Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem UD female roga, transferabilan, dobru reputaciju na serveru i pvp guildu.413 ressilianca sa macevima, 11.5k hp 1650 ap u pvp gearu. PvP oprema 3/5 s3 moze i 4ti deo ali cuvam bodovo za maceve venge, 4/5 s2, od oruzija ima Dragonstrike i s1 gladiator mace u offhandu, s1 swordove (uzeo iz zajebancije), fang of vajs'h i Malchazeen, ima epic flying mounta (Drakea, nether raya i hordinog defult), white war tabulka, enchanting i blacksmitting 375, PvE nisam mnogo igrao ali imam dosta random epica iz ssc, tk i par stvari iz karazana.Full enchantovan full socketovan. Link na armoriju: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...r&n=Shinoby

na charu ima oko 1.5k golda i lvl 32 druida (Krenuo lvlup u zavisnosti kad stavite ponudu moze biti i veci lvl :P) Nalog je uplacen 8.2.2008. oko 22h pa vi racunajte dokle traje ^.^

Ukoliko imate ponude za otkup 250e.Pare su mi hitno potrebne sto pre se javite to bolje ja sam iz bg-a

Sve ostale informacije posalji te mi na mail zarkolomej@gmail.com

Ili na mobilni telefon 063/8872-281

*NAPOMENA: Nalog samo prodajem ne menjam

Edited by zarkolomej
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

(Hybris) LVL 70 dreanei female paladin, Boulderfist pvp

Retri gear: 2/5 vengefull 2/5 gladiator, s2 shoulderi...svi ostali pvp itemi (boots,rings,belt,bracers,neck) s1 2h sword, enchanti itd...

Holy gear: 5/5 gladiator, svi pvp healing itemi, s1 shield i s1 healing mace, enchanti...

Na liku ima 380 arena poena i ~20k honora ustekano. Epic ground mount ali je bez fly mounta i oko 500g in bags.

transfer moguc... Ja sam vlasnik acc, kupac dobija sve potrebne podatke.

Ponude slati iskljucivo na PM.

8000 din.

eventualno bi trejdovao acc za undead female rogue/priest-a OPREMA NIJE BITNA,SAMO DA JE 70.LVL ili be female paladina minimum s1 gearovanog.

postoji mogucnost da paladina ustupim onome ko mi pomogne da izlevelujem drugog lika na 70. lvl,posto nemam vremena za solo levelovanje.

Edited by Hybris
Link to comment
Share on other sites

WTT human male warlock "Afflictor" champion of the naaru, server Dragonmaw-pvp

pve- ukratko tier 5- 3/5, tier 4- 5/5 ...dosta random epix-a,raznih trinketa ,nesto nature i fire resistance opreme, 1200 spell demage...

svi heroic kljucevi ,odlicne reputacije

pvp- 2xs3 (uskoro jos jedan deo), 2xs2, 1xs1, s1 dagger i offhand,vangefull vand, sve vendictor iteme...526 resilience ,13,200 hp, 1100 spell demage

profesije herbalizam/tailoring 375/375

netherdrake fly mount

acc je uplacen vishe od mesec dana.

Menjao bih iskljucivo za Rogue da je slicne opreme, da je aliance i da moze transfer (ako nema pve opremu onda pvp mora biti bolja od moje)

uz transfer ide SQ i promena mail adrese

ponude na 063/868-94-11 (moze sms)

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

Prodajem

Night elf rogue, 70ti lvl, uglavnom pvp oprema, pvp/pve spec (pvp u stvari, ali shuri i u pve).

Server Frostmane, transferabilan...

Oko 50tak golda trenutno, nekoliko epic flying mounta, nekoliko zemaljskih, dosta zezalica pride...

Alhemija/herbalizam, oba 375, transmutation master...

Akaunt aktivan do 5 marta.

Detalji o charu>>> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ne&n=Navaho

cena 150 eura

telefon: 064/ 666-83-52

Edited by Navaho
Link to comment
Share on other sites

Prodajem NE Druid-a na Executusu- http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...=Dexta,transfer je moguc.Lik ima full s1 feral gear,full s2 healing gear i full s3(bez mace-a,off-handa i idola,2k arena poena u steku i 6k honora) takodje na healing,sve iteme od pvp-a,sto se tice PvE opreme,full t4(na healing) sa random epicima iz SSC/TK-a kako za healing tako i za feral.Svi itemi su enchantovani.Prestao sam da igram pre mesec dana i obrisao lika,i sad nakon sto sam ga vratio nema ga na armory-u,trenutno.Lik je takodje bio gladaitor u obe sezone tako da poseduje oba mounta. Za vise informacija kontaktirajte me na mitjko_88hotmail.com ili na telefon 063/8621-927

Edited by Dextaa
Link to comment
Share on other sites

Prodajem account sa:

Human Paladinom lvl 70 - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...n&n=Spuzile

Paladin ima i 4/5 mersciless Holy geara sa svim honor itemima ~ 350 resilience i 1750 +Heala sa pvp opremom

Draenei Hunterom lvl 39 - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Nisampapkar

Human Rogue lvl 19 twink - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...e&n=Bleyach

Human Rogue lvl 27 http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;n=Shadowmaze (Za bezveze :D )

Na accountu ima oko 3000 golda i josh svashta neshto za prodaju

Kontakt: 064/ 426-3873

cena oko 9000din, nije fiksna.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc, acc nije aktivan mesec dana otprilike, imam sav info sto se acc tice

Priest NE 70, Darksorrow PvP

Ima jako dobar PvE gear: 1850+healing, 190/360 Mp5, oko 9k mane nebafovan, takodje ima i Benediction/Anatemu i attunoovan jeza sve pre TBC raidove ako nesto znaci, i na liku ima oko 600-700 g, Tailoring375/Enchanting335

Sto se tice PvP geara ima 4/5 S1 i S3 legs, Novu insigniu, i jos par nekih PvP itema, sve ukupno oko 315 resilienca i oko 1350+ healing, oko 11k honora i jos oko 500 arena poena

Mage UD 70, Dunemaul PvP

Ima oko 900 fire dmga 27% crit i 4,5%hita U PvE gearu, Tailoring375/Herbailsam375

Sto se tice PvP gear ima celu S1 i jos par nekih PvP epica

Oba lika su transferabilna i imaju dobru reputaciju na serveru

Kontak 063/442703 i mail/msn dacha_vp@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc, ja jedini vlasnik bio, dobijes i diskove pride kao i sve informacije.

Undead mage

PvP gear:

[Gladiator's Silk Cowl] [Vindicator's Pendant of Conquest] [Gladiator's Silk Amice] [Cloak of Subjugated Power] [Gladiator's Silk Raiment] [Vindicator's Silk Cuffs] [Gladiator's War Staff] [Gladiator's Silk Handguards] [Vindicator's Dreadweave Belt] [Trial-Fire Trousers] [Vindicator's Silk Footguards] [insignia of the Horde] [battlemaster's Audacity]

PvE gear:

[spellstrike Hood] [Hellfire-Encased Pendant] [Mantle of Tirisfal] [spellfire Robe] [The Nexus Key] [Eredar Wand of Obliteration] [Gloves of the Tempest] [Voodoo-woven Belt] [Leggings of Tirisfal] [boots of Foretelling] [band of Eternity] [Violet Signet of the Archmage] [Darkmoon Card: Crusade] [serpent-Coil Braid]

Dodatni gear:

[Medallion of Karabor] [Pendant of the Lost Ages] [Frostwolf Insignia Rank 6] [Robe of the Elder Scribes] [icon of the Silver Crescent] [Adornment of Stolen Souls] [spellstrike Pants] [Collar of the Aldor] [spellfire Belt] [spellfire Gloves] [Talisman of Nightbane] [Flametongue Seal] [Legwraps of the Aldor] [sapphiron's Wing Bone] [stormcaller] [studious Wraps] [Robe of Departed Spirits] [Tuurik Torch of Fire Protection] [Continuum Blade] [Ashyen's Gift] [Phoenix-fire Band] [sparking Arcanite Ring] [scryer's Bloodgem] [Archmage Headpiece of the Eagle] [Archmage Belt of Stamina] [Murkblood Cape of Stamina] [Amulet of the Torn-heart] [Archmage Robe of Stamina] [Handwraps of Flowing Thought] [Tarren Mill Vitality Locket] [Pauldrons of the Aldor]

Svi itemi su enchantovani najbolje sto mogu za svoju svrhu(pvp, pve, tanking hkm) i imaju najbolje gemove(ne one iz mh/bt, vec najbolje sa AH+rare iz heroica).

Pored toga, imam i 1500 arena poena i oko 5k honora, oko 500g, nekoliko epic ground i obicnog flying mounta. Tailoring i Alchemy su mi max skill sa veoma dobrim receptima na kojima se moze zaradjivati. Takodje Cooking i Fishing su max, tako da buff food nije problem a moze se i tu super zaradjivati. Attuned za MH/BT sa vec prilicno nabudzenim repom za ta mesta. U banci jos imam gomilu sranja (arcane dust, potova, oila ,fooda itd itd). Exalted sa svima u Outlandu osim consortium i lower city gde fali malo za exalted)

Na accu je i lvl 41 tauren shaman alt sa najboljim mogucim gearom za taj lvl (epici/plavi iz SM) i obicnim mountom.

Server je PvP, Vindication group. Moguc transfer.

Kao sto se vidi, mnogo je truda ulozeno u chara tako da bi ga dao samo za ozbiljne pare, pa stoga ocekujem i samo ozbiljne ponude. Za ponude PM me ovde na forumu ili na mail: mk_zenomorph@yahoo.com

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Evo vec 3 put postujem batalim wow i prodajem sa smesne pare 2 accaunta:

1acc ima 64 paladina dwarfa na pvp serveru i alta 39 priesta undeda cena samo 2000din

2 acc 70 lvl shadow priest Tazzdingo na silvanasu 350+res pogledajte armoru samo 4500din

KONTAKT fon 0643444390 samo bg acc nisu uplaceni trenutno!!! 15+ nemojte da mi se javljaju neka deca, i pricaju mi lazna obecanja samo ozbiljni ljudi :D

Link to comment
Share on other sites

Prodajem troll shamana sa servera Haomarush (pvp server).

Imam neki pve gear,3 dela t4 i neke random epice,oko 160+mp5 ub...

Vise igram pvp,imam 4 merci i veng head,veng mace,veng shield,full vindicator (trinket od 30k),430 resi,9,4k mane i 10,9k hp.

Shaman je jako dobar,nalazi se u najjacoj guildi na serveru koji ubija ilidana,i tako....

Cena je 200+ evra.

Kontakt telefon je 064 341 3090

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 70 level male night elf rogua : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Ac%C3%ACd...

Ukratko, vengeful rukavice, gladiator's chest, gladiator's leggings, merciless shoulders, merciless kapa, merciless gladiator shanker, merciless gladiator's shiv, gladiator mace-ovi i vengeful mh mace, medallion of the ally ofc, pvp trinket sa resilience-om ( heal na use), ap trinket od 30k honora, 2 veteran itema i ostalo vindicator...ima samo jos jedan alt 34 lvl ud rogue na auchindounu, nekoliko 8-9 nbt naravno...nikada nisam koristio migraciju ni za jednog lika...

Cena bi bilo nesto manja jer su profesije unlearnovane a golda ne znam ni da li ima :/, obican flying :/ to bi bilo to.... pm!

bump, offer price

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc. sa 2 lika:

WOW (originalno pakovanje)

TBC Collector Edition (knjiga, game card, soundtrack...)

Pretplata vazi do 11. aprila 2008.

Likovi:

Dwarf Paladin \ 60lvl, holy (full Lawbringer )-ko voli old scholl opremu+ jos stvari po torbama \ server: Twisting Nether

Orc Shaman \ 53lvl, ench (vecinom plava oprema+1 epic) \ server: Dragonmaw

Cena: 2500 din

Kontakt: Pedja 064 137 12 68

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

WTS !!!

Troll rouge nick Siki

server:Hamaroush EU PvP

rouge ima samo pvp gear 4 mercillesa i 1 vangefull

ima epic fly mounta (nether drake u 3 razlicite boje :p )

sve je socketovano i enchantovano .....to je to za vise informacija PM me se dogovorimo.

Na drugom Acc je Ud mage nick Telbino

od pve opreme mage ima spell strike,spell fire i random epice

od pvp gear ima skoro full gladiator...

OBA ACCOUNTA PRODAjeM ZA 200 dao bih i za 180

Link to comment
Share on other sites

Prodajem,

ACC sa 3 warriora

I - warrior je old school filed marshal`s sa hand of ragnaros 60 lvl http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ion&n=Denys

II - warrior je samo za pvp dranai sa kojim sam igrao kad je izasao tbc http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...gion&n=Aryo

III - warrior je samo pve http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...on&n=Amaros

ova dva zadnja warriora imaju riding skill 300 i veoma profitabline profesije sa rear receptima.

Acc je aktivan jos nesto malo vise od mesec dana imam sve potrebne podatke tipa cd key, sicret q itd...

Prestajem da igram pa tako da izvolite

Za vise informacia pm ili na fon< 063355377

Edited by coxbox
Link to comment
Share on other sites

WTT 2 lika za 1 :)) Prvi i main mi je DPS FURY PVE orijentisan war znaci ima odlicnu opremu za pve 3 dela tir 4 neke iteme za badgeve epic fly mounta karazan grulss scc tk itemi cekam samo da padnu tir 5 sholderi i cekam jos 2 nether vortexa da improved mace napravim one hand znaci nikada ispod 5 mesta na dpsu :) ne dajem link za ramory onaj ko je stvarno zainteresovan moze da ga vidi uzivo takodjemimam random epic opremu i 2 dela tir 4 za tanking i random karazan epici i heroic.Drugi lik je hunter blue epic ima sholdere od recepta iz bt ono tek sam poceo da ga budzim ima gladiator xbow 3 dela gladiatora i 2 dela ebon epica ostyalo je plavo da nema jos fly mounta posto dosta trosim na raidove oba heroja imaju besprekornu reputaciju i nalaze se na pvp serveru sve ponude mozete na pm ili na broj 064 367 62 83 znaci licno morate da dodjete da bi se trade napravio i da nazovete ako vaz zanimaju detalji.Sta trazim da heroj bude girovan za scc tk kao sto je i war klase Dreanei shaman healer , warlock , rogue ili shadow priest i svi moraju da budu transferable i da budu allianca :Ppozz

Link to comment
Share on other sites

Menjao bih 2x Horde Chara na Sylvanas Horde:

1. Warlock lvl 66 klasichan outland Blue gear...

2. Warrior lvl 61 outland gear sa nekim Old School stvarchicama...

Znachi poshto su charovi realno shit svi dok ne dignu lvl 70 a onda mozhe da se krene Farm honora za S1...Menjao bih za nekog srednje zhalosnog lvl 70 Chara po mogustvu Rogue , Warrior ili Shaman...

Game Card sam addovao 6 februara tako da ima dosta vremena za igranje...

Mozhe i neki OK geared da bude...OD VISHKA GLAVA NE BOLI!

PM ako neko ima bilo kakvu ponudu samo da je lvl 70 muka mi je vishe od LvLinga...

Note: Bez smejanja svi znamo kako lvling ume da dosadi...

Note: Originalni sam vlasnik sve imam naravno...Kutije , SQ/A sve sve...

Edited by Lenjin

vulgarni potpis

--admin

Link to comment
Share on other sites

Prodajem WOW ACC = > Priest 70, Mage 70 i gomila altova 30-50.

Ovako svi characteri su mi na Frostmane EU pvp (english) Serveru.

Priest Human lvl 70 ime: PITRO

Solidna healing PVE oprema, i Odlicna PVP Oprema (450 resilience, 1500healing, 11,200 hp unbuffed) (kao sto mozete videti na armory-ju). atunovan za karazhan naravno, ima sve heroic kljuceve itd.

Pitro priest

Mage Draenei FEMALE lvl 70 ime: NAYOBI

iako ne tako davno dingovan na lvl 70 ima par s1 i s1 oruzje.

Nayobi mage

a tu su i Rogue 46 Gemmnoob rogue i jos nekolicina karaktera lvla 20-40. (warlock , mage, druid, hunter, paladin)

Eh sad znam da nisam pruzio bas puno informacija i zbog toga se izvinjavam ali nisam imao bas puno vremena da o ovome razmisljam jer sam prestao da igram pa nisam hteo sad bas da se zanosim u pricu koji item imam koji nemam bla bla truc.

Ono NAJBITNIJE:

-account nije nikada banovan

-ja sam jedini vlasnik accounta

-niko osim mene nema acc name / password, security question, cdkey itd.

-na ovim likovima ima sve ukupno negde 400golda

-svi characteri mogu da se transferabilni

-svi characteri imaju dobru reputaciju na serveru, pogotovu sa srpskim delom ekipe

-ok sam lik, nisam neki prevarant / lopov, necu vas zajebati, necu imati zelju da vam trazim acc nazad ili nesto slicno, prestao sam sa igrom iz prostog razloga a to je jako los upseh u skoli.

-idem u treci razred gimnazije i nisam neki klinac, samnom mozete jako lako razgovarati, dogovoriti se, mozemo da se nadjemo bilo gde na teritoriji Beograda, najpogodnije bi bilo u igraonici Forum ili Deus.

-CENA JE JAKO SKROMNA:

120 evra dobijena jedna ponuda vec.

200 evra BuyOut

budite slobodni da mi posaljete PM u vezi BILO kakvih pitanja u vezi accounta / charactera/ itema / cene, bilo cega sto vas interesuje.

moj mobilni telefon

063 / 10 33 155 mozete zvati u bilo koje vreme od 9 ujutro pa do 12 uvece. samo bi bilo najbolje da posaljete SMS u slucaju da sam u skoli pa bih ja onda pozvao vas, nije mi nikakav problem.

Edited by pitro
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...