Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Josh jedan dan je proshao, a ja nishta nisam radio... Tuga koliko sam lenj... :(

Josh jedan dan je proshao, a ja nishta nisam radio... Tuga koliko sam lenj... :(

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Josh samo 2 meseca 14 dana 22 sata i 52 minuta do dana kada cu polagati prijemni,a ja josh knjigu nisam otvorio,naravno svakog ponedeljka sa prichom kako ove nedelje pochinjem da ga spremam :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

probaj u utorak da krenes s spikom .. mozda pomogne

@topic .. nakon fine stresne nedelje sad konacno mogu malo par dana da disem ... cudan feeling ...

edit:

moram da izbunarim odnekle moj stari avatar ... ne mogu da pohvatam koji je moj post kad skrolujem na brzinu

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

Jel se to samo meni cini, ili je protekli pricajte topic prosao mnogo brzo?

Zavrsio sam onaj posao sto sam radio, ali sam se sad okupao i sve, pa dok se ne osusi sve lepo da uzmem i uradim jos ponesto. Valjda cu uspeti da ustanem oko 7 ako legnem oko 3, nije mi prvi put :)

Link to comment
Share on other sites

ceo dan drkanje sa windowsom, imadoh u jednom trenutku 3 windowsa istovremeno [roflmao]

kako da ga covek ne voli, kad je tako pun iznenadjenja... jedan cd, jedan sistem, a nikad ne znas kako ce se ponasati [:D]

osim toga, pravim malo sranja... cuce se da li sam spaljivao preostale mostove, ili popravljao neke sjebane...

\m/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

jebo sliku svoju, ne merem da kuntam, evo, samo idem i pogadjam one gugl slicice, mogo bi malo da sviram/crtam, izbezobrazio sam se krajnje...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dao bih joj da mi pusi,ali ima karijes na kecu..

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...