Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

juce gledao pirate 3 i i nosim pozitivne utiske :) jest da je film 2 sata i 40 min ali vredi [:D]

i ja sam sinoc gledala pirate, ovaj deo mi je definitivno najbolji..osim u par scena kad je ceo bioskop u glas govorio ma jeeeeste : ))

inace, danasnji dan smara u najavi..

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

juce gledao pirate 3 i i nosim pozitivne utiske :) jest da je film 2 sata i 40 min ali vredi [:D]

Hm...u prevodu na moj jezik 4-5 pishanja.

Ipak ovo ce se gledati kuci :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

inace, danasnji dan smara u najavi..

lolnub, dodji na adu!

@lavor

jaaaaaaaaaaadaaaan :/

jel igrash wow kao kartmen i deresh se "moooooooom, bathroooooom"? :D

inache, spavao slabo. legao oko 1-1:30 ali se vrteo josh par sati. vrutjina me ubila, sad me glad mori, strahujem od puta do ade 88icom po ovom vremenu, josh vishe od puta nazad, nisam ushao u eve sinotj shto znachi da sam imao prazan hod za uchenje skilova, iskulirao sam put u kendicu radi visheg cilja... end stil, lajf iz gud :]

Link to comment
Share on other sites

Nijednog trenutka nismo sumnjali u tebe. Mada je bilo malo frke, ipak godine i to, ali mi je drago da je sve u redu!

Ustao, slusam neku muziku, razmisljam kako ce da bude straaavicno topao dan sudeci po svemu, a ja jos uvek nemam klimu. I ajd' sto je nemam, nego vrlo verovatno ne moze ni da se ugradi, pa me to malo smara. Na kraju ima stvarno da napravim onu kucnaradinost klimu sa ventilatorom i kofom leda :)

Link to comment
Share on other sites

Ubio se sinoc strashno, povracao vishe puta. Al bilo je kul :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

otisao ipak do grada...prvo malo pili u dupetu(najjeftinije mesto u grdu) pa posle malo na narodnjake i tako:)...sutra naporan dan, dosta toga treba odraditi...btw, brate igi kakva je to slika:)

http://www.monsterpig.com/

On Thursday May 3 2007, an 11 year old boy kills 476 kg wild Feral hog. The pig was over 3.2m long. The hog was taken with a Smith & Wesson customized .50 caliber revolver shooting 350 grain bullets. The 11 year old boy is Jamison Stone.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pa dobio je za "Na drini cuprija". Postojali su dobitnici koji su dobili "nobela" jer ih je usralo da napishu jednu dobru knjigu dok su im ostale jad i beda. Andric je napisao i bolje knjige od one za koju nagradjen

zar ti nisi na filoloskom?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pa dobio je za "Na drini cuprija". Postojali su dobitnici koji su dobili "nobela" jer ih je usralo da napishu jednu dobru knjigu dok su im ostale jad i beda. Andric je napisao i bolje knjige od one za koju nagradjen

zar ti nisi na filoloskom?

Nisam tražio odgovor, to je bilo retorsko pitanje.

A da odgovorim na potcenjivačku rečenicu na kraju tvog posta - na fakultetu se tvrdi da se nagrada daje za opus a ne za pojedinačno delo (iako je ovo ponekada netačno).

The Nobel Prize in Literature 1961

"for the epic force with which he has traced themes and depicted human destinies drawn from the history of his country"

Ovo objašnjenje je s nobelprize.org. Nikada saopštenje komiteta nije bilo da je dato zbog te i te knjige, zvanično sledi zbog opusa. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

ok, nisam znao. ali stojim iza toga da neke likove usere sa jednom dobrom knjigom da dobiju Nobela kao sto je to sa Orhanom Pamukom, Elfriede Jelinek. Josh ako im knjiga ima neke drustvene teme poput silovanja, sirocadi, onda su lock za nagradu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Nobelova nagrada se ne daje za jedno delo, zar ne?

hehe, i ja rekoh bas sinoc da mislim da je dobio nobelovu nagradu za knjizevnost :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...