Jump to content

Sta nas ceka u skorije vreme ...


G!!!

Recommended Posts

Za sve ljubitelje Diabla izasao je Alien Shooter: Vengeance, horde raznih fela aliena koji nadiru u nedogled, sirok izbor sacmara, automatskog i poluautomatskog oruzja kao i onih brutalinjih tipa rocket launcher :) tu je i skill-tree cisto da zamaze oci :) i da lepa 2D grafika koliko god to zvucalo smesno :)

fml

Link to comment
Share on other sites

svi ovakvi topici su isti jebote :))

vidi ovu igru

ma to je sranje

a ovo

a tek to je sranje

vudu: a nwn???

vulfi: jebo te nwn!!

[:D]

ali je istina, svaki je takav [:D]

vudu i vulfi sa nwn`om :))))

vudu, nemoj postovati na fallout topiku... plx :D

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja sam staromodan lik...tako da cu sada da ukljuchim ff8 na sondzi i da cepam...a vi igrajte "nove"."lepshe" igre sa prichom koju deca u vrticu pljuju kolko je glupa... [:p][:D][^]

btw chuo sam od jednog lika iz Shpanije da se sprema neka nova online verzija Final Fantasy-a...ako neko naleti na tako neshto(pritom da je istina) neka dropuje ovde.

Znam neke likove koji su pocheli sa iznajmljivanjem ps1 i da sada imaju veeeeeliku igraonicu sa kompovima...pa se vi zapitajte da li je bash svako bio u nekom minusu ili na nuli!!!

Edited by Planetar

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...