Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prodajem Human Paladina 70lvl.

Paladin ima 10k mane i 1800 healing bonusa, char nikad nije transferovani nalazi se na pvp serveru Dragonmaw.

Uz acc idu kutija, SQ, Email.

Retri gear je prosecan, nista posebno.

Mozete me dobiti na tel: 064/9300-209 cena po dogovoru ime paladina je Vanjaxx

Edited by vanjaxxx
Link to comment
Share on other sites

Pozz

zeleo bih da prodam acc na kome se nalazi lvl 70 3/5 t5 mag sa jos nekim govnima iz karazana, gruula,magtheridona, za itd

lik se nalazi na Magtheridonu evo armory link --> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...don&n=Alric

zaista mala cena za nesto ovako....smucio mi se wow nemam ni vremena vise da ga igram a i trebaju mi pare /cheers

ko je zainteresovan nek me cimne na 062/1345532 za dalji info

ide od 150e pa na gore pa ko hoce....

PS na acc su nalazi jos 3 lika oko 30-og lvla koje sam igrao iz smaranja dok je acc bio aktivan

takodje se na magu nalazi nekih 300g, char nikad nije transferovan tako da je i to omoguceno

ko kupi...castim ga picem ^^

Edited by Alric
Link to comment
Share on other sites

WTS acc - orc shaman

Lik ima 4/5 gladiator elemental seta(par enchanta),glad gavel(+40 spell dmg),veteran bracer,11k honora i 1400 arena points(u sredu),(oko 700 spell dmg)

Od profesija ima JC 363 i mining 375

Ima normal flyin i epic ground monta

Pored ovog ima i blue/gree enha i resto set

Ima jos par likova manjih levela.Uz acc ide i SQ,promena emaila.Lik je spreman na transfer(nikad nije)

Acc je aktiviran do 20 februara.

Ukoliko ste zainteresovani PM me da se dogovorimo oko cene.

-Beograd [;)]

Link to comment
Share on other sites

Prodajem

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ul&n=Elfica

pala ima craft mace 2rank i nesto pve/pvp dps gear

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Zlobnica

warrior fali 300arena pointa za s3 sword

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...h&n=Nemirna

druid imam 4/5 tir4 za tankovanje 4/5 s2 za moonking i mnogo drugih dps itema

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Ivanuska

062/816-8303

Edited by Nikola86bg
Link to comment
Share on other sites

Cao drustvo :D

Kupio bih neke hordashe zato sto me je allianca malo smorila i imam tamo dosta svojih igraca...

Kupio bih nekog od ovih (ofc SVI moraju da budu lvl 70):

Orc warr/UD prist/UD mage/Tauren drood

Dakle i ostale hordaske ponude dolaze u obzir, i nemam nameru da bacam puno para na ovaj acc, dakle dajem oko 120-150e, vise zaista ne mogu, a ako neko trazi manje oke :))

Ponude na PM ili mail: Lukoica@hotmail.com

Za 150e ocekujem neki half-kara gear ili jace ofc :) Ne zelim one tek dingovane 70tke sa bilion onih greensa etc..

I da, vrlo vazno, kupujem SAMO PvE igracha, moze da ima i PVP gear ali da je vise PvE orijentisan.

Link to comment
Share on other sites

Trejdovo bi BELF female rouga,sa pristojnim allmost full epick gearom svi heroic kljucevi,attuned za karu naravnom,oko 300g na njemu,2 epic ground mounta i normal fly mount. oko 10k honora i 1k arena pointa u steku. server je PvP.

Na accountu se nalazi i blue geared huntard lvl 70 sa par mercelles epica i oko 15k honora u steku.

Ima tu i par altova lock 48,druid 37...

Menjao mi ovo za ALLY ROUGA!! znaci da ima gear malo bolji od mog posto ipak dajem 2 lvl-a 70. Znaci PM za dalji razgovor

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Human male 70 warrior na Twisting Nether serveru, Commandos.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Commandos

na armory mozete sve videti, ima 3k arena poena u steku, oko 1k golda, 3/5 T5, full t4 za tank (t5 je dps) i full t4 za dps, dobre weapone, MH attunovan...

Full je vindicator, ima 5/5 merciles i 2/5 vengeful, ima 2x30k honor trinkete 80AP i 40crit.

Epic mounta drake ofc.... sve u svemu extra je char i sve reputacije, profesije i ostalo mozete videti na armory.

Trenutan bid je 220 eura, ponude saljite na mail/msn: djordjebeko@hotmail.com ili 0638787308 sms.

Djordje.

Edited by Beko
Link to comment
Share on other sites

^ Lik (beko) je scammer. Menjali smo jednom acc snjim za bas tog warriora, ja sam mu bio dao mage. Posle 2 nedelje (ja sam kupio epic fly mount, netherdrake + 3k golda u steku) je uzeo/ukrao acc nazad.

Samo da upozorim ljude.

Sorry for offtopic.

Napomena moderatora:

Ovaj post je ostavljen kao potencijalno upozorenje svakome ko ce Bekoa da kontaktira na PM.

Bez udubljivanja sta se desilo, novi potencijalni kupac treba da zna da je bilo problema sa trgovinom sa accountom u proslosti.

Svaka dalja rasprava na Oglasnoj tabli je tradicionalno nedozvoljena i bice brisana.

Link to comment
Share on other sites

WTT rogue female NE 70 lvl server : Grim Batol pvp transfer ce moci 10 februara

u pvp gearu ima 415 resi 11k hp merci sword off-hand i gladiator sword mh

pve gear 2k ap 3/5 t4 220 hit rating ima daggere u banci od princa i od moroes iz karazhana

violet eye exalted,cenarion exepediton exalted,aldor exalted,sha'tar exalted,keepers of time exalted,normal flying mount i 3 obicna, 15k honora i 600 arena pts

acc aktivan do 17 februara, imam sq

ne bi menjao za warra i huntera i paladina ... lik mora da ima slican gear ko ovaj lik ... i mora da bude horda pvp server ( najradije LB )

ovo je lik od ortaka tako da zovite na 064-370-6400

nemojte da saljete pm

Edited by MiTa90
Link to comment
Share on other sites

Pozz ppl...

WTB

Acc sa bilo kojom ally charom na silvanasu samo ne gnomovi i dvorfovi /spit :D preff rouge mage shaman

Bitno da je 50+ i da ima tbc i barem malo uplacenog vremena...

Nudim maximum 3000 din

Kontakt na mob 062/8641937

Ivann

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

E da, ako vec imate roga/locka, dobro oprmljenog na prodaju, molim vas, naglasite cijenu ako zelite da prodajete i samo me pm, frakcija nije vazna.

Pare nisu problem, samo recite cenu (nemo de preko 200e:)) )

EDIT

Takodje sam zainteresovan za nekog dobro opremljenog gnoma magea.

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

^ Lik (beko) je scammer. Menjali smo jednom acc snjim za bas tog warriora, ja sam mu bio dao mage. Posle 2 nedelje (ja sam kupio epic fly mount, netherdrake + 3k golda u steku) je uzeo/ukrao acc nazad.

Samo da upozorim ljude.

Sorry for offtopic.

Hvala na upozorenju, da ne napravim gresku kao ti prijatellju....

BTW, pala i phyx-ov warr nisu vishe na prodaju. Cestitam novom vlasniku [:D]

A da, ova tabla nije za raspravke ali je povratna informacija o tome ko je kakav dobrodosla...

Edited by Hybris
Link to comment
Share on other sites

Prodajem priesta 70 na sylvanasu,1.1k spelldmg kao shadow i 2k healing u holy gear,lik se moze prebacivati odma i uz acc dobijate kutije i SQ,takodje sam raspolozen i za trade,ponude saljite na pm,0637401675 ili mail radovan_car@hotmail.com ko kupi/menja castim :D

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT Orc Shaman 70 lvl resto .... server PvP Magtheridon moze transfer

u pvp gearu ima 390 resi 10.4k hp 1540 healing vengeful 2/5 merciless 3/5 5 vindicator itema

u pve gearu 1700 healing 210 mp5sec

1k golda na liku

ima obicnog flying mounta .... 40 badge of justice za info zovite na :

063-8992-188 ; msn : mita_crazy_hood@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...