Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

ovako menjam svoj acc sa ;

orc warr lvl 70 skoro full epick 502 defence ratinga (ima opremu za pvp u torbama ) oko 500g matsa imam 2xobicna epick mounta i imam 225speed obicnog leteceg mounta caracter je na kul tirasu ......

imam jos warlocka 48 lvl na kul tirasu koji je alt ....

imam jos brdo nekih low lvl a (25,26,39)....

ovaj moj acc koji je uplacen jos 2 meseca menjao bi za mage 70 llvl huntera 70 lvl ili eventualno rougea 70 lvl gear nemora da bude odlican ali karakteri sa epicima imaju veliki ++++ tako da ako neko ima mage huntera ili locka baci pm ! pozzz

INVALIDI-1990-VOZODOVAC SVOM SNAGOM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prodajem ili menjam !!!

LVL 70 NE Rogue -Maryk - stormreaver pvp - primalstrike set, the night watchman, night blade i jos koji epix,sve enchantovano (mongoose...gemovi) svi kljucevi za heroic,mining375 i leatherworking 375... par hodajucih epih mounta i 280% epix fly

LVL 70 human warlock -Ambys - stormreaver pvp - frozen shadoweave set i braceri epix, ostalo nista posebno takodje ima epix 280% fly mounta tailoring 375 i enchanting 352

na likovima oko 500 golda-dao sam na mounte oko 11.000g :) , pretplata jos aktivna

menjao bih ovaq dva lika za jednog 70 lvl sa boljom pvp opremom i po mogucnosti da ima epix 280% -jer ja dajem na oba lika

ako je lik nesto bas extra mogu i da doplatim neku kintu- prednost ima warr pa mage... !!!

ponude na pm sa mobilnim telefonom da mogu da vas nazovem. Pozz

Zaboravih ima i human warrior na istom serveru -Lunarcry 38 lvl

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

Ovako :

Server: Twisting Nether PvP

Rasa: Human

Klasa: Warr

Ime: Inqcs

Mogucnost prelaska na drugi server

PvP: 12khp (ne buffovan) , 410resillence , arms 1560ap(ne buffovan), 32,21% na crit (sword spec) 75k honora, 100all bg markova

5/5 mresilessa, mersiless sword, full gm set blue 70, sve veterane, imam jos par epixa.

prodajem acc cena oko 250e.

inqcs

za jos informacija mozete me dobiti na:

kontakt na: MSN - Bartula_g@hotmail.com

064/6141885

Link to comment
Share on other sites

[8D]Poz brate vidi ja imam maga solidna oprema karachter se zove Salac vidi na armory i imam 53 priest solidan gaer i 39 rogue twink koji zabada preteran gear i imam 40 druida koji je isto dobar tako da brate ja bih zeleo rogua 70 !:O

Jel oces plx :)

Salji na PM poruke ili jednostavno nazovi na 064 517 66 22 POZ

Link to comment
Share on other sites

Cisto me zanima da li je neko zainteresovan da kupi priesta...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Ph%C3%B8bia

Server: Emeriss

Rasa: Undead

Klasa: Priest

2040 Healinga, 457/189 mp5, 4/5 T5, oko 4k golda, epic flying mount, attunovan za sve instance (svi heroic kljucevi, Kara, Hyjal, Black Temple). Par pre-tbc itema cisto da se vidi da je oldschool lik. [:D]

Lik takodje ima i DPS opremu, sasvim solidnu, vecina non set raid dropova iz SSC-a i TK-a, brdo random opreme (cak i jedan sasvim dobar tanking mace koji nikom nije trebao kad je pao pa sam ga uzeo [:D] ), Stamina PvE oprema, Holy PvP oprema takodje (2/5 s1, 3/5 s2). 90% opreme je epic, sve je enchantovano sa najboljim enchantovima (cak i dps ringovi koje ni ne koristim toliko cesto posto sam holy), vecinu enchantova u igri, brdo tailoring patterna (epic beltovi, takozvani vortex beltovi, spellstrike pants, girdle of ruination itd itd).

Exalted rep sa par fakcija, vecina fakcija revered itd.

Edit: na accountu imam jos par likova, 54 rogue na Bloodscalpu (undead), a i bank char koji ima oko 300 mana potova i brdo elixira/flaskova/herbova itd...

Lika sam igrao od samog pocetka, nije bio tradeovan, trenutno ima transfer cooldown koji traje jos 2-3 nedelje ako ne gresim.

Zainteresovani nek ostave PM.

Edited by sqr
Link to comment
Share on other sites

Account je trenutno neaktivan, ali postoji mogucnost obnove pretplate da bi prikazao likove ingame zainteresovanim osobama.Molim kontaktirajte me SAMO ako imate spreman novac i odlucni ste da kupite.Hvala.

Ako prvo planirate da prodate svoj acc, a zainteresovani ste za moj, molim vas nemojte mi trositi vreme, jer cete verovatno biti 10-12-ti koji su me kontaktirali sa takvim planom.

Prodajem account sa 2 lvl 70.Oba lika su na dunemaul pvp serveru i transferable su.Uz account dobijate i sve sto ide uz njega(diskove, mogucnost promene emaila).

-Tauren warrior sa odlicnom tank opremom, 3/5 T5 tank seta, i skoro svim tank itemima iz ssc/tk

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...l&n=Maelkum

-Orc shaman alt sa mixed kharazan/blue opremom

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Craghack

Warrior je alchemy/herbalist sa svim flask receptima, epic flying mountom, i ~5000 golda.Na accountu su i jos bank charsi sa dosta herbsa i raid potova.Kontakt ili preko email/msn na maelkum@gmail.com, ili na mob 064/30-23-988.

Sto se cene tice, ne ustrucavajte se da me kontaktirate sa svojom ponudom, prodao bi ga i po dosta nizoj ceni od aktuelne.Kupac mora biti iz Beograda, ili biti spreman za put do istog.

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju acc:

Name: Cvarak

Server: Doomhammer

LvL 70 Undead Mage (full epic, 1061 fire spell dmg unbuffed, 1077 fire spell dmg selfbuffed (arcane intellect, molten armor)) Armory:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Doomhammer&n=Cvarak

EXALTED: Aldor,Sha'tar,Thrallmar,Cenarion Expedition

REVERED: Caverns of Time,Lower City,Violet Eye,Mag'har,Undercity

Dobra reputacija na serveru, moguc ulaz u najbolji guild na serveru.

ATTUNEMENTS: Karazhan,SSC,TK

Na liku ima oko 30g, Flying Mount (obican),Purple Skeletal Warhorse (epic konj).

Alchemy/Tailoring/First Aid/Cooking sve 375. (vecina recepata)

Svi TBC kljucevi (svi heroic kljucevi + Shattered Halls Key, Shadow Labyrinth Key,Key to the Arcatraz)

Uz account dobijate obe kutije,secret answer,e-mail (pravi sam vlasnik accounta,imam original diskove). To je jedini lik na account-u. Nije do sada transferovan.

Cena je 80 eura (previse jeftino)!

Kontaktirajte me preko 064/446-96-23 ili preko PM!

Link to comment
Share on other sites

Hteo bi da kupim acc sa 70lvl lock ally na pvp serveru (da moze da se prebaci na drugi realm) gear nije puno bitan, nista preterano mi ne treba

(sa svim informacijama secret question/answer itd itd...)

Moze i 60+lvl

Ko je zainteresovan nek mi se javi na PM

Edited by D4X
Link to comment
Share on other sites

Prodajem Night Elf Priesta, Fikacu na Xavius realmu, holy spec atm.

Oko +1900 healing, 5/5 Tier 4 seta, 1/5 T5 (shoulders), Boots i belt of the long road, random kara epici, ,+neck " Necklace of Eternal Hope +trinket "Alchemist's Stone" trinketi za heroic badges trinketi za dps i heal, itd....

Shadow gear oko 950 shadow dmga (frozen shadoweave set sa 9 spell dmg enchantima, merciless offhand, heroic drop i badges itemi...), 1550 arena pts atm, 12 badges of justice.

Profesije: Alchemy ( potion spec), Shadoweave Tailoring; obe 375.

Recepti: Boots of the long road, belt of the long road, belt of blasting; skoro svi flaskovi, 1 fel elixir...

Ima Epic Flying mount, plavi flying, epic tigra i oko 200 golda + matsi u banci, dosta potova ready to use.

Revered sa svim frakcijama, u guildu koji radi ssc/tk.

Reputacija na serveru je ok, ne dugujem nikome nista, nisam scammovao nikoga itd... Char nije nikada transferovan.

http://armory.wow-europe.com/character-she...us&n=Fikacu

Uplaceno do :16 Novembar 07

Kontankt: filipmajurac@gmail.com ili PM.

Edited by Ficok

Kad sam bio mali, poklone mi slali iz Čikaga moji, znaš ti dobro koji.

Link to comment
Share on other sites

menjam svog warr lvl 70 plu peick gear za takvog mage ili rouga ili droda ako je lay po mogucstvu sylwanas pvp server a ako je horde havius pvp server ali to nije toliko vazno ..... samo da je caracter mage rouge ili drod i da je 70 lvl gear nije toliko bitan

moj acc je uplacen jos 2 meseca tako da acc za koji bi menjo mora da imam bar 1 mesec upacen minimum

btw mogao bi i da prodam caractera cena je 100 e

ponude slati na vukivoid@sezampro.co.yu ili PM

BOJAN MAJIC VOLI JEDAN TIIM I CEO JE ZIVOT SA NJIM I ZNAJ VOZDE DA ON NECE NIKADA DA TE NAPUSTI !!! BOJAN MAJIC ! BOJAN MAJIC! BOJAN MAJIC!

Link to comment
Share on other sites

Prodajem account:

70 level Warrior - Vojnic - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...as&n=Vojnic

Cista reputacija na serveru, CE, LC & KoT revered. Ostale frakcije fale uglavnom 2-3 runa do revered.

Sto se tice itema ima sve trenutno equipovano + 5 tank epica iz Karazhana, dobar setup sa blizu 13k hp unbuffed, 490+ defense, dodge+parry oko 30-35% i 20-25% block ( ne secam se tacno od jula nisam pipno acc). Ima 2 epic ground mounta (PvP tigar i koza), obican flying (onaj garavi). Takodje 500g + 200g u primal life (20 komada, 10g ea na serveru), i jos 200ak golda naokolo u itemima.

Na accu se nalazi jos 4-5 altova izmedju 10 i 20 levela (Sylvanas/Dunemaul/Spinebreaker).

Cena - 100E, moze i dogovor. Kontakt prvo ovde ili na wow-serbia na pm (mozda ce mi trebati dan-dva da odgovorim, nisam online cesto) ili na MSN - stefanv@beotel.yu

--------

Ortak takodje prodaje acc, Rogue 70 http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...s&n=Tigrica sa warriorom 42 na accountu i jos dosta toga. Ko je zainteresovan nek me pita i saznacu vise :)

Bump/update; 60E po accu.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Human rogue-a 70 lvl

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Deepdish

Rogue ima S1 x2 S2 x3 i sledece nedelje jos jedan S2 deo, full veteran itemi, S2 maceovi sa mongoose mh i chain oh i ukljucujuci throwing S2 i S1 dagger mh

+ Blade of unrequited slot dagger.

434 resilience, 10684 hp-a, 30.39% crit, 1540 ap...

Ima 60% flying mounta, 3 epic ground mounta, nesto PvE opreme ali assasination 2 x set i netherblade + epic kz itemi. Ima oko 500g kod sebe.

375 Mining, 354 Jewel crafting.

Cenarion Expedition - revered

Kurenai - revered

Scryer - exalted

The Violet Eye - revered

The Sha'tar - revered

Uz lika idu cd-ovi, kutije , secret question za promenu e-mail-a i naravno moze da se transferuje.

Lik ide za 180e.

Pm na klan rur ili na jaksajovanovic@hotmail.com mail/msn.

Edited by Kshaja
Link to comment
Share on other sites

Prodajem 2 acc...

Prvi : human paladin ime Batez full t4 , 1/5 t5 healing,smace od maiden,dosta random manaper5sec epixa i + healing epix 1 merciles healing i dosta shieldova oko 1800 na healing i dosta na mana per 5 sec....epix flying epix obican...sem healing ima i dps oprema 1/5 t4 1 gladiator ima i Despair 2 hander....pm za vise info ili poruke ne 063/8-61-61-61

drugi: warlock lvl 70 burningtime los gear 2 frozen shadow dela ostalo green/blue epix obican mount i obican flying...isto pm ili poruke...

Poprlicno hitno.....

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM ACCOUNT

Human mage lvl 70, server Magtheridon, 3/5 t5, armory link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...don&n=Alric

Na magu se nalazi oko 200g i jos mnostvo itema pristojnih cena, raid potova itd

Na accountu se nalaze jos 2 lika lvl 28 i lvl 31

Originalni sam vlasnik accounta, uz account dobijate i cd-e

U trajanju trenutno je i game card, uplacen je do 10. januara 2008 godine

Kontakt e-mail

rabican030@yahoo.com

Telefon : 062/ 1345 532

Cena 250e....nosite ovo od mene dokurcio mi wow!

Kupac bi trebao da zivi u Beogradu ili da bude spreman da ode do istog

Edited by Alric
Link to comment
Share on other sites

ovako prodajem svoj acc za 70e na njemu imam waarr 70 skoro full epick !!! jebemti wow budjavi necu vise da ga igram zbog jebenog blizarda jebem im mater od generlanog direktora do sekretarice ! za tih 70e kupicu 5kila dinamita i oticicu u jebenu francusku i dicic cu blizarovu zgradu u jebeni vazduh !!! danas sa m11 puta re instaliro jebeni wow da na kraju ne bi mogo da ga igram zbog jebenog patcha sa jebenih 5 groblja eeeeeeej ja zbog groblja ne mogu da igram wow o boze !!! ako podrzavate moju ideju da dizemo u vazduh zgradu blizarda kupite moj acc!!

70 LVL WARR 522 DEFENCE RATING ,RANDOM EPICI I Z KARAZHANA T4 GLOVESE KING DEFENDER SA MOONGOSOM I TAKO IMA OBICNOG FLY MOUNTA PROFESIJE BS 300 MINING 375 IMA OKO 200G NA SEBI I U BANCI OKO 1K GOLDA AE LJUDI ALJITE PM uzasno jeftino 80e koje cu da uplatim na tiket i neka je bog u pomoci [8D][:D] [:D] [:D]

Link to comment
Share on other sites

Hunter 70 lvl na Sulvanas 4/5 t5 full merciless bloodmoon etc ... imba rep na serveru klas lider u current gildi na istom acc shaman 62 lvl na Laughing skull serveru :

menjao bi acc za locka slicne opreme toliko za sada kontakt preko msn-a VedranVukovic@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Ovako!!!

Server: Dunemaul PvP

Rasa: Undead

Klasa: Rogue

Ime: Krvolok lvl 70

Mozete ga pogledati na http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...l&n=Krvolok i od onoga sto se nevidi na wow armori-u ima sve 4 torbice od 20 slotova,2 flying epic maunta(drake i ona leteca glista) :),poprilican broj trinketa,orb za prerusavanje,oba pvp trinketa, oko 1600 arena poena i 75000 honor poena,sve torbice u banci i od jwc fali mi samo rep u black temple pa da imam sve epic recepte(trenutno prsten i nekoliko gemova mogu da pravim epic a rare SVE recepte imam),i imam samo bednih 15000g,koji naravno idu uz acc.

Na istom acc su i mage lvl 63,Dunemaul,ime Plamicak-alchemy 363 sa extra rare flaskom*bla,bla death*

Takodje BE paladin lvl 29,Dunemaul,ime Baloncic.

Isto i NE hunter lvl 70,Sylvanas ime Mache http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...nas&n=Mache

Acc je aktivan do 26.10 i iskljucivo se prodaje za *bid* 350 eura sa gore navedenim stvarima,moguc transfer likova,nisam spamovao ili bilo sta drugo moze da se udje u najbolje gildove itd,molim sve zainteresovane da me kontaktiraju na shabibre@yahoo.com ili na mob 063 852-1001 Gordan_Bg.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Human rogue-a 70 lvl PvP

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Deepdish

Rogue ima Gladiator shoulderi, Merciless 4 dela opreme + sva tri oruzija (Mace i throwing), sve veteran stvari, i gladiator shanker.

Ima 60% flying mounta, 3 epic ground mounta, nesto PvE opreme ali assasination 2 x set i netherblade + epic kz itemi. Ima oko 500g kod sebe.

375 Mining, 354 Jewel crafting.

Cenarion Expedition - revered

Kurenai - revered

Scryer - exalted

The Violet Eye - revered

The Sha'tar - revered

Uz lika idu cd-ovi, kutije , secret question za promenu e-mail-a i naravno moze da se transferuje.

Pm na klan rur ili na jaksajovanovic@hotmail.com mail/msn.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...