Jump to content

Kako je zapocela vasa wc3 ''karijera''?


Recommended Posts

znaci pitanje je kako i zasto se poceli da igrate wc3? da li ste prvo zavrsili kampanju,ili ste odmah krenuli na multiplayer okrsaje?

sto se tice mene,ja sam pre wc3-a igrao cs 1.5 na netu VEOMA aktivno jedno godinu dana nakon cega me je igra strasno smorila. posle toga jedan dio mog drustva je poceo da igra war3..mislio sam da je glupa igra,medjutim posto nisam imao nista drugo da igram,odlucio sam da i war3 malo igram...to ''malo'' je preraslo u jos vecu zavisnost nego u vreme igranje cs-a...warcraft je imao sjajnu prichu,i to je ono sto me tjeralo da predjem igru do kraja.. sve je ovo bilo na 1.07..stigao sam do odredjenog nivoa u TFT-u(bonus campaign),i reklo mi je kako treba da trazim na internet nove chapter-e..tako ja odem na www.junk.co.yu i pitam za iste :) ,oni mi rekoshe ''instaliraj 1.12 i imaces chapter-e te bonus kampanje''..tu sam vidjeo takodje da je moguc online play (na karambu) i tako je pocelo sve :P (tek na 1.14 saznajem za download replay-a jer sam igrao sa nekim momkom iz bara,i nakon sto me dobio 3 puta,uputio me na replayers.com i wc3replays)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja karijera zalazi u duboke korene srpske multi pro scene.Jedan dan igrao sam tutorial u MOJO-u i neki lik, valjda Still, je rekao u brate pa ti sabijaš, vidi se da su ti geni od početka okrenuti ka wc sposobnostima i da ćeš biti uspešan i dao mi sponzorstvo.Igram samo kada mi zatebaju pare tipa da kupim kola ili sl.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam cs 1.5 aktivno, i 1.6 takodje :) i onda je dosao lik iz BG-a sa nickom Dev1L, uzeo cd-keyeve od ghosta i mareta i kod mog ortaka instalirao Bnet. Prvo smo igrali samo na US Westu jer nam je on rekao da ne koristimo na evropi zbog dvojice gore pomenutih ;). Kasnije sam na www.junk.co.yu procitao u topicu (cini mi se da je Sir Neo napravio) kako da ukradem cd-key od glupih amera. Uradio sam to, kupio novi komp kuci, instalirao war i krenuo da igram. Prvo sam igrao samo RT, a posle sam krenuo solo. Klanovi oTk (one touch killers), NWRS (New Russia XDD), T9 (Team 9, sa njima sam jos uvek u kontaktu), SeT (usao preko veze, i dokazao se tu) i sada sam u cube-u ^^.

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ihhh, moja wc3 karijera je pochela kada je izashao beta wc3. Do tada sam igrao aktivno CS, bio u jednoj od najboljih ekipa Srbije i onda sam potpuno preshao na wc3. Kampanju nikada nisam zavrshio, odmah sam krenuo da igram na Karambi, i 2-3 meseca posle izlaska igre nabavio svoj key (menjao sam 2 SC keya za 1 wc3). Nastavio TFT da igram i igrao do pre recimo godinu i po dana bash aktivno, od tada tu i tamo odigram pokoju, RT, 3v3, 4v4 itd itd. Nije mi dozivljaj kao ranije... Igrao sam za reprezentaciju Srbije (Jugoslavije, SCG) nekoliko puta, a od klanova za Fallen, bC, wO (NVIDIA GOSHU!), G.wc3, GM, Daw, SBB, 4gl i posle toga honorary za cube. Shto se levela na BNetu tiche, u 1.14 verziji sam bio 27-mi, a posle toga 45 (ili 46, nisam siguran). A da, bio sam i na XYZ lan turnira i upoznao isto toliko kul ljudi.

A da, bio sam u top8 na wc3masters online turniru...ili top4 chak, mozda... [:)]

Link to comment
Share on other sites

Beta wc3 igrao sam sa humanima neku mapu ffa na 3 lika ... secam se napravio sam paladina otisao zapadno do ortaka koji je bio undead i koji me je odrao sa zmajevima onda sam otisao na sever i pokorio night elf ortaka ( tada me mogao da se menja savez lol ) i onda smo zajednickim snagama pwnovali njegovu undeadarmiju ( one gluposti sa chimerama od 500 hpa i uzimanje golda bez wispova itd ^^ a ja isukao 10 steamtenkova sa riflemanima unutra ... uf ) ... Secam se kao da je juce bilo .

Na karambi sam krenuo da igram kada je izasla 1.03 verzija i igrao do tamo 1.05 verzije posle sam kupio original i igrao se na bnetu 2god dok nije izasao wow ... blablabla

me noob .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ovako,poceo sam da igram campanju,i igra mi se totalno svidela da sam je presao 6 puta,kasnije sam igra lan sa bratom,i sa nekim drugovima,izasao frozen throne,i njega presao vise puta,posle samo igrao lan , multiplayer.Kasnije sam saznao od druga za replaye,poceo sam da provodim sate na kompjuteru,rekao mi je i za battle net.. ;D skupio sam money,i ukljucio se na battle net.To je bilo pre 1 godinu :D tada vec znate,malo stats,malo lvl,malo klan druzenje igranje,repleyi.I tako sam postao zaludjenik....

Link to comment
Share on other sites

A sad na zbilju, iako nikada nisam probao da igram wc3 kao na turnirima i to, znam da sam prvo igrao onu procurelu betu sto si morao da emuliras server na trecem kompu da bi mogao da igras na dva 1na1, sto je bilo jako zanimljivo :) pa sam onda na neki jaci komp instalirao vmware pa emulirao win i wc3 server. To su bili dani :) A kampanju sam presao jako kasno, tipa godinu-dve nakon toga, i onda sam batalio :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam se bas dugo opirao prelasku na wc3.. posto sam pre njega dosta igrao SC , pa prvi put kad sam upalio sve mi je delovalo kao u slow motionu [:D] 2 unita koja se peglaju 20sekundi je bilo roflmao u to vreme... pa onda kad su svi iz okoline batalili sc i presli nisam imao nekog izbora.e onda kad sam izvalio da sam teska bulja sam prestao da igram ladder i krenuo na difenseve i slicna cuda i tu sam kao malo manja bulja [:D]

Link to comment
Share on other sites

josh jedan "my life story" topic, ne mogu ovo da chitam...

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

josh jedan "my life story" topic, ne mogu ovo da chitam...

ne bi bio highl1 da se ne pravish pametan :)

uzged mislio sam da ce biti interestantno vidjeti kako su neki poceli sa igranjem war-a,pa eto napravio sam topic u tu svrhu

vidim da neki nisu presli kampanju,OMG ne znate sta propustate..jedna od najachih storyline-a ikada sto sam imao prilike da vidim u video igrama..

Link to comment
Share on other sites

ne moram da se pravim pametan, jednostavno jesam, i da, ovakvih topica je bilo 100.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam cs 1.5 aktivno, i 1.6 takodje :) i onda je dosao lik iz BG-a sa nickom Dev1L, uzeo cd-keyeve od ghosta i mareta i kod mog ortaka instalirao Bnet. Prvo smo igrali samo na US Westu jer nam je on rekao da ne koristimo na evropi zbog dvojice gore pomenutih ;). Kasnije sam na www.junk.co.yu procitao u topicu (cini mi se da je Sir Neo napravio) kako da ukradem cd-key od glupih amera. Uradio sam to, kupio novi komp kuci, instalirao war i krenuo da igram. Prvo sam igrao samo RT, a posle sam krenuo solo. Klanovi oTk (one touch killers), NWRS (New Russia XDD), T9 (Team 9, sa njima sam jos uvek u kontaktu), SeT (usao preko veze, i dokazao se tu) i sada sam u cube-u ^^.
HAHAHAHHA DEV1L AKA DEBIL :DDDDDD, zakuni se da je on u Paracinu? lokolololololol xD

ja nisam ni kampanju presao :)

samo znam da su elfovi govna ;D

imba elf

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Znachi, u dubini duse sam prezirao wc3, i nisam mogao da zamislim da cu poceti da ga igram.

Sve se desilo spontano, jednog dana gledam momke u net kafeu kako igraju, drugi dan uzimam piratske diskove,

treci porucujem original .. bla bla

Kampanju sam presao jednom, i odmah poceo da igram na onom poljskom serveru (mislim da je eurobattle.net),

igrao sam tamo vrlo malo i ubrzo presao da igram na battle.net-u. Zatim je usledilo smaranje, dok nismo poceli kao

malo ozbiljnije, onda su naisli klanovi poput SK06, eXit, teh i BwSL (vrlo kratko), to bi bilo to [:p][;)]

Link to comment
Share on other sites

Poceo sam da igram zbog ortaka koji je to cepao dok smo zajedno trenirali basket.Isli smo oko 7,8 meseci svi sa treninga na CS i igrali pomalo wc3.Kad mi je taj ortak rekao za KArambu tu je sve krenulo.Tamo sam saznao za junk.co.yu forum i od tad sam pratio sva desavanja u nasoj i svestkoj sceni.Na bnetu sam krenuo da igram u Aprilu 2005 i napravio prvi acc Destro2004 (koji sam bolid). Od tad do dana danasnjeg nisam naucio da igram ovu jebenu igru jer me nikad nije zanimalo da se cimam da igram nesto puno (mada i da jesam mozda ni tad ne bih). Isao sam do upisa na fax na svaki LAN u TFTu koji je odrzao + 1 LAN u platou koji je bio 1,06 RoC, tamo sam upoznao dosta ljudi (jebiga i Fatu).Sto se klanova tice bio sam u SeT-u, teh-u, MKOL-u, ecLs-u,JFL-u, i BwSL-u (mozda sam neki zaboravio *[hint] neprevazidjeni kita-gaming [/hint]. Sve u svemu nije mi zao sto sam neko vreme potrosio na igru ;)

~~

Link to comment
Share on other sites

Poceo sam da igram kod gaziranog u igraonici na nekom braveheart serveru .... tu mi je acc bio Serbian_Knight imao sam oko 100 - 0 .. i onda se neko napravio pametan i dosao tu i spojilo me sa njim .... on me je tako razneo od batina i nalozio me je da je iz engleske samo neznam ko je bio to . ?

Link to comment
Share on other sites

josh jedan "my life story" topic, ne mogu ovo da chitam...

bringz tearz to your eyez ?! :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...