjem na zurku, u istoj prostoriji se nalazi od 200 do 800 ljudi, roka tehno, svi djuskaju, ja djuskam... stvarno u ovoj situaciji ne ocekujem da mi nece biti toplo. U Drugstore-u je to malo toplije nego negde drugde, ali ne toliko da moze da mi sjebe zezanje.

I mozda je fatso iskoristio dobar trenutak da te poprckuje, ali ima i tu malo istine. :)

Samo imam osecaj da kada bi bilo gde preko videli ovakav klub, da bi bili u fazonu "uuu, koji underground, ulaz je na vrhu zgrade, do jaja mesto".

 

Pa cela teorija vam pada u vodu jer kad odem u klub gde nije zagusljivo i vruce kao tamo ja skacem celu noc.

Posebno kad matiraš protivnika hehe

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

dragstor ima fenomenalan prostor i bolestan lajnap i to je sve. 

ništa drugo nisu uboli. ozvučenje im je kurčina, u manjoj sobi je srazmerno manja kurčina ali i dalje kurčina. ventilaciju nikada neće srediti, a mogli su da su preskočili tri velika imena i te pare uložili u ventilaciju. atmosfera je horor čemu doprinosi POTPUNO odsustvo ikakvog osvetljenja (mislim u maloj sobi su na zid stavili alu foliju i razvukli laser preko toga i kao zezanje) i pedersko ketaminski užas od ekipe. stvari poput šanka, ofucanih fotelja i klozeta od šperploče koji su napravila deca na tehničkom ne moram ni da spominjem, pored svega ovoga su sitnice i nebitno je. 

a taj klub i dalje ima potencijal da bude među top evropskim underground klubovima, samo jebiga kad i ono malo zarade što naprave moraju da daju na reket da im ne bi opet padali suzavci u klubu. a ja idalje ponekad odem tamo, svaki put se zajebem, svaki put kažem da neću više, i tako u krug na svakih par meseci. 

Link to comment
Share on other sites

ja smatram da je ovde problem u tome što ti nešto što ti se ne sviđa automatski diskredituješ i vređaš. mislim dobro, berghain je možda drugačiji nego što je pre bio i šta sad? šta konkretno remeti kvalitet berghaina u tvom životu da bi mu davao tako pogrdne epitete?

po mom mišljenju mnogo veću štetu prave hejteri kao što si ti i to sprečava bilo kakvu dalju diskusiju i ubija smisao foruma na prvom mestu. zbog takvih komentara ljudi na ovom forumu sve manje žele da podele svoje mišljenje sa drugima jer ne žele da budu stigmatizovani od strane povlašćenih kao što si ti. treba prihvatiti i tuđe mišljenje i stvoriti zdravu atmosferu na forumu a dodatno poboljšati pravilnik i pridržavati se njega kako se ove stvari ne bi dalje dešavale jer je najlakše da žmurimo na celu situaciju ali niko ne razmišlja da će forum na kraju završiti u rasulu poput grčke.

  • Upvote (+1) 1

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ja smatram da je ovde problem u tome što ti nešto što ti se ne sviđa automatski diskredituješ i vređaš. mislim dobro, berghain je možda drugačiji nego što je pre bio i šta sad? šta konkretno remeti kvalitet berghaina u tvom životu da bi mu davao tako pogrdne epitete?

po mom mišljenju mnogo veću štetu prave hejteri kao što si ti i to sprečava bilo kakvu dalju diskusiju i ubija smisao foruma na prvom mestu. zbog takvih komentara ljudi na ovom forumu sve manje žele da podele svoje mišljenje sa drugima jer ne žele da budu stigmatizovani od strane povlašćenih kao što si ti. treba prihvatiti i tuđe mišljenje i stvoriti zdravu atmosferu na forumu a dodatno poboljšati pravilnik i pridržavati se njega kako se ove stvari ne bi dalje dešavale jer je najlakše da žmurimo na celu situaciju ali niko ne razmišlja da će forum na kraju završiti u rasulu poput grčke.

Nema vredjanja samo previse turista i losa atmosfera, to je opet moje misljenje a ko voli nek izvoli svi srecni :)

Inace los ti je trol moze to i bolje ^^

Link to comment
Share on other sites

Za Rodhada znam vec neko vreme i jako se radujem tome, jer prosle godine nisam bio u Srbiji kad je on pustao.

Jedino je sranje sto ce interesovanje biti vece, pa ce zurka biti u velikoj sali, za razliku od proslog puta, a ipak je mala sala prava prica.

prošli put je bio u velikoj hsali

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...