Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Imam NE huntera spremnog za prodaju ako dobijem neku pristojnu ponudu :D .

Ovako...sto se tice pve geara, uglvanom sam bio survival spec ( EW FTW :D ) i imam 911 agility unbuffed u gearu koji je na armory-u atm, a moze se staviti i drugo ranged wep( koristim vengeful longbow a imam i pusku od al'ara za extra 20agi i bow od vashj mada ga vise ne koristim...) i leather rukavice koje daju bonus 15agi tako da mogu da skrpim 936 agi unbuffed :D.

U surv specu imam 2254ap / 36% crit a kao MM/BM spec 2600+ ap i preko 33%crit. Uglavnom je to 3/5 t5 sa ranger general chestom i legs od voida( nikako da mi padnu legs od azgalora 8( ) s3 bow i melee weapons koje daju najvise moguce agi u igri(96 agi bez uracunatog talenta u survival tree). Imam jos brdo epica iz ssc/tk za druge specove, a od profesije imam armorsmithing/mining 375 ofc ( oko 4-5 rare epic recepta i 1 iz tempest keep-a belt of guardian, a napravio sam i chest od armorsmithinga i upgradovo na lvl 3 tako da sad imam BoP za duele sto je vrlo vrlo lepo :D). Imam epic mounta(nether ray/drake) i oko 1500+ golda atm...Sto se tice pvp geara imam full vengeful gear(sa shoulderima) i oruzja ( vengeful axe i longbow) i naravno full vindicator +20k honora koje sam izgrindo kad mi je bilo dosadno :D . To je 415 resilience sa 2.1k ap i 34% crita 12.2k hp kao MM spec u pvp gearu. Imam MH/BT attune i lik je guildu koji radi BT atm pa se skuplja jos geara :D .Char je na xavius pvp realmu i spreman je za transfer. Imam jos dosta low level altova ali najvise igram prista atm ( 49lvl dragonmaw realm).

To je u sustini to....nadam se da cu dobiti barem neku pristojnu ponudu :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prodajem human warriora purex server xavius

3/5 venq 2/5 merciles s2 oruzje

ima 4k poena u steku

na acountu se nalazi druid 53 lvl

cena je 150e

info na pm ili na broj 0642626021

cena smanjena na 140e i jos nesto sto se tice mob ne nosim ga uvek sa sobom neko me zvao a nisam video tako da je najbolje da pustite sms ili da me zovete cesto :D

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Caos

Prodajem wow + tbc.Account sadrzi 70 lvl fulll epiced paladina [Maxal] profesije:Alchemy 375/Herbalism 375 .Njegove statistike mozete videti na ovoj slici.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009319xpiAZ.png

Takodje na accountu imam 3 fully twinkovana alta 38 rogue [Macal] profesije:Leatherworking 187/Skinning 260.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009278djmjl.png

Pa zatim 24 lvl hunter isto twinkovan sa veoma dobrim enchantovima na oruziju i itemima [Maxel] bez profesija.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009290pVWGU.png

Takodje 25 lvl mage profesije:Enchanting 205/Tailoring 168[Maxol].Jos informacija Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009299OkumR.png

Ko je zainteresovan moze da mi posalje private message ovde ili da posalje e mail na maxso90@yahoo.com

<<<Cena 110eura>>>

Svi likovi su na realmu Aggramar EU server

Link to comment
Share on other sites

WTS ACCOUNT

Sylvanas PvP

Transferable

Warrior human female 70 pvp orijentisan (atm) name : Pwnator

~250 resili dobar krit odlican ap

Full veteran, legs vengeful

Sholder / hands mercilez i chest gladi

Ima fullepic tank gear

i dps gear je okej 170 hit 1800ap...

Imam neku zezanjciju od geara petove itd (brefest equiped ! ^^)

Ima epik flajinga itd

Imam honora na liku oko 10k ako ne greshim.

imam neke mutave altove tu al' su nevazhni

Imam jedno 3 dana played na banci name : Pwnbanka

Nudite realne cene ja neam ideju kolko bi moglo da koshta ovo moje chedo

kontakt na msn-u gh0sty90@hotmail.com

Kontakt preko maila qracitj@yahoo.com

Mozhe i ovde preko PM-a

Ako neshto nisam napomenuo a zanima vas slobodno pitajte.

Peace

Omgwtf BUMP!

Omgwtf BUMP 2

btw moj broj mobilnog je 0638479839 zgodne devojke mogu isto da pozovu non accout selling related ^^

150 evra i vashe je.

We Got Dream Team Stats

Who want beef now :o

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT ACC

Na acc-u se nalazi UD warlock 70 lvl. Nick: Sasic, Server: pvp Magtheridon EU

PvE gear: uglavnom epici iz karazhana i heroic badgeva. Craftovan full set Frozen shadoweave i Spellstrike set. Imam dosta hita i crita... moze da se bude i affly i destro. 1100 spell dmga...

PvP gear: 13k hp, 433 resi, 970 spell dmg.... to sve govori.

Lik ima dobru reputaciju na serveru, moze da udje u mnoge dobre gildove (ima ih puno), ali ja nemam vremena za raidove.

Imam oko 45 heroic badgeva, 2000 golda, primal nethera i ostalih reagenta...

Dosta epic ground mountova i normal flying mount... ali ipak to je lock (moze brzo da se izgrinda za epic).

Na acc-u imam BE paladina 50 lvl i UD rogue 41 lvl... na istom serveru.

Lik nije nikad transferovan tako da moze slobodno da ide gde hocete.

To je ukratko to o mom acc-u. Prodajem ga za 150E. Menjao bi se za slicno gearovanog rogua(samo horda)

Telefon: 065-446-1230

Edited by Karaccthehunt
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav

Menjao bi NightElf Male rogua sa 3veng 2merci,full t4,sa svim vindicator itemima,netherdrakeom,netherrayom,SVAKOM vrstom epic oruzija enchanter n epic ofc,menjao bi ga za bilo koju rasu/classu samo da je HORDA i transf slobodan i da je na pvp serveru

visit me @ a.mladen@hotmail.com

ili na mob : 0644961039 ^_^

ps:vas lik mora da bude priblizno gearovan ko moj rogue :)

Link to comment
Share on other sites

WTS lvl 70 Blood Elf Paladin

Armory Link : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Delirium

Profesije:Engineering(352)/Mining(375) i First aid(375)

Ima 1k arena poena i 23k honor poena pa moze oprema jos da se dopuni

Pored ovog heroja imam i druida 67 lvl!Rested je pa udrite sa levelom :D

Sve ukupno na oba chara sa bankom oko 500 golda,Charger(paladin mount) i PvP Kodo,i normal fly mount.

Kontakt : simke@axpan.net ili PM

Cena : Po dogovoru(ozbiljne ponude)

Edited by Delirium
Link to comment
Share on other sites

Prodajem pare u wow-u (gold) server je Frostmane - Horde

500gold = 1000din

1000gold = 2000din

1500gold = 3000din

2000gold = 3500din

5000gold = 8000din

Ako oces da kupis pare kontaktiraj "Kuronja" u igri

Napomena samo iz beograda (ili ako je neko voljan da se iscima do bg-a) jer je transfer na oci, po mogucstvu u inetcaffe-u NETPLUS.

Link to comment
Share on other sites

Zdravo, hteo bih da prodam wow acc...

ACC sadrzi:

70 undead warlock:

1141(998 kad nije sl/sl speced) spell damage, 13642 health points 487 resillience u pvp gear ili 1382( 1258 kad nije sl/sl speced) spell damage u pve gear, PVE gear se sastoji od tier 5 ( 2x set bonus za neverovatno lak grinding sa sl/sl spec, kada mi treba gold grindujem na 68-70 level mobs, samo 3 dots i prelazim na sledeci mob, nema nikakve potrebe da se jede i pije, nikakav downtime, jedino mora da se staje da se loot :P) i slicnog kvaliteta epic gear ( znaci tk/ssc uglavnom). Takodje imam i destruction crit pvp gear.

Profesije su sledece: Enchanting 375 i Engineering 375 Cooking 365 Fishing 333

Mounts: 300 riding skill, ima netherdrake i epic engi helicopter.

Sto se tice pvp, ne moram nista da dodajem tu, ko zna ista o igri trenutno zna da je ovako geared warlock neunistiv jedan na jedan(po 3 alija sam solo ubijao ako me naljute dovoljno pa odlucim da trosim shards/nades), ako ocu koji shard da potosim ne moze ni shadow step rogue da me ubije: healthstone, soulstone voidwalker shield, frost i stun grenades od engineering...neverovatno jak character za pvp.

Takodje na acc su 70 undead rogue( na istom serveru na kojem je i warlock), 70 night elf druid i 70 night elf hunter. Ovi chars nisu nista posebno equiped ali sa zadnjim patch za 2 nedelje moze full epic sa honor da se bude:P Druid ima 300 riding skill i epic flying mount ( zadnja faza epic flight form quest samo treba jos jednom u instancu da se ode), hunter ima normal flying mount. Hunter ima i rank 11 Commander i bio je raid character pre tbc.

Ovaj racun nikad nije bio banovan, nije bilo nikakvih warnings, i nikad pre nije menjao vlasnika. Uz ovaj racun dajem i WoW i WoW: TBC kutije tako da moze da se promeni pass i secret question. Payed transfer je spreman za upotrebu.

Sve ponude i pitanja saljite na Dejan333@gmail.com ili na PM

Hvala

Link to comment
Share on other sites

WTS

Tauren lvl 70

DRUID

PvP server Sylvanas

Gear: full s1 gladiator za heal, 1h healing i off hand. S3 chest. Ostalo veteran healing. Prstenje s2/s3 heal. Oko 400res.

skoro full PvE feral gear (skoro sve iz karazana, craftovano dosta, dosta iz heroica, par stvari iz SSC itd..)-u maci oko 2500ap sa 37crit

skoro full PvE heal gear (karazan, heroici, rep) kombinovano sa PvP heal gear je ceo epix.

Profesije: Eng 360 i Ench 300

Rep: Pre TBC sve skoro exaltet, TBC reputacije sve reverd+

Mount: Epix normal, normal fly

Gold: Oko 2000g na njemu i jos toliko u mats

Lik je oke sa svima na serveru, ima dosta friends.. LvL-je preko grinda i instanci do 70 tako da su mu sada ostali ceo shadowmoon i jos dosta oblasti po pola za questovanje. A to u kombinaciji sa ench daje dosta kinte.

Ne znam tacno koliko mu je ostalo honor/arena poena.

Lik nije igran vise od decembra.

NEMA uplaceno vreme trenutno.

MOZE da se transfer/promeni ime.

CENA: oko 150e - svaki dogovor moguc

(mozda moze i zamena za horde huntera sa pvp servera ali da je oprema vise nego odlicna)

Kontakt-062/ 1 203 703

Igor

Edit: Imam sve vezano za acc: secret q/a, mail, cd key...

Edited by noodi
Link to comment
Share on other sites

WTS acc - orc shaman

Lik ima 4/5 gladiator elemental seta,glad gavel,veteran bracer,12k honora i 1300 arena points

Od profesija ima JC 363 i mining 375

Ima normal flyin i epic ground monta

Pored ovog ima i blue/gree enha i resto set

Ima jos par likova manjih levela.Uz acc ide i SQ,promena emaila.Lik je spreman na transfer(nikad nije)

Acc je aktiviran do 20 februara.

Ukoliko ste zainteresovani PM mene

-Beograd

80 evra

Link to comment
Share on other sites

Prodajem UD female roga, transferabilan, dobru reputaciju na serveru i pvp guildu.413 ressilianca sa macevima, 11.5k hp 1650 ap u pvp gearu. PvP oprema 3/5 s3 moze i 4ti deo ali cuvam bodovo za maceve venge, 4/5 s2, od oruzija ima Dragonstrike i s1 gladiator mace u offhandu, s1 swordove (uzeo iz zajebancije), fang of vajs'h i Malchazeen, ima epic flying mounta (Drakea, nether raya i hordinog defult), white war tabulka, enchanting i blacksmitting 375, PvE nisam mnogo igrao ali imam dosta random epica iz ssc, tk i par stvari iz karazana.Full enchantovan full socketovan. Link na armoriju: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...r&n=Shinoby

na charu ima oko 1.5k golda i lvl 32 druida .

Ukoliko imate ponude za otkup 250e.Pare su mi hitno potrebne sto pre se javite to bolje

Sve ostale informacije posalji te mi na mail zarkolomej@gmail.com

Ili na mobilni telefon 063/8872-281

*NAPOMENA: Nalog samo prodajem ne menjam

Link to comment
Share on other sites

WTT

Race: Orc

Class: Shaman

Realm: Frostmane

Proff: Alchemy + Herb

Ima 4/5 Merciless, i mislim 1/5 Vengeful i mislim da ima nekoliko arena poena. 2 dela T4. Sve heroic kljuceve. Obican flying mount, epic ground. Oko 2-3k golda na sebi. Im dosta Enhc gear, trenutno je resto. Bio je rank 11 (Lieutenant General). Gilda u kojoj je trenutno je napravljena od likova koji su napravili SECURITY (frostmane eu - ally) #2 gilda za PVE. Prosli su u horda vecina foundersa, ostanak u guildi je moguce ako raidujete redovno.

Menjam za:

Samo PVP server i transferable (il blizu za transfer)

Druid: Gear, bilo kakav.

Warrior: Moze, samo da nije prot (osim ako je tipa full t4+)

Mage: Gear PvP S1, il barem spreman za karazhan znaci attuned i gear rdy.

Priest: T4+

Originalan vlasnik, imam cdkey, mail, secret answer/question itd.

Slika: drenzz0rkv4.th.jpg

Ponude samo na PM ovde na RuR.

ako hoces da se trade za warr-a onda me kntaktiraj na br.062 508 991
Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW account.

Na accountu su:

1) Senator - 65 tauren shaman na serveru Dunemaul. Ima odlicnu opremu. Specovan je enhancement dual wield i ima crit + hit opremu, izuzetnu za brzo levelovanje, ali ima i jako dobru healing opremu. Ima 3 epic mounta: White Kodoa, Alterac Valley Vuka i PvP raptora. Golda dosta, cini mi se 1000+. Sa ovim charom sam bio jedan od cofoundera uspesnog guilda Trinity, a takodje char ima izuzetnu reputaciju kao odlichan saigrach u PvPu, ali i u PvEu. Ne nalazi se ni na jednoj Ignore listi

2) Grobar - 43 dwarf priest na serveru Outland. Ima odlicnu opremu za svoj level i dosta golda. Ima mount.

3) Boombar - 41 dwarf warrior na serveru Sylvanas. Ima dobru opremu. Oko 100g i nekoliko mountova (vise boja ram-a).

Account nije koriscen od 25 February 07 21:06 CET.

Znachi na ovom accountu moze biti iskoriscen Scroll of Resurrection tj. moze vas "pozvati" prijatelj koji igra WoW da ponovo pocnete da igrate, cime on dobija 30, a vi 10 besplatnih dana.

Takodje ni jedan char nije transferovan, tako da su svi spremni na Paid Character Transfer.

Uz sve informacije o accountu, dolaze kompletna kutija originalnog WoWa i Burning Crusadea takodje.

Ponude na PM ili telefon 064/360-41-22

Link to comment
Share on other sites

1 acc:

WTS Human Paladin lvl 70 server Eonar nick Batez...

Full tier 4, shoulderi tier 5, full vindicator...

Epic flying mount.... Ponude na pm...

2 acc:

WTS Undead Priest lvl 70 server Maghteridon nick Adriel...

4x tier 5 ( holy ), full merciless ( holy ), dps oprema 1300 shadow dmg-a,

epic flying mount...Ponude na pm...

Edited by Hero
Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc, acc nije aktivan mesec dana otprilike, imam cd key, SQA i mail

Priest NE 70, Darksorrow PvP

Ima jako dobar PvE gear: 1850+healing, 190/360 Mp5, oko 9k mane nebafovan, takodje ima i Benediction/Anatemu i attunoovan jeza sve pre TBC raidove ako nesto znaci, i na liku ima oko 600-700 g, Tailoring375/Enchanting335

Sto se tice PvP geara ima 4/5 S1 i S3 legs, Novu insigniu, i jos par nekih PvP itema, sve ukupno oko 315 resilienca i oko 1350+ healing, oko 11k honora i jos oko 500 arena poena, dobra reputacija na serveru

Mage UD 70, Dunemaul PvP

Ima oko 900 fire dmga 27% crit i 4,5%hita U PvE gearu, Tailoring375/Herbailsam375

Sto se tice PvP gear ima celu S1 i jos par nekih PvP epica

Oba lika su transferabilna, acc nikad nije banovan

Kontak 063/442703 i mail/msn dacha_vp@hotmail.com ili pm ovde na rur-u

Link to comment
Share on other sites

Prodajem:

ACC sa 3 lvl 70 chara,

Server Dragonmaw:

NAJGORI, Orc Hunter

Armory> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...w&n=Najgori

HP: 12.3 k

M: 6.4 k

399 Resilience

3 Vengefula + Hunter sekira S3 + 3 merciless dela i vindikatori

3655 Arena pts (planiran S3 bow)

Epic Flying mount 280%

2.5+k Golda

375 Skining / 375 LW (2 dobra epic recepta)

PLJESKAC, UD Warlock

Armory> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Pljeskac

HP: 13.6 K

M: 9+ k

479 Resilience

4 Vengefula + 1 Gladiatora + svi vindikatori

200 Arena ptsa

Normal Flying mount

2.5k Golda

375 Mining / 375 JC

Kako su oba chara na istom serveru pa se goldi mogu prebaciti na locka za kupovinu Epic Flying mount 280%.

Treci lik nije opremljen, nije se igrao dugo.

Najgori, NE Hunter 70 lvl

Normal Flying mount

500 golda

Acc je uplacen do 11. Marta, ja sam vlasnik, tako da cu dati sve diskove, SN, SQ, promena mail i ostalo.

Takodje je moguca varijanta kupovine jednog chara.

Cena: 200e

Info:

MSN: pedja11@hotmail.com

MOB: 061-230 03 10

Link to comment
Share on other sites

zdravo!

Prodajem 70lvl UD male maga,ime je cyrodill,server dunemaul...

Gear: Gear ima i pvp i pve(pogledati armory,trenutno je u pvp gearu),gear je full enchantovan i socketovan

Reputacije: Od reputacija ima sve exalted-e sa vaznijim frakcijama,i super rep na serveru

Mounts: Od mountova ima epic flying-a(netherdrake u 2 boje) i gomilu ground mountova

Sto se golda tice ne stoji bas najbolje,ima nekih 100-200g i ponesto reagenta u banci

Profesije: tailoring(ima spellstrike i spellfire craftovan) i alchemy

Kontakt pm ili zovite na 0645023713

Link to comment
Share on other sites

(Hybris) LVL 70 dreanei female paladin, Boulderfist pvp

Retri gear: 2/5 vengefull 2/5 gladiator, merciless shoulderi...svi ostali pvp itemi (boots,rings,belt,bracers,neck) s1 2h sword, enchanti itd...

Holy gear: 5/5 gladiator, svi pvp healing itemi, s1 shield i s1 healing mace, enchanti...

Na liku ima 640 arena poena i ~15k honora ustekano. Epic ground mounts (pvp ram, av mount, elek) i normal fly mount.

Transfer moguc... Ja sam vlasnik acc, kupac dobija sve potrebne podatke (i original pakovanje ako ga ne mrzi da navrati do mene).

Ponude slati iskljucivo na PM.

8000 din.

Eventualno bi trejdovao acc za undead female rogue/priest-a OPREMA NIJE BITNA,SAMO DA JE 70 lvl i female ud ili be female paladina minimum s1 gearovanog.

Postoji mogucnost da paladina ustupim onome ko mi pomogne da izlevelujem drugog lika na 70. lvl,posto nemam vremena za solo levelovanje.

pozz

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...