Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem Human Male Warrior lvl 70 na Twisting Netheru...

Armory link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Commandos

Ima full epic tanking gear, trenutno je u PVP gearu na armory, ima full epic fury gear 3/5 T5, attuned u MH i verovatno uskoro u BT, 2/5 Vengeful, 5/5 Merciless...

Profesije, reputacije i skillove mozete videti na gornjem linku,

Ima sword exectutioner, blazefury i stormherald za pvp...

Epic flying mount, netherdrake...

Na akauntu je i human male warlock 64 level, epic ground mount.

SQ & SA, email change i account key je tu, moj licni akaunt...

PCT je spreman. Cena je oko 250 eura.

Naravno dolazi u obzir trade ukoliko lik ima slican gear.

Kontakt na MSN: djordjebeko@hotmail.com

Edited by Beko
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ovako , imam ORC warlocka na prodaju (ceo acc ali orc je main) , level 70 ofc , server MAGTHERIDON , PCT UP , ima 9 epica , + jedan epic finger ( za 70 ) u torbi ali mislim da je onaj plavi iz kara jaci pa ga zato nosim , lik se zove OGRIMA ako hocete da ga vidite na armoryu , imam oko 10k honora hteo sam da skupim za gladiator warr staff ali isteko mi acc i onda sam odlucio da ga prodam :) znaci trenutno sam pucao na pvp opremu ali ako se neko predomisli moze lako da uzme extra pve gear , npr. imam tailoring 360 ako ocete da kraftujete ... i dizao sam mining da bi zaradjivao pare :) (trenutno 307) , a i dobra stvar je fishing 160 jos malo pa moze da se peca u outlandu ^^ , sto se tice servera lako je naci guild da se nabudzite na pve , ja sam u pvp guildu ali verujte laganjica je da nadjete guild , evo ja sam jos sa 4 epica iso na gruula ( oborili smo ga iz prve ) ,

sta jos da kazem , ima 60% flynga , i oko 1000 golda , + u banci imam onaj spil sa kojim se dobija Darkmoon card : Madness , razmisljao sam ga da li da ga prodam , ili da ga stavim na sebe , ali eto sad je na vama da odlucite :) ako vam nesto znaci od altova imam 33 gnome maga na twisting netheru ( ima oko 300g ) , 35 NE druida na Ahn'Qiraj- u ... ako ste zainteresovani kontakt na msnu : dragan_gagi92@hotmail.com ili sms na 064 578 90 51 ( kupicu 063 karticu ali dok ne kupim koristim ovaj a dodacu taj drugi kad kupim :)) Cena 90E

Link to comment
Share on other sites

WTT 2 accounta za 1

1. acc ima huntera troll female70 na dunemaulu ( pve karazhan geared,hodajuci mount,flying normal mount...i ima warriora 65 lvl na drugom serveru....nista posebno al ajde.

2. account ima Rogua undead female 70lvl,Full gladiator,mongoose na oba mace-a,Epic flying mount,200g.pored rogua ima mage 50lvl ,warrior 19lvl twink.

Vash account mora da poseduje ORK-SHAMANA NA DUNEMAUL serveru ( ili da ga migrirate na dunemaul horde).Mora da ima Epic flying mounta takodje i hodajuceg epix,Full epix Gladiator,meciless pvp healing opremu ( gemove , enchante etc).

na oba accounta menjam email ,dajem sq-a,cd-keys ..znaci sve sto je potrebno i to ocekujem i od vas jer inace ne zelim da tradujem

Kontakt : MSN Ffsrogue@hotmail.com

Mobilni : 0642611415.

Ili private ovde na RuRu ,......... ---p0z--

Link to comment
Share on other sites

Prodajem account!

Nalazi se na Dunemaul pvp serveru:

1. LV 70 UD Mage name: Forsakenmage

Skora sve reputacije sa raznim frakcijama su na exalted osim pvp frakcija, od enchanting recepata fali mu jos 5 da bih imao SVE in game encante, tailoring ima sve recepte osim TK,SSC,BT bop recepata, opremu mozete videti na armory http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...;n=Forsakenmage ( 3xt6 dela, i pored ove opreme ima jos skoro sve vrste pvp, pve stamina gear, resistance gear). Sve +100%speed regular mounts, Nederdrake Nether Ray +280%speed flying mount, sve bank slots kupljene sa +20 slot bags na svim slotovima.

2. LV 70 BE paladin name: Whiteflower

Ima osrednji healing gear i slabiji dps gear poenta ovog lika je farmbot ima +280%speed flying monta+20% paladin aura 300%speed, mining i herbalisam kao profesije i omogucava nevidjeno brz farming materijala ores,gems, herbs za potove ect..

3.LV 63 UD Mage name Vasilije

Losa green oprema poenta ovog lika je da proizvodi svaka 4 dana Primal Mooncloth x2 i alhemija sa nekim receptima.

4. LV 60 UD warlock name Felsoul

Takodje lik kome je svrha da proizvodi svaka 4 dana Primal Mooncloth x2 i ima Juelcrafting radi mogucnosti prospektovanja Adamite ore radi dobijanja gemova.

5. LV 41 Tauren druid name Shapeless

Nista specijalno ima Skinning i Tailoring kao profesije.

6. LV 1 priest name Dhstuff

Ovo je banka sa svim slotovima kupljenim u banci 16slot bags u svim slotovima.

Pored ovoga na acc ima 8000+ zlata, TONA materijala enchanting materijala herbova potova i drugih stvari koje procenjujem da imaju vrednost preko 3000zlata.

Ovo je skup acc ko moze i zeli da ga kupi neka mi posalje poruku na forumu ili na mail vasa4d@hotmail.com

Edited by Vasa4
Link to comment
Share on other sites

WTS ACC sa :

UD Rogom nick: Skullreaper PvE bluegear,epic sword aldor rep,flying mount server Dragonmaw

Drinei Shamanom:Sugarbaby server Frostmane epic PvE healing i PvE dps gear , leteci mount , JC 375 sa nekoliko epic i blue receptima imam recept za epic head cloth, healing gear +1700 healinga 9983 mane, 2/t4. Dps gear 1300ap mada nisam enchantovao sve iteme 1/t4 .oruzija 2h Gorehowl(princ) sa savagery enchantom , 1h Fools bane(illhof) dagger od morosa nemogu da se setim kako se zove.

Kontakt na telefon 064/82-10-131 ili me wisp u wow-u

Link to comment
Share on other sites

WTT il WTS druid horda - sylvanas kicpe ime vidite na armory

moonking , pvp oprema 400 res . imam kljuceve za heroice,kara preq .

i naravno sve podatke seqret question,mail change i jos preko mesec dana je uplacen acc.

transfer rdy itd.

Hteo bi da menjam za neku dps klasu tipa rogue/mage/lock,warr . bilo bi super kad bi imao dobar pve i pvp gear.

saljite ponude na kicpe@yahoo.com ili na 0642292639 il na PM.

mogu i druge klase , al ove imaju prednost .

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ello..

WTB:

1.Male Human Warrior - PVP server (Frostmane najbolje!)..... lvl 58-63! (minimalni lvl koji mogu da kupim je 54, a maximalni 63)...

2.Male Human Warlock - PVP server (takodje Frostmane ako moze)... i ovo iznas 58-63 isto vazi i za locka :)....

Ponude na PM ili jos bolje: lukoica@hotmail.com

Jeftine ponude, gear ne tako bitan. Profesije si bitne.

Link to comment
Share on other sites

Pozzz...

Ovako, imam 63 Male Draenei shamana na frostmane PVP serveru. MENJAO ih ga za:

1.lvl 58-64 Humana/gnoma warlock-a

2.lvl 58-64 Human warrior-a

3.lvl 58-64 NE druid ili neka druga random klasa - vi ponudite....

PRIHVATAM SAMO RAZMENU - NE PRODAJEM ACC.

Acc treba da ima: SQ/mail change etc...

Ponude na PM ili lukoica@hotmail.com

*Svi igrachi moraju da budu allianca i da budu na PVP serveru.... moraju da imaju cd key/sq/mail change etc...

Link to comment
Share on other sites

Ovak, prodajem acc:

lvl 70 dreanei (female) paladin. 3/5 s1, 2/5 s3, s1 healing mace i s1 shield. takodje pala ima sve veteran iteme sa nekim s3 pvp itemima, vecinu enchanta. stats: 400res, ~1550 healing, 25.40% crit. ima oko 15k honora i 800 ap.

Bez fly mounta i bez para.

Server je boulderfist i moze da se transferuje.

Ponude slati na 065/321-2321 Jovan

p.s. u banci imam i par retri epix itema (neck,rings,belt) i neke pvp gemove.

Ovako, moze i trade za ud female rogue-a (moze i malo loshiji gear od pale).

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 2 WOW accaunta

1 accaunt ima WOW+TBC ima nekog shamana 60lvl moze transfer

2 accaunt ima samo WOW i neki orc warlock 56lvl moze transfer

Ako je neko zainteresovan moze da kupi oba dva accaunt za 3500din

ako necete oba dva, PRVI accaunt je 2500din

a DRUGI accaunt je 1000 din

Sve ostale informacije na: misamali@nspoint.net

ili na PM

ili na mob: 063 162 26 61

Link to comment
Share on other sites

WTS

UD male lock lvl 70

IMBA gear,mesavina t6/t5 + random epici

Exalted sa svim zivim

Netherdrake epic fly mount

3000+ gold na liku

Mnostvo PvE i PvP epica u banci

Guild radi trenutno TK/Hyal/BT

Na accountu se nalazi i priest lvl 60 full t3 + anathema

Cena Bid 280 / Buyout 320

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Human Male Warrior lvl 70 na Twisting Netheru...

Armory link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Commandos

Ima full epic tanking gear, trenutno je u PVP gearu na armory, ima full epic fury gear 3/5 T5, attuned u MH i verovatno uskoro u BT, 2/5 Vengeful, 5/5 Merciless...

Profesije, reputacije i skillove mozete videti na gornjem linku,

Ima sword exectutioner, blazefury i stormherald za pvp...

Epic flying mount, netherdrake...

Na akauntu je i human male warlock 64 level, epic ground mount.

SQ & SA, email change i account key je tu, moj licni akaunt...

PCT je spreman. Cena je oko 200 eura.

Naravno dolazi u obzir trade ukoliko lik ima slican gear.

Kontakt na MSN: djordjebeko@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

E cao ljudi, hteo bi da menjam Druida za neku dps klasu tipa:Rogue, Shamy, moze i neki priest... eventualno warr.Druid je na Haomarushu, ima full vindicator osim ringa koji uzimam za 2-3 dan plafon.Ima s3 head i 2 merca, jedini prob su plavi chest i legsi.Ostalo full epic, pored resto gear tu je i full epic feral, sasvim solidan.I ima full plavo balance gear.Obican Fly mount, epic ground, od profesija mining / jc 375/250.Dobra rep sa serverom nemam nikog na ignore.Necu nekog healing bota(pala, :) osim ako nije retri to jest ako ima neki normalan retri gear, i ally dolazi u obzir ali prednost ima horda.HITNO!!Ponude saljite na 0645449844

Link to comment
Share on other sites

WTS ud mage Xsardas lvl 70

laughing skull PvP server

transferable

armory:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Laughing+Skull&n=Xsardas

na acc ima i oko 2k golda i masu matsa i potova...masu random epica i ostala sranja..

kontankt:

PM

MSN i mail: bracastefanov@yahoo.com

Tel: 064/2262646

cena:~150 eura

Edited by cibra

Dont screw around...U all screw around too much!!!

Link to comment
Share on other sites

kupujem maga/loka/drooda/prista(horda)..70lvl i naravno da je transver moguc...

nije bitan gear...bitan je lvl..:)

cena: do 4000 dinara ne eura:P

hitan slucaj...smorio me saman,warr i hunter...

mail:crazy_sale@hotmail.com

msn:crazy_sale@hotmail.com

mob:062508991

Edited by crazy_sale
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...