Jump to content

Twin Peaks


Recommended Posts

Ja sam bio malesni kad su se prvi put twin piks prikazivali pa mi je sve i dalje totalno nejasno i nedovrseno. A sad mi je nezgodno da gledam, nemam TV u podrumu gde radim :o)

Keva je pratila twin piks i onda ja kao sa njom, dok sam bio klinac, i ne da nista nisam razumeo nego nista nisam razumeo :) Ali znam da je ona bas bas gotivila seriju, cak je bilo i prepricavanja kao sada za ove spanske :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lik u Twin Peaksu oko koga se vrti kompletna serija/misterija. Sama serija pocinje tako sto nadju njen les umotan u najlonsku foliju, na plazi.

@Kole

Ipak sam bio malko blizi sto se tice epizode ubistva [:I]

www.twinpeaks.org :

Who killed Laura Palmer? As revealed in episode 16, Laura was killed by her father, Leland Palmer, under the influence of BOB. ...
Link to comment
Share on other sites

Longli to je dejvid linc, znaci uzivaj u seriji (jedna od najboljih ikada ako ne i najbolja za mene) prati likove, radnju i opet, uzivaj.

Ubio je Loru zato sto je zao....

I da umri RTS-u zbog idiotskog termina. i Umri sto nema reprize.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Moras da gledas , prica je vrh, evo uhvatio sam drugara da mi nadje pa da ogledam na eks. Malo sam citao i Wiki o seriji, koliko je Linc-a vukla inspiracija za neke stvari i koliko mu se puta desilo da nesto ubaci sasvim slucajno covek da pomisli da snjim nema igranja karata osim u cackalice. Kako je izabrao glumca za BOB-a, miku i ostalu drzinu car.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Longli to je dejvid linc, znaci uzivaj u seriji (jedna od najboljih ikada ako ne i najbolja za mene) prati likove, radnju i opet, uzivaj.

Ubio je Loru zato sto je zao....

I da umri RTS-u zbog idiotskog termina. i Umri sto nema reprize.

Znam, keva nije htela da mi kaze ko ju je ubio, "moras da gledas, to je jedan od najboljih rezisera, bitna je prica i atmosfera a ne ko ju je ubio", ali jebiga, em sto sam propustio zbog termina, em sto sad videh.Ali vec sam se uposlio da nadjem na CD-u epizode, pa cu da gledam.

Link to comment
Share on other sites

Omg spamzoor

Ngo Kole ko ti je bila najuberkul riba u twinpiksu :) ?

Agent kuper ili big ed?

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...