Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

WTS orc huntera

Name : Tordek

Server :Dentarg

Profesije: Enchanting 375 /Mining 375

Pvp gear: 4/5 vengeful ,merciless shoulders i crossbow sve bg iteme, trinkete i imam 5000 arena poena

Pve gear: 4/5 T4 i kharazan itemi

epic flying mount

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...rg&n=Tordek

Kontakt i vise informacija na msn:

sremac8888@hotmail.com

Cena 200 e samo hunter ili ceo acc 350 evra na kom imam 70 lvl shamana i 70 lvl warr i 70 lvl huntera

Edited by tordek
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WTS UNDEAD WARLCOK 70 lvl na Magtheridonu PVP server.

Full epic pvp i pve gear.

433resi, 13.5k hp, s2 gearovan

1150 spell dmg u pve gearu, oprema je kz,za ssc i tk.

Ima sve ground mountove i 60%flyinga, dosta golda na accu i torbice od 20 slotova. Exalted je sa svim outland fakcijama i ima pre q za bt/mh , mada to vishe nije ni bitno.

Full je enchantovan i socketovan sa plavim/epick socketima.

Cena je 100e fiksno, treba da idem na more da se zajebavam i da pushim dzokavac , ali jbg to ne znaju moji roditelji, tako da moram da prodam ono shto mi je najmilije, moj WOrld of Warcraft ili kako volim da mu tepam vovic :D

kontakt telefon ( na koji mogu i starije punije dame da pozovu) : 065/446-1230

STOP cimanje pederi i trandze.

Btw , prodajem i 5k golda na Magtheridonu(horda) 10k dinara, moze i na drugim pvp serverima(ali vi placate transfer :)

Link to comment
Share on other sites

Server Haomarush, horda.

Prodajem Account, prvi i jedini, naravno vlasnik (dajem sve sa discovima wow i bc), quit wow, nadam se zauvek.

Mage Troll lvl 70, sarena epic pvp oprema, 2 merci .. sem nova 2 evoker dela plava zbog reza. Resillience mu je 461. Herb 375 / Alchemy 375

Warr Ud lvl 70, Kara full tank oprema, 4 glad dela i ok pvp oprema, 240 resillience ..Gorehowl sa mungosom etc .. Enchanting 375 / Mining 375

Oba chara imaju fly epic i ground mountove.

Tu je i Rogue Ud lvl 48 sa finom opremom za twinking, ako se smorite ..

Reputacija na serveru skroz ok, dosta prijatelja, bio GM osrednjeg guilda, ocistili Kara etc ..

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ush&n=Leolo

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...h&n=Nicolas

Bid: 200e.

Buyout: 250e.

Ponude slati na: jovovicnikola@gmail.com

Gamecard je jos na nekih tipa 15ak dana . Poz

Link to comment
Share on other sites

pozdrav svima, imam account za prodaju / trade :))

wts / wtt

hunter, full s3, imam solidnu pve opremu, lako se moze naci gild za BT / SP

oko 2450 arena poena u shteku, mnogo honora, epic flying mount, extra reputacija na serveru, cenjen i trazen char, oko 1k golda, 2k+ ap u pvp...

da ne duzim vishe, stvarno pro char, shto bi reki :-))

ovako, menjao bih za nekog tauren warriora, nije bitan gear, niti server, samo da je transfeable lik i da ste prvi vlasnik

prvi sam vlasnik accounta, imam sq, mail, etc etc...

kontakt na pm pliz

ps. inache sam iz Trebinja

Link to comment
Share on other sites

WTS:

1. Account:

lvl 70 Tauren male shaman Sylvanas PVP server. Shaman ima solidan PVP gear - full s1 sa merciless shieldom + offset PVP epici, dosta resija! Sve enchantovano i socketovano. Oko 400g na accu + 375 Alchemy i Herbalisam, alchemy je Transmutation master. Cena po dogovoru.

Epic ground mount i obichan fly mount.

2. Account:

lvl 70 male Undead warlock na Spinebreaker PVP serveru. Warlock ima slican gear kao shaman, s1 + par offsetova, sve u svemu dobar igrach sa svim enchantima i socketima. Epic ground mount i obichan fly. Oko 140+ golda na igracu. Takodje ima alt lvl 40 UD rogue Cena po dogovoru.

Kontakt: mob: 063 364 000

mail: lukoica94@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

E ovako prodajem Izricito shadow prista :) ima 1100 na spell dmg znaci pve oprema je da moze da se radi svasta trenutno u guildi koja radi hajal farmuje scc tk etc od pvp itema ima ono 3 vengefula oko 800 900 arena poena u steku jos dva dvindicatora nedostaju da bude full etc ima healing opremu koju sam vendorovo ali ako napisem ticekt moze da se vrati ono kao hiler ima 2k na healing itd jako lepa oprema :) klasicni fly i epic ground mountovi female aliansa Executus server ima i neki hunter 64 lvl ne mogu da se setim na kom serverueto mrzime vise da pisem i zelim da ga se otarasim sto pre BO 60 evra ili ti 4800 dingera eto neka bude tako ko se javi i kupi u sledeca 2 dana ide mu za 4 k dingera .... pozzz e da evo jos jednom phone na koji mozete da me dobijete :) 060 3422 416

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT

Night elf, male, rogue.

Nick- Kurisa

Realm- Xavius

Gear-

Pvp oprema 3/s1 i 2/s3, 397resilience, oko 1600AP i 31%crit....

Pve opreme nema mnogo 130 hit rating i 1700 AP... Epick ground mount i Normal fly mount, imam oko 600 golda... Imam jednog alta 45 lvl draenei shaman:)

Account nikad nije hakovan, banovan itd...

Imam sve podatke o njemu...

Menjao bih za HORDU na PVP serveru da ima slican gear kao moj i da je uplacen acc... (moj je uplacen od 17. maja)

Ako je neko zainteresovan da kupi neka se javi na PM ovde ili na 063/322-734

Cena 120e:))

Edited by kurisa
Link to comment
Share on other sites

cao svima,

WTT/WTS

imam priesta 62 na pvp serveru bleadefist.Menjao bih ga za huntera lvl 65+ ili roguea lvl 65+

sto se tice WTS cena po dogovoru.

ukoliko je neko zainteresovan neka mi posalje sms na tel. 063-76-07-113

prvi sam vlasnik acc. nije nikada bio hakovan itd.

Edited by mracni
Link to comment
Share on other sites

Prodajem: 70 lvl warriora ( Ally) -nikada banovan, prvi vlasnik / 70 lvl UD Mage na Auchindonu Nick - medeni :DD

Server:Xavius

Nick:Nartaniel

Profesije:alh/herb( svi flaskovi i elixiri )

Reputacija:exalted sa svima, osim novih od 2.4 pecha

oprema:videti armory / pvp ima od heroica i od bedjeva...

attun: ima sve , svi kljucevi za heroic

transfer: moze

Dobijate :cd key, sq, kutiju, diskove

lik ima dobru reputaciju

prodajem jer mi se vise ne igra :D

Za vise informacija:

dusantitov@gmail.com msn

Nartanijel skype

mob- 064 350 50 13 ( Dushan ) ili sms

Zivim u Smederevu ffs

Placanje: moze i preko tekuceg racuna, ako ste iz Beograda isto np.

Cena : po dogovoru

Edited by out-dated
Link to comment
Share on other sites

Cao,

Prodajem:

Night Elf Druid lvl 70, BoulderfistPVP, epic/blue, resto, kara key, svi heroic keys, epic flying mount i swift flight form, vishe je pvp orientisan, 375 herbalism, transferable, mnogo dobro :p

Undead Warlock lvl 70, DunemaulPVP, affliction, full epic pve/tailoring, ima 1.5k g na charu, obichan flying mount i vishe ground epica, tailor 375/miner 375, svi heroic keys, kara key, transferable, na istom serveru je lvl 25 priest :p

Blood Elf Paladin lvl 60, SpinebreakerPVP, retri/prot, ok gearovan, vrlo brzo se mozhe doci do 70 sa tim specom, 8 days played

zainteresovani: 0606564444, ili MSN dzorvel@hotmail.com

120e fixna cena, Beograd, hitno

PRODATO

Edited by Vrag
Link to comment
Share on other sites

E ovako prodajem Izricito shadow prista :) ima 1100 na spell dmg znaci pve oprema je da moze da se radi svasta trenutno u guildi koja radi hajal farmuje scc tk etc od pvp itema ima ono 3 vengefula oko 800 900 arena poena u steku jos dva dvindicatora nedostaju da bude full etc ima healing opremu koju sam vendorovo ali ako napisem ticekt moze da se vrati ono kao hiler ima 2k na healing itd jako lepa oprema :) klasicni fly i epic ground mountovi female aliansa Executus server ima i neki hunter 64 lvl ne mogu da se setim na kom serverueto mrzime vise da pisem i zelim da ga se otarasim sto pre BO 60 evra ili ti 4800 dingera eto neka bude tako ko se javi i kupi u sledeca 2 dana ide mu za 4 k dingera .... pozzz e da evo jos jednom phone na koji mozete da me dobijete :) 060 3422 416

da li ti je ovaj hunter lvl 64 u hordi?

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc.

Hunter 70

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Sharulja

Warrior 64 (full rested josh lvl ipo)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Sharulja

Oba imaju epic ground mounta i neshto kesha.

Hunter dobija u sredu vengeful axe i ima brdo enchanting matsa u banci.

msn: spyvictemstrojan@yahoo.com ili pm ovde. mob: 062/573-043 *(samo poziv sjebao sam displej ne mogu da citam poruke :S )

Acc je aktivan do 20-og aprila. *(nemam sq, ali imam authentication key i sve kutije i tako to, acc nikad nije banovan i nikad hackovan) a i vec sam prodavao acc na ovom forumu i niko me nikad nije cimao da mu je hackovan acc koj sam ja prodao.

Cena : 70 evra.

edit. sredio sam linkove za armory -_-

Edited by NemaN!-!-!
Link to comment
Share on other sites

Prodajem:

70 lvl Priest 4/5 venge full vindi 50k honora, 4000+ arena poena

70 lvl Lock 4/5 venge full vindi ~72k honora, 4500+ arena poena

70 lvl Shaman 3 gladiator, 1 season2, 1 season 3, 50k+ honora, 3000+ arena poena

Svi sa EPIC FLYING MOUNT,

5k+ GOLD.

Full skillovi na likovima Alchemy, Engineering, Tailoring, Jewlcrafting, Cooking, Fishing, Herbalisam, Mining.

19 lvl Twink Warrior sa shadowfang full enchanti sa fishing itemima, trinket, 2x arena master ...

19 lvl Twink Priest sa full itemima, takodje sa fishing itemima, arena master, trinket...

47 lvl Rog sa dobrom opremom, 2x epic daggera i 2x plava mace.

62 lvl Hunter

Alijansa na pvp serveru Trollbane.

60 lvl Mag

60 lvl Rog

oba pre tbc oprema,

Alijansa na pvp serveru Bloodscalp.

41 lvl horde Warrior na Haomarush serveru.

+ mnogo likova 20 - 50 lvl na raznim serverima.

Cena fix 200eur.

Interesovati se na pp, ili msn: smilodon29a at gmail.com

Edited by tomica
Link to comment
Share on other sites

Prodajem account sa(i josh nekoliko nizhish levela):

Whu 70 Rogue @ Sylvanas: http://armory.wow-europe.com/character-she...vanas&n=Whu

Sheki 70 Druid @ Sylvanas: http://armory.wow-europe.com/character-she...nas&n=Sheki

Rogue je skoro izlevelovan tako da nema neku posebnu opremu to shto je na njemu je sve, druid pored ove healerske ima i full tank t4:3/5 t5:1/5 i neshto dps opreme kao i epic fly formu...

ako je neko zainteresovan da kupi nek' me kontaktira preko MSN Messengera na spaceugs@hotmail.com ili na mob 063/136-9-631

Edited by Space-Storm
Link to comment
Share on other sites

prodajem tauren druida 70 lvl na darksperu nema nista posebno od geara nekoliko epica i ima twinka 29 lvl warior sve enchantovan ima i flurry axe 2x

na acounte se nalazi hunter 61 lvl elf server xavius

cena je 60-80e

info na pm ili na 0642626021

bumb

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

WTT Tauren SHAMANA za Draenei SHAMANA ... lvl 70 ofc... ime Shamana je Belphegore na Boulderfistu pa vi pogledajte gear ako vas interesuje... mene gear za Draenei Shamana ne interesuje! Moze i go, gear cu nabaviti, samo treba da je lvl70 i da moze da se transferuje odmah, osim ako je na Executs serveru ... Acc je star svega 3 meseca, tako da nisu stigli da me hakuju :) prvi sam vlasnik , dobicesh apsolutno SVE, i kopiju mog pasosha... BUKVALNO SVE! WTS dolazi jedino u obzir ako u medjuvremenu nadjem nekog od koga bi kupio Draenei Shamana... broj je 064/ 1723- 614 Milosh

BTW, hitno mi treba! :)

P.S. moze trade i za Rogue-a (NE ili Human) ... Rogue mora da bude min 65lvl, znachi ne mora 70lvl !!! come on ppl... ! :)

Edited by ExeSE
Link to comment
Share on other sites

WTS! Human Paladin, Server Jaedanar.

Profesije>> Blackmisthing 375(swordsmith), Mining 375.

Gear>> Protection...14.2k HP-a selfbuffed, 520 defense-a

Holy...1550 (ali nisam enchantovao vishe od pola stvari tako da realno oko 1650-1700)

Retribution...Veng. Merc. Vindicatori. Gladiator i epix itemi iz heroika.

Kontakt>> na mob. 0642872687. e-mail deleter.mind@gmail.com

!samo ozbiljne ponude!

Link to comment
Share on other sites

wts/wtt

imam priesta 62 na pvp serveru.

menjao bih ga za huntera ili roguea horda( ukoliko je 70lvl dao bih doplatu)

pored priesta se nalazi druid 23lvl i mnogo altova nizih lvl-a. sto se tice wts cena po dogovoru

kontakt ovde na pm ili na tel 063-76-07-113(samo sms zvucnik mi je sjeban) [:(!]

Edited by mracni
Link to comment
Share on other sites

WTS

UD Rogue pvp gear veng weaps, cap honor , 2.5k arena points

HU paladin T5 (2 bt droppa), S2 . - epic flying

HU mage (nista narocito) - epic flying

lvl 58ud priest i vise low lvl karaktera, svi na pvp serverima...

064 / 878 0431

Edited by Korhec
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...