Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WTS/WTT

Undead warlock 70lvl nick:Teach server:Frostmane, oprema:2 dela s1, vindicator wrist, gladiator staff, honor back,

riding 225...na liku ima 350 golda.U guildu koji radi karazhan,ZA, gruuls.char ima kara key...

na acc je jos 40lvl undead rogue isto na frostmaneu, ima riding 75...nick:Teachz

CENA: 6000 dinara(po dogovoru moze i manje) acc traje do 21 marta

063/7225062 i 063/7389039

ili na msn:milancar@hotmail.com i shockwarr@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

WTS Blood Elf PALADIN Iwa

EU Server Laughing Skull Transferable

Imam CD key,SQA,sve sto treba jer sam prvi vlasnik....

PVE:

Holy: ARMORY

Prot: (505 Def,11k HP) CLICK

Retri: (1652 AP,26.37% Crit) CLICK

JC i Mining 375,od rare designs tu su Bright living ruby,Luminous Noble Topaz,Wicked Noble Topaz,Dazzling Talasite,Sovereign Nightseye itd..

1600g,epic flying Netherdrake ,u gildi koja je stigla do Kael-a u TK(za MH attune fali KT vial,za BT attune fali prvi boss u MH)

contact:

064/932-1288

msn iwanm@ns.sbb.co.yu

ili pm

/Bump

Link to comment
Share on other sites

WTS ACCOUNT

Sylvanas PvP

Transferable

Warrior human female 70 pvp orijentisan (atm) name : Pwnator

~250 resili dobar krit odlican ap

Full veteran, legs vengeful

Sholder / hands mercilez i chest gladi

Ima fullepic tank gear

i dps gear je okej 170 hit 1800ap...

Imam neku zezanjciju od geara petove itd (brefest equiped ! ^^)

Ima epik flajinga itd

Imam honora na liku oko 10k ako ne greshim.

imam neke mutave altove tu al' su nevazhni

Imam jedno 3 dana played na banci name : Pwnbanka

Nudite realne cene ja neam ideju kolko bi moglo da koshta ovo moje chedo

kontakt na msn-u gh0sty90@hotmail.com

Kontakt preko maila qracitj@yahoo.com

Mozhe i ovde preko PM-a

Ako neshto nisam napomenuo a zanima vas slobodno pitajte.

Peace

Omgwtf BUMP!

Omgwtf BUMP 2

btw moj broj mobilnog je 0638479839 zgodne devojke mogu isto da pozovu non accout selling related ^^

We Got Dream Team Stats

Who want beef now :o

Link to comment
Share on other sites

Pozz ljudi,imam shadow priesta na prodaju,1.2k spelldmg i 2k healinga kao holy,human female je na pvp serveru i spreman transfer,prodo bi ga ili se menjo zavisi od ponude

Mail/msn=radovan_car@hotmail.com

Mob:0637401675

cena za prodaju vrlo povoljna,uzdravlje

Link to comment
Share on other sites

WTS UD Rouge,server:Magnetheridon

Transfer je na cd-u....

Pve gear:3/5 tier4 i random epici kara,gruul,mag....

Pvp gear:full gladiator i dva vengefull-a..od oruzja imam gladiator maceve,swordove,daggere-is karazana a i gladiatore imam.

Profesije:helbalisam 375 i alchemy375(transmuter sam)

Na Rougu je 500g ...EPIC FLY MOUNT.

Imam oko 53 badge

dopunu od 2 meseca sam kupio danas!!!

CENA : 170e

.....mozda bih ga menajo za nekog locka pogotovo ako se zove Sasic i ako je na magnetheridonu....(just joke) [:D][:D]

Edited by vanjaxxx
Link to comment
Share on other sites

Prodajem UD female roga, transferabilan, dobru reputaciju na serveru i pvp guildu.413 ressilianca sa macevima, 11.5k hp 1650 ap u pvp gearu. PvP oprema 3/5 s3 moze i 4ti deo ali cuvam bodovo za maceve venge, 4/5 s2, od oruzija ima Dragonstrike i s1 gladiator mace u offhandu, s1 swordove (uzeo iz zajebancije), fang of vajs'h i Malchazeen, ima epic flying mounta (Drakea, nether raya i hordinog defult), white war tabulka, enchanting i blacksmitting 375, PvE nisam mnogo igrao ali imam dosta random epica iz ssc, tk i par stvari iz karazana.Full enchantovan full socketovan. Link na armoriju: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...r&n=Shinoby

na charu ima oko 1.5k golda i lvl 32 druida (Krenuo lvlup u zavisnosti kad stavite ponudu moze biti i veci lvl :P) Nalog je uplacen 8.2.2008. oko 22h pa vi racunajte dokle traje ^.^

Ukoliko imate ponude za otkup 250e(imam ponudu za 250) bid 290 buyout.Pare su mi hitno potrebne ukoliko nebude ponuda za par dana prodajem ga u inostranstvu ali bih vise voleo nekom nasem da ga ostavim

Sve ostale informacije posalji te mi na mail zarkolomej@gmail.com

Edited by zarkolomej
Link to comment
Share on other sites

Batalim wow i prodajem 2 acc za smesne pare bg samo

1 acc 64 paladin trenutno holy, na neptulonu i ud 39 alt acc samo 2000din

2 acc 70 lvl troll shadow priest Tazzdingo na slilvanasu 350+res pogledajte armory da nepisem :D 4500din

Kontakt telefon 0643444390 znaci prodajem samo accantove nemenjam bg samo!!!

Edited by goran90
Link to comment
Share on other sites

WTS Human Male Paladin. Ime je vanjaxx, nalazi se

na Dragonmaw serveru(pvp server). char moze da se

transferuje, opremu pogledajte na armoury-ju, ukratko

ima 1800healing bonusa i 10000mane.

Kontakte telefon :064/9300-209

Mozete i pm ovde ili na messengeru vanjax@hotmail.com

cena SAMO 80e!! HITNO!!

P.S Menjao bih za nekog warr slicnog geara po mogucnosti (pvp gearovanog warr)

Edited by vanjaxxx
Link to comment
Share on other sites

Caos

Prodajem 3 acca:

1.lvl 70 Blood Elf Hunter na PVP Sylvanas serveru. Hunter ima imba pvp gear, sa mixovanim s1/s2/s3 itemima i najboljim enchantovima i gemovima. Ima bilion ground epic mountova (svi pvp, tabulci, kurci palci...) i ofc Epic fly. Na account je i alt UD priest 44 lvl sa ok gearom. acc ima oko 300g.

2. lvl 70 Draenei shaman na pvp Frostmane serveru. Shaman je relativno skoro dingovao ali ima neki pristojan gear, s1 mace i tako to... Ima alta lvl 28 zenski Night Elf rogue. Account ima 3 epic ground mounta (maca, slon i konj) i fly mount. acc ima 300-500g, ne secam se tacno.

3. lvl 70 Dwarf warrior na frostmane pvp serveru. E sad dwarf je bas danas dingovao tako da znate kakv gear ima. Ali je veoma dobar za karazan, sobzirom da ima samo 2 zelenisa tako da moze i tamo da se gearuje. (Mogu da vam sredim da udjete u jednu dobru SS/tk guildu koji ce vas voditi kara i dati vam sve iteme za warra i shamana). acc ima blizu 300g

Za cenu cemo se dogovoriti preko e-maila, MSN-a ili PM-a. Moj e-mail je lukoica@hotmail.com ili saljite poruke na mob: 063 364 000

P.S. Zamenio bih jednog od ovih igraca za Tauren shamana/UD rogue-a ili Blood Elf rogue-a.

Uz moj account ide sve: CD-key, SQ, promena maila i cak ako zatreba i moja kopija pasosa ukoliko vas nahakuju ili vas blizzard smara.

NE prihvatam account koji nema sve ovo (kopija pasosa je obavezna ukoliko nemate SQ ili CD-key)

To bi bilo to, cekam ponude :)

Edited by Eclippse
Link to comment
Share on other sites

Ovako

Ocu da trejdujem account sa 2 lvl-a 70!

Prvi charter

BELF female rogue lvl 70 realm frostmane.

Gear: 3 gladiator dela,daggeri,mace-ovi i sace i swordovi [8D] , mixed epici (t4 head i hands,kara/gruul gluposti)

Svi full enchanti i gemovi.

Exalted sa svima

Svi ground epici i normal fly.

svi heroic kljucevi.

500g na njemu

U guildu koj radi ssc/tk

1k arena pointa i 15k honora u steku

Drugi charter

Night elf huntard

Gear: Dominira plavi gear ali ima s2 shouldere i gladiator legs ima jos 1-2 epicka ne mogu da se setim kojih

ima 300g na njemu. U guildu koj radi kara/gruul.

Znaci menjao bi ova 2 chara za extra gearovanog rogua nije bitna rasa i klasa uz neku doplatu naravno vama. Moram da napomenem da je account aktivan jos 2 meseca.

Ne pitaj te me zasto menjam za rouga kad vec imam rouga :D. Imam veoma dobar razlog tako da je nebitno objasnjavati ovde,zainteresovanim ljudima cu reci.

Ponude i MSN-ove za dalji info na PM

Link to comment
Share on other sites

WTT Human warriror LVL 70 3 dela tir 4 i jos puno epica scc kz grulls badgevi uvek u prvih 5 na dps listi itd epic fly mount mining 375 blacksmiting 375 takodje imam i huntera 70 lvl dingovao pre par dana LW 375 druga profesija jos nije izlevelovana ne znam sta da uzmem :) ima neke epice uglavnom pvp craftovane epice iz lw BT sholdere recept napravljene itd itd... transferable odma sve se dobija secret q original kutije itd itd znaci zanima me resto shaman draenei ili lock i shadow priest ....znaci dva lika za jednog mora da bude pve gerovan za scc i tk jer je war isto tako girovan..za kontakt me mozete dobiti na 064 367 62 83 znaci trade dolazi u obzir samo ako ste prvi vlasnik acc :)

Link to comment
Share on other sites

WTS account sa tauren druidom ( KICPE ) na serveru sylvanas , extra reputacija na serveru , u guildi koja cisti ssc , 3/4 tk , MOONKING oprema , 1000 spell dmg u pve opremi ( t5 pantalone ) , u pvp opremi 952 spell dmg 10800 hp , 390 res , ( 3 venge 1 merci 1 glad , 1200 arena poena u steku ) , ima enchanting 370 ( enchantovane fingere ) . . . acc je aktivan do 8 februara .

cena 150e.

064 229 26 39 / kicpe@yahoo.com ili pm ovde

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT 2 accounta :

1) Warlock PVE REALM* Eonar ime Fantazy 438 resilence 13k hp-a 3/5 merciles 1/5 veng i 1/5 glad (400 arena poena u steku ja mislim i oko 9k honora) epix mount normal flying....u guildi koja radi SSC/TK ima neki smesan pve gear 1/5 t4 i random epix...bice u ovoj guildi ali ne jos puno jer ima jos 1-2 nedelje trial i mora da sakupi neki raid gear....

2) Rogue 431 resilence 1 vengeful(handz) 1 mercedes(shoulders) ostalo glad....glad maceovi + glad daggeri....mesano vindicator/veteran oprema isti realm kao i kod locka....samo epix ground mount....nikakav PVE gear....

Znaci warlock je na 1 accu a rogue na 2 ..... moze i trade za do jaja nabudzenog lika :p....PM ili poruke najbolje na 063/8-61-61-61

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav

WoW sam prestao da igram pre 2-3 meseca i zeleo bi da prodam account. Na accountu je 70 lvl UD warrior koji mi je bio main u tbc-u, i tauren hunter lvl 65 koji mi je bio main pre tbc-a. Warr je na sylvanasu a hunter je na aerie peak. Ovo na armory warru je pvp oprema, a pored toga ima solidnu tank opremu da se udje u neki ozbiljan raid guild (4/5 t4, i jos gomila epica kara/grull/heroic...), para nema na njemu nesto puno ali ima skoro 2500 arena poena u steku. Hunter ima dosta pre tbc itema i moze lako da se uzme 70 lvl...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Iamhappy warrior

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Mylifestyle hunter

housemusic.gif

residentevilfan5tc.gif

vodka%20user.gif

wwplayer4yw.gif

Link to comment
Share on other sites

prodajem wow+tbc acc.

jedini lvl 70 na njemu je troll rogue. server Frostmane. transfer je slobodan.

nisam uplatio wow vetj skoro 2 meseca, shto tje retji nisam se toliko dugo ni ulogovao, pa je izgleda to razlog zbog kojeg ne mogu da nadjem chara na armoriju.

sve u svemu, ima karazhan+badges+legs iz heroica koje josh nisam zamenio. za pvp ima 4 dela s1, 1 deo s3 (noge), sve delove offseta za s3 (vindicators beshe?), onaj cloak od badgeva i tako josh par sitnica. ne znam kolko ima honora i arena poena u shteku, kontam oko 10k honora i mozhda 200-300 arena poena.

ima par ground epik mountova, i 2 epic flyinga (lila viverna i zeleni nederdrejk).

plus na tom serveru ima oko 5k golda u keshu i josh mozhda 2k, ili neshto preko, u matsima i slichno.

kontakt na pm, ovde na rur-u

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

WTS acc - orc shaman

Lik ima 4/5 gladiator elemental seta,glad gavel,veteran bracer,11k honora i 1300 arena points

Od profesija ima JC 363 i mining 375

Ima normal flyin i epic ground monta

Pored ovog ima i blue/gree enha i resto set

Ima jos par likova manjih levela.Uz acc ide i SQ,promena emaila.Lik je spreman na transfer(nikad nije)

Acc je aktiviran do 20 februara.

Ukoliko ste zainteresovani PM mene (jeftino)

-Beograd icon_smile_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

samo jedan post da kazem u vezi trejda

nemojte stavljati mail od accounta ovde i nemojte pisati celu mail adresu ako necete da budete spamovani

dakle niko ne privljuje ove postove blizzardu vec su to botovi i spywarovi koji sami kada nadji mailove spamuju

znaco nemojte odgovarati na te mailove i nemojte slati nista

samo delete i cao

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

WTT

Race: Orc

Class: Shaman

Realm: Frostmane

Proff: Alchemy + Herb

Ima 4/5 Merciless, i mislim 1/5 Vengeful i mislim da ima nekoliko arena poena. 2 dela T4. Sve heroic kljuceve. Obican flying mount, epic ground. Oko 2-3k golda na sebi. Im dosta Enhc gear, trenutno je resto. Bio je rank 11 (Lieutenant General). Gilda u kojoj je trenutno je napravljena od likova koji su napravili SECURITY (frostmane eu - ally) #2 gilda za PVE. Prosli su u horda vecina foundersa, ostanak u guildi je moguce ako raidujete redovno.

Menjam za:

Samo PVP server i transferable (il blizu za transfer)

Druid: Gear, bilo kakav.

Warrior: Moze, samo da nije prot (osim ako je tipa full t4+)

Mage: Gear PvP S1, il barem spreman za karazhan znaci attuned i gear rdy.

Priest: T4+

Originalan vlasnik, imam cdkey, mail, secret answer/question itd.

Slika: drenzz0rkv4.th.jpg

Ponude samo na PM ovde na RuR.

Edited by Lunat1x
Link to comment
Share on other sites

WTS

Ud mage lvl 70 4/5 veng + veng dagger ostalo merciles takodje ima i 5/5 merciles i merc dagger, ima sve vindicatore i silk i dreadweave soketovan sa BT gemovima i enchantovano najboljim enchantima u pvp gearu ima 1032 spelldmga 10.5k hp 8.8k mane 420~ resilience ne bafovan. u sredu uzimam i 5ti veng. od pve geara tu su tailoring itemi 4/5 t4 (fali chest) gomila trinketa prstenja gear je uglavnom pre ssc/tk osim sto ima belt of blasting, ukratko u pve gearu ima oko 1k spelldmga(malo preko) i oko 150 hita (cap 160) atunovan za hyjal za bt treba da se ubije al'ar i winterchill. ima epic flying mounta naravno... sve torbice od 20 slotova u gomila enchanting matsa u banci i josh kojekavkih sranja gemova / bt gemova... na charu se nalazi 14 000 golda ~ od profseija mining375 enchanign 360 (to sam skoro lvlovo da enchantujem prstenje)

mage se zove Nebra nalazi se na sylvanas pvp serveru , transfer rdy

na istom serveru nalazi se lvl 70 warrior

skoro je dingovao za sad jedan pvp epic ostalo crap itemi iz kvestova jwc 375 sa dosta recepata za gemove i enchanting 270~ i ovaj char ima sve 20 slot torbice. warrior je u fazi gearovanja s honor itemima:P

na akauntu se nalazi Night elf female rogue lvl 60 na Twisting netheru crap pre tbc oprema... a od profesija se ni ne secam sta ima:D

Moguce je kupiti samo gold 20eura -1k golda

ponude saljite na pm ili na 0642915087 NISAM ZAINTERESOVAN DA MENJAM AKAUNT samo kesh dolazi u obzir

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...