Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PRODAJEM hitno

Undead Warlock, ime : Garthoc, server Tarren Mill.

PvP oprema : 495 ress, 1150 spell dmg, 12.8 k health.

PvE oprema : neki delovi frozen shadowveave , nishta posebno..

na acc-u su josh i 2 charactera :

70 Lvl Shaman, Rashgaroth, plava oprema za sva 3 speca (resto, enhancment i elemental)

62 LvL Mage..

2.7k golda na acc-u

cena : 250-200 eura..

telefon :063-451-922..

hitno :D

Edited by Laynee
Link to comment
Share on other sites

prodajem

Boulderfist:

Feishu Night Elf Druid 70(female :p), resto, 4/5 s1 gear uglavnom honor gear main hand prstenje neckovi itd..vidi armory, 1200 healing, oko 250 mp5, Epic Flying mount(I epic flight form), friendly netherwing, herbalism 375, kara preq done, svi heroic keys, nije transferable josh mesec ili tako neshto...oko 20 days played

Dunemaul:

Senior Seargent(old school :p) Coldriver Undead Warlock 70(male), affliction, kara/tailoring/pvp gear, 1k +shadow, 1,2k golda na liku, obichan flying mount, tailoring 375/mining 375, transferable..oko 30 days played

Spinebreaker:

Feishu Blood Elf Paladin 60(male), retri/prot lvlujte ga, epic 2h sword :p oko 8 days played

skromna cena od 200e, mozhe zamena za bonsai drvce novo ochuvano

KONTAKT: 060/6564444, Beograd, prilichno hitno

Edited by Vrag
Link to comment
Share on other sites

Prodajem 70 huntera, na Lightning's Blade serveru. Na accountu nema nishta posebno od drugih charova, lvl 1 banka, lvl 15 druid i lvl 19 NE rogue twink (1431 health, 185 AP, 19.82% crit) - armory link

Hunter ima super PVE gear, spreman za Hyjal, 2/5 tier 5. Od PVP geara ima oko 290 resa (svi vindicator honor itemi, vengeful head i merciless shoulderi) i 11k hp sa PVP specom - armory link

Hyjal/BT prequest trenutno na Al'ar delu, Vashj/Kael'thas treba da se lootuju.

Od profesija, engineering, mining, cooking, fishing i first aid na 375, ima epic flying mounta & Turbo Charged Flying Machine craftovan. Svi itemi socketovani sa rare gemovima + ima dosta epica u banci koji vise odgovaraju za MM/Surv spec. Ima oko 1000 golda na accountu, svi heroic keyevi, svi bitniji factioni exalted.

Account nije banovan nikada, imam sav info o accountu, znaci preTBC/TBC kutije sa cdkeyom, secret question/answer itd.. Svi karakteri su transferable (nikad nisu transferovani), a i na trenutnom serveru imaju super reputaciju :)

Cena 150-170e, zavisno odakle ste, zainteresovani na paunovic@gmail.com ili 065/295-05-69, zivim u Vranju, ali mogu da svratim do nisha/bga.

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

WTS

lvl 70 Undead rogue.

Gear:

Full t6 gearovan sa svim mogucim epicima iz BT, MH, SSC, TK etc...

Ima legendary sword (onaj kurac od ilidana :D) i epic mac iz BT-a.

Ima full vengefull pvp gear, sa 2x venge maces, sem head sto cu da uzmem kad se reset honor sledece srede.

Ima punu banku raznih epica i blue itema iz svih instanci i raidova. Od vaznijih stvari tamo se nalaze 4/5 t4, 3/5 t5 (imao je 5/5 t4 i 5/5 t5 ali sam nesto morao da bacim jer nije bilo mesta u banci lol), a na charu kao vec pomenuto t6 gear.

Svi gearovi su socketovani i enchantovani sa svim epic gemovima iz BT i MH kao i ofc najboljim enchantovima koji su trenutno dostupni u igrici, profesije koje rogue ima su Enchanting i JWC 375 sa SVIM receptima (epic, blue- SVI!). Samo prekp profesija mozete da se namlatite para tako sto ladite jaja u Orgrimmaru i cekate preko trade-a da neko trazi enchant ili cut gem.

Ima 3 netherdrake epic glying mounta, 1 obican epic fly, 1 epic fly sa Shatari Skyguard exalted repps, ima onaj Cenarion Expedition grifon. Takodje ima 9 epic ground mountova (svi pvp mountovi, tabulci i ostali kurci)... e da i onaj Brewfest ram :)

REPUTACIJE:

Char ima VRH repps:

Od vaznijih fakcija exalted je sa Aldor, Lower City, Sha'tar, Cenarion Expedition, Magh' tar, Shatari Skyguard, Thrallmar, The Constritium etc....

Exalted sa svim BG-ovima, pa ima onaj BG rank, i ofc ima rank Champion of the Naaru.

Na charu se nalazi 8k golda + puna banka mattsova i zaista nepotrebnog kara/za/gruul/mag/ssc/tk geara koji sam koristio pre BT i MH. Kad bi sve te mattsove i gear-e prodali presli mi 10-11k golda extra kesha.

Igrac je co-GM u BT/MH guildi, ali kao da sam GM, dakle do sada sam vodio raidove i sva ta sranja.

Sto se tice altova tu je full epic-pvp s1/s2 Warrior za 1k golda i epic flyom

I jedan warlock 61lvl sa 2-3 tier itema iz pre-TBC i ostalim outland green/blue gearom.

Necu da stavim link rogue-a na armory niti da vam kazem ime ni server iz nekih svojih razloga, mada vam opis govori kakav je igrac. Za sve ostalo kontaktirajte me preko PM-a ili maila.

Ono sto je po meni najvaznije je da acc NIKAD nije bio:

1. Suspendovan/zakljucan od strane blizzarda.

2.Hackovan

3. Niko niad (niti ce ikad) nije znao moj pass i ostale acc podatke.

Dakle, odlucio sam da prodam acc, i ne planiram da ga dam po nekoj low ceni. Pogotovo ako u medjuvremenu nabavim i 2 ilidanov mac. Mozda je ovakav acc preskup za RUR forum, ali ajde mozda se neko javi :)

Ponude mi saljite na PM ili mail: Pavlaka_wow@hotmail.com

Samo ozbiljne ponude.

GL & HF

Pozz, opet ja :)

Postujem ovo za ortaka:

WTS

1. lvl 70 zenski Draenei shaman na frostmane pvp serveru.

2. lvl 70 dwarf warrior na frostmane pvp serveru.

Igraci su tek dingovali i imaju full-blue gear i karazan guildu stoga jedno vece u kara i mozda nabacite i do 3 epicka :)

Shammy ima 2-3 s1 itema.

Ove igrace bi pre zamenio za nekog hordasa ili bilo sta sto imate nudite pa cemo da pricamo :)

Ponude saljite na pm ili pavlaka_wow@hotmail.com

ovo su 2 odvojena accounta. Cena nije visoka. warra ne dajem ispod 80e a shamana ne ispod 110-100e!

P.S. Javite se i za rogue :)

Link to comment
Share on other sites

E pozz ljudi,ocu da menjam/prodam priesta,priest je na pvp serveru i transferable je,trenutno je shadow specc 1.2k spelldmg-a u holy gear-u ima 2k healing bonus-a,ima sve ground mounte i normalan fly,350 ressija u pvp gearu takodje ako vam se radi pvp,ja sam vlasnik acc-a tako da cu vam sve potrebne podatke proslediti budemo li se menjali/kupili,ako jos nesto nisam rekao pitajte,lik je human btw

Mail/msn:radovan_car@hotmail.com

Telefon:0637401675

Mozete zvati u svako doba ili slati sms pa cu ja vas pozvati.

Ae uzrdavlje :D

Link to comment
Share on other sites

LVL 70 Orc Warrior Sylvanas, Swarovski titula: Conqueror

Full Vengfull(i shoulderi), Vengfull Sword+Stormherald Full epic gemovi iz pvp-a, jewelcrafting-a i black templa. Takodje je full vindicator, sa svim enchantima. Od trinketa ima grulov trinket, pvp trinket, pvp batllemaster's i crit trinket iz BM-a.

Od tenking itema ima full t4 i sve karazan epice i dosta dps t4 delova i jos neke random zajebancije.

Profesije Black Smithing i Jewelcrafting

Ima epic flying mounta. Transferable je.

Uz account dobijate i kutije i od TBC-a i obicnog wow-a i promenu secret questiona i email-a. Account je aktivan jos mesec i po dana.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Swarovski

Ponude saljite na djordjevitj_bojan@yahoo.com ili me mozete kontaktirati na telefon 061 161 7 882

Current bid 250 evra, ponuda vazi do 6og marta.

Buyout 400eu.

Link to comment
Share on other sites

WTS Blood Elf PALADIN Iwa

EU Server Laughing Skull Transferable

Imam CD key,SQA,dajem kutiju i sve sto treba jer sam prvi vlasnik,nikad nisam bio hackovan/banovan/suspendovan....

GEAR:

Holy: Healing PVE oprema vecinom iz TK/SSC (2/5 T5) sa najboljim enchantima i rare gemovima (ne BT/MH)

stats: 21.95% crit na holy, 1796+healing,102 mana regen while casting ARMORY

Prot: Tanking oprema KZ/crafted sa slabijim gemovima i enchantima

stats: 505 Def,11k HP WARCRAFTER*

Retri: Retri PVE oprema KZ/SSC/TK/crafted sa najboljim enchantima i rare gemovima (ne BT/MH) + Hammer of Naaru u banci

stats: 1662 AP,26.53% Crit WARCRAFTER*

JC i Mining 375,od rare designs tu su Bright living ruby,Luminous Noble Topaz,Wicked Noble Topaz,Dazzling Talasite,Sovereign Nightseye,Rigid Dawnstone itd..

1100g,epic flying Netherdrake,epic pala ground mount,u gildi koja je stigla do Kael-a u TK(za MH attune fali KT vial,za BT attune fali prvi boss u MH)

,imam sve Blessing karte osim nr. 8,dosta gemova i primala u banci...

contact:

064/932-1288

msn iwanm@ns.sbb.co.yu

ili pm

*stavio sam linkove ka warcrafter stranici jer zelim da neko ko je zainteresovan vidi i onu opremu koju trenutno moj char nema na sebi.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Warlock-a lvl 70 Human na Dentarg serveru, nick je Barnes

ima veoma dobar PvE i PvP gear... oko 1200g, epic fly mounta, od profesija ima Enchanting & Herbalism...

da ne bih sad sve detaljno pisao... evo vam armory link pa sami vidite... http://armory.wow-europe.com/character-she...rg&n=Barnes

ako ste zainteresovani...

mob: 064/273-97-64

MSN: sandro_srbija@hotmail.com

Edited by Avior
Link to comment
Share on other sites

WTS Troll Hunter 70lvl <-> Horde

Armory : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Cashmoney

Na ovom account-u ima i Tauren Shaman 67 lvl i jos par manjih lvla 20+

Hunter ima u banci PvE opremu

Profesije na hunteru su sledece : 375 (Enginering , Mining, Cooking , First Aid ,)

Hunter takodje ima Epic flymount (roflcopter i netherdrake)

Na shamanu : Jawel Crafting 375 i Blacksmithing

Kontakt : Mob. 064/336-1351

Cena , po dogovoru.

Ovo je jedan account

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ovo je drugi account

WTS Tauren Hunter 70 lvl

Server : Boulderfist , Horde

Armory : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...st&n=Milanc

Epic flymount netherdrake ...

PvE gear u banci ..

PvP na meni pa mozete da pogledate na armory .... 3/5 s3 ... 2/5 s2

Kontakt : 062/87-05-242 , Milan

Cena, po dogovoru. Hitno

Edited by Hiroth

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT 2 accounta :

1) Warlock PVE REALM* Eonar ime Fantazy 438 resilence 13k hp-a 3/5 merciles 1/5 veng i 1/5 glad (400 arena poena u steku ja mislim i oko 9k honora) epix mount normal flying....u guildi koja radi SSC/TK ima neki smesan pve gear 1/5 t4 i random epix...bice u ovoj guildi ali ne jos puno jer ima jos 1-2 nedelje trial i mora da sakupi neki raid gear....

2) Rogue 431 resilence 1 vengeful(handz) 1 mercedes(shoulders) ostalo glad....glad maceovi + glad daggeri....mesano vindicator/veteran oprema isti realm kao i kod locka....samo epix ground mount....nikakav PVE gear....

Znaci warlock je na 1 accu a rogue na 2 ..... moze i trade za do jaja nabudzenog lika :p....PM ili poruke najbolje na 063/8-61-61-61

Poprilicno jeftino....!

EDIT: za ljude koji su me kontaktirali....molim da posalju poruku SMS-om ili da me zovu dok se ne javim....jer ne mogu da udjem u listu poziva sjeban mi je telefon...

Edited by lakica
Link to comment
Share on other sites

WTS 70lvl Female Feral Druid named Pachanga on Aggamaggan sever!

Evo nekoliko Sreenshotova sa tanikng, dps i PvP gearom!

DPS th.ff3b10762c.jpg

Tanking th.50522a84b5.jpg

i PvP th.73ade7ec55.jpg

a istom accountu imam elemental shamana sa S1 (isti server) th.560cd9a86b.jpg

Druid ima swift formu kao i oko 4000g! pach takodje ima i solidan Pve healing gear

Cena za oba lika je negde oko 300e

Zainteresovani neka mi se jave na 0646355179 ili preko skype na bukum86

Edited by bukum
Link to comment
Share on other sites

nije mi jasno koji problem ti imas samnom ili sta vec ali pokusaj ako vec hoces da glumis moderatora da to radis sa malo vise pameti nego sto si to do sada radio....

evo ti neki izvodi, cisto da ti pomognem posto ti ocigledno ne ide posao

Hybris: 10.02.08 - poslednji post

Zarkolomej:08.02.08, 10.02.08, 11.02.08,13.02.08,

maxa90: 10.02.08,12.02.08, 15.02.08,

vanjaxx: 08.02.08, 12.02.08, 13.02.08, 14.02.08, 15.02.08

coxbox: 10.02.08 ,12.02.08,

goran90: 11.02.08, 13.02.08,

to sam samo uzeo par primera a ima ih jos dosta, nisam siguran, mozda sam ubo' par razlicitih oglasa ali u principu vecina su isti.

A ti izbrisi i ovo posto ti se izgleda dize na to...

ode ja sa ovog foruma....

Edited by Hybris
Link to comment
Share on other sites

WTT

Race: Orc

Class: Shaman

Realm: Frostmane

Proff: Alchemy + Herb

Ima 4/5 Merciless, i mislim 1/5 Vengeful i mislim da ima nekoliko arena poena. 2 dela T4. Sve heroic kljuceve. Obican flying mount, epic ground. Oko 2-3k golda na sebi. Im dosta Enhc gear, trenutno je resto. Bio je rank 11 (Lieutenant General). Gilda u kojoj je trenutno je napravljena od likova koji su napravili SECURITY (frostmane eu - ally) #2 gilda za PVE. Prosli su u horda vecina foundersa, ostanak u guildi je moguce ako raidujete redovno.

Menjam za:

Samo PVP server i transferable (il blizu za transfer)

Druid: Gear, bilo kakav.

Warrior: Moze, samo da nije prot (osim ako je tipa full t4+)

Mage: Gear PvP S1, il barem spreman za karazhan znaci attuned i gear rdy.

Priest: T4+

Originalan vlasnik, imam cdkey, mail, secret answer/question itd.

Slika: drenzz0rkv4.th.jpg

Ponude samo na PM ovde na RuR.

koliko ga prodajes i ostavi broj za kontakt

Link to comment
Share on other sites

WTS ili WTT 3 Lika 70lvl za jednog koji ima slican gear kao moji likovi, ako je moguce da bude horda!

Moja 3 lika su u ali, svi likovi su na Xaviusu

Imam: Paly, Hunter i Shaman

Paly name: Babavanga

Shamy name: Razbijacica

Hunt name: Ubicabezlica

Paly gear:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Xavius&n=Babavanga

hunter gear:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Xavius&n=Ubicabezlica ovo mi je pvp gear ;)) jbg ne volim pvp pa i nije nesto ;)

shamy gear:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Xavius&n=Razbijacica

Acc: Ja sam prvi vlasnik, nikada nije banovan ili sl. uz acc ofc dobijas sve sto ide uz nov acc, acc je uplacen jos mesec i nesto

Paly ima epic fly mount i nesto malo golda, ima prof: Herba & Mining 375/375

Hunter: obican fly mount, prof: Alchem & Herba 375/375 Potion master

Shamy: obican fly, prof: LW & skining 375/375 Dragonscale lw

Mozete me kontaktirati na: todor_015@hotmail.com MSN ili E-mail

Link to comment
Share on other sites

WTS : NE rogue ( female )

Gear :

pvp: Full veng set + 2 x veng mace , badge revard back sa resi i ofc Warp-Spring Coil trinket ( po meni best za pvp ), gemovi u gearu su svi iz BT inace best pvp gear za sada :) i da u banci imam daggere za mulitate spec.

pve : head tir 4 , legs tir 4 , shoulders tir 5 , chest iz ssc , boots badge ,hands badge kao i wrist tu je i Talon of the Phoenix itd ... nije best pve gear ali dobar.

Na acc ima 5000 golda 30 Flask of Relentless Assault shardova etc.

Ako ste zainteresovani za vise detalja i cenu posaljite PM na 064 15 14 16 4

Link to comment
Share on other sites

Prodajem human (aliansa) paladina lvl 70 na PvP serveru sylvanas. Trenutno ima tank opremu, 11k HP, 470 def, 85% avoidance, leteci mount obican, 375 mining 350 Blacksmithing.

Menjao bi se za warriora sa slicnom opremom a prodao bi ga za 150E.

Kontakti na : 063 157 40 42

blizzard_bo@hotmail.com

Mozemo da se dogovorimo oko svega tako da slobodno zovite ili saljite sms.

Ma prodao bi ga i za 120 evra, samo ocu sto pre.

Edited by unforgetible
Link to comment
Share on other sites

WTS Resto Shaman lvl 70 Hamarush PVP Server

Sve Key za heroic imam

Kharazan attunmend

400 golda na accountu i jedno 500 golda u banci i na altovima

Kharazan/Heroic Elemental oprema

Enchantment 3x tier4 / kz /heroic /glad main hand /princ dagger off hand

Resto : Full vindicator ,3x Vengeful ,2x Gladiator ,Gladiator main hand,Merc Shield ,battle master trinket 88healing done

3.1k arena poena ustekano, 15k honora ,440 ressiliance kad koristite lesser healing weave 466 resilience,11k HP ,9k Mana ,1700healing done ,Najbolje gemove u igrici epic sam stavio i imam jos u banci...sve enchante imam etc....

Ima Spreman transfer imam sve podatke oko accounta SQ etc i account je produzen do 22 februara

Tradeovo bi za : Priest-a ,Warlock-a ,Rogue :Slican gear ako nije sa istog servera doplata za transfer,ako je bolji gear nemora :p

Contact : 063/291-43-46 Nemanja ili na Nemanjacs@hotmail.com MSN

/BUMP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...