Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem 2 WoW accounta, bez TBC-a:

Evropsi WoW Account sa sledecim characterima:

Undead Rouge 60Lvl Full rank 13 PvP set, na Sylvanas serveru

Orc Warrior 60Lvl, solidno opremljen, na Dragonmaw serveru

Undead Warlock 48Lvl, na Dragonmaw serveru

I jos gomila sitnih character

Americki WoW Account sa sledecim characterima:

Dwarf Hunter lvl 38

Evropski Acc ide po dogovoru, a Americki ide za 1000 djunti...

Kontakt Borlox@gmail.com

Edited by Enumasan
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e ovako imam 3 acc-a:

1) wow+tbc be paladin lvl70 i human warr lvl65

2)samo wow human paladin lvl60 i human mag lvl 45

3)samo wow na njemu su samo neki low lvl likovi

trazim:

a) nekog ko ce za kes da mi izleveluje lvl70 orc huntera na prvom acc-u

ili

b) nekog ko ce da mi izleveluje lvl70 orc huntera na prvom acc-u a da mu ja za to dam druga dva acc-a

ili

c) da menjam sva tri acc-a za jedan na kome ima 2 lvl70 (bitno je da je jedan alli a drugi horda i da mogu da se transferuju)

ima jos nekih varijanti koje bi mi odgovarale pa ako neko ima nesto slicno javite se na pm.

Ja mogu da ti izlevelujem Revenger, treba mi oko 15 dana irl za 1-60, za 1-70 maksimalno 25.

Takodje ako je iko drugi zainteresovan, rado bih izlevelovao jednog (ili vise) likova u zamenu za acc. PM

Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW + TBC

(u pakovanju)

Chars:

server Sylvanas

-Deathvenom UD Rogue lvl 61 alch/herb - 280/322

(sa epic mount-om)

-Filter UD Warlock lvl 45 eng/min - 227/202

i josh par lowlvl-a

+edit+ cena spushtena na 3000 din

pm ili mail na lazzar10@gmail.com

oglas je aktivan do 11.07...

Edited by Trooper
Link to comment
Share on other sites

Brza,iskusna,kvalitetna pomoc u wow-u za kratko vreme

Radim u igraoni kum u centru NS-a , imam preko 300 rl dana played wow-a znam sve klase.Znaci ako vam treba lvl-ovanje ,pvp ili pve,grind golda ili budzenje skillova , za vise informacija mozete me nazvati na fon 0638104607 ili poslati email na www.miljanmipi@yahoo.com ili doci licno u kum i traziti mipi-ja ili miljana sve jedno je.Sigurnost je zagarntovana!!!

Cene za radoznale

1.1-60 lvl-a sa svim skillovima koji vi odaberte do 300 cena je 7000din

2.60-70 lvl-a sa 1000g i letecim mauntom i skillovima do 360 6000din

3.budzenje samo skillova je takodje moguce

4.12h pvp/pve grinda je 1000din

Posao zavrsavam za najvise 10 dana po tackama a moguce je i brze sve ulazi u cenu a ako imate posebne zelje u vezi igrice nazovite me na mobilni da se dogovorimo moze i preko msn-a dakicmiljan@hotmail.com ili mirca.

Placanje bi bilo ovako:

*Za one iz ns-a da dodju licno u kum

*Za one van ns-a uplacivali bi mi na ziro ciji broj bih vam dao

*Za one iz bg-a dali bi pare Coske-tu decko je iz bg-a nasli bi se u kgb-u ili po dogovoru

Ovo je spisak na kojim serverima bi mogao da prodam golde,a moguce je i grindovanje na vasim likovma.

Twisting nether ali

magtheridon ali

sylvanas horda

burning blade ali

arathor ali

1000g je 2200din

Edited by mipi
Link to comment
Share on other sites

NUDIM BRZ, KVALITETAN I JEFTIN POWERLEVELING!

Leveling, honor farming, gold farming

Leveling:

1-60 - 80 eura (zagarantovan lvl 40 mount, 1-60 za 2 sedmice)

60-70 - 60 eura (zagarantovan 60% flying mount, i bar 2k golda - 1 do 2 sedmice)

1-70 - 120 eura (zagarantovan 60% flying mount, i bar 2k golda - 3 do 4 sedmice)

PvP: radim samo battlegroundse

PvP lvl 70 rare set item - 15 eura (honor farmam za 2 do 4 dana)

PvP lvl 70 rare quality 1h oruzije - 15 eura (honor farmam za 2 do 4 dana)

PvP lvl 70 rare quality 2h oruzije - 30 eura (honor farmam za 6 do 8 dana)

PvP lvl 70 epic quality armor pice - 15 eura (honor farmam za 2 do 4 dana)

PvP lvl 70 epic quality gem - 7 eura (honor farmam za 1 do 2 dana)

Honor farm necu raditi za samo jedan item/gem! Minimalna narudzbina mora biti u vrednosti od 50e!

Gold farm:

1.5 - 3k golda sedmicno, sa level 70 likom (i PvE speccom, ne ocekujte da cu da farmam sa holly priestom) - 80 eura

mozemo da se dogovorimo oko playtimea, tako da vlasnik acc-a ima vreme da raiduje/uloguje se da proveri napredak

*VAZNO*

iako sad postujem, necu biti u mogucnosti (zbog ispitnoh obaveza) da pocnem sa levelingom do 14. jula, ali mozete me kontaktirati odmah pa da se sve dogovorimo unapred

PM me ili mail na djukka86@yahoo.com

[edit] : I da, ja sam iz BG-a, preff licno sklapanje dogovora (u nekom internet caffeu), ali moze i da na daljinu pa placanje preko ziro racuna

Edited by djukka
Link to comment
Share on other sites

WTT MAGE lvl 70

Ime: SCP

Klasa: Mage

Rasa: Human

Realm: Frostmane (PVP)

Transferable

Ima 4/5 T4, u banci ima jos 1-2 dela gladiator seta (1) i ima 2k arena pointsa. 1k spelldmg

Exalted skoro sa svima. Super reputacija u serveru ali nema guildu trenutno. Ima oko 500g.

Ima Epic Flying mount takodje.

Slika

http://img211.imageshack.us/my.php?image=scpgp6.jpg

Armory link

http://armory.wow-europe.com/character-she...tmane&n=Scp

(ima jos spelldmg gear u banci).

Tradujem samo za Warlocka sa slicnom opremom ili minimum 5-6 epica iz Karazhana i da je transferable (pvp realm) ali i druge classe sdobrim gearom mogu da me cimnu na PM.

Vec sam mjenao acc 2-3 puta preko ovog foruma i imam likove koji mogu da garantuju za mene.

Cheers

Edited by Lunat1x
Link to comment
Share on other sites

ovako menjam druida na area peak u najboljem guildu na tom serveru ima dps fearl gear skoro full epik tanking ima 25600 armora 14500 bez bafoova takodje dobar gear pola rare pola epik healing neshto malo epika nista posebno engeiring 360 majning negde oko 100 :P stotinak golda josh nekih random dps epka to se sve kombinuje po potrebi ima sve kljuceve sem hell fire citadel kljuca za heroike negde oko 100+ golda a ono sto trazim je da lik bude alijansa 70 nebitno klasa prvensto imaju oni sto su na magnateridonu ako mi se svidi vasa ponuda moze cak da dodje u obzir da dam uz druida na drugom acc maga 70 na isto serveru sa dva gladiatora i skoro full epik pve gearom moze da se napravi dogovor ako ocete da vidite gear idi te na armori :P char name rhemis - area peak server jedini rhemis :P buid trenutni 47 fera -14 resto tako dojaja dmg veoma poznat lik na serveru itd itd :P :P :P poz moze te me dobiti na moj mail vule20@sbb.co.yu takode uz razmenu ako ste iz bg dostavljam i cd-ove sa cd-key-ovima naravno sve lagalno sve cisto nema lazi nema prevare :P

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju 3 acc ...

1- Frostmane alijansa ( paladin 70 lvl + hunter 70 lvl + druid 65 lvl )

2- Boulderfist horda ( warrior 3/5 T4 i ostali epici karaz/gruul )

3- Boulderfist horda ( paladin 3/5 t4 i ostali epici karaz/gruul + Rogue 70 lvl)

065-531-8211 za vise informacija ....

P.S. svi likovi su transferable i acc su aktivni

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Warriora Level 70 Human male na Twisting Netheru (PvP server) Ime "Commandos".

Warrior je Epik tanking/DPS (Fury 3/5 T4 i random epici)/ 2h Gladiator Arms gearovan (Trenutno Fury specovan, razlog je zbog IMBA dpsa u raidovima) sa Blazefury (Poslednje poboljsanje Fireguarda u BSu), Profesije su BS 375 (veoma puno epik recepata za BoE crafting iteme) / Mining 375. Trenutno u drugoj po jacini guildi na serveru.

Armory link: http://armory.wow-europe.com/character-she...amp;n=Commandos

tu mozete pogledati sve sto vas zanima o characteru profesije, skillovi, reputacije, itd...

Nije na prodaju ispod 200 evra. Jedini problem je sto transfer nije moguc ovog momenta tek za jedan mesec.

Ponude saljite na "Djordjebeko@hotmail.com" ili se javite na 063 8787 308 (samo trazite Beka, iz BGa sam)

Menjanje akauntova dolazi u obzir samo ako je IMBA mage ili warlock (mora alijansa human, male ili female nebitno, mogu i druge klase ali moraju da budu dobre) i da ima transfer omogucen.

sto znaci da character ima ili dobar gear ili da je bez dobrog geara ali sa epik letecim mountom.

Akaunt je moj sto znaci da imam CD key, secret answer and question, change of email i sve potrebe...

Hvala.

Edited by Beko
Link to comment
Share on other sites

Prodajem 2 accounta:

1. Account - Human Mage, Level 70, "Tirisfall" ; Server Al'Akir EU PvP ( transverable )

Gear ima plavi TBC ( vecinom za 70 lvl ), sve je socketovano i manje vishe enchantovano

Pogledajte Armory za vishe informacija ... Sve u svemu mage nije toliko imba, ali zato i netrazim tako mnogo para.

Account je moj i dajem SQ/A i CD-Key za account, kao i changing mail i sve shto ide uz to ...

Cena accounta je 80e ( samo wow + tbc je 50e, tako da 80e za sve + mage nije tako mnogo :D )

2. Account - Night Elf Priest, Level 67, "Redeema" ; Server Twisting Nether EU PvP ( transferable )

Gear je katastrofa iskreno :D, sve je zeleno TBC i tako to, Pogledajte Armory za vishe informacija

Nije 'IMBA' ali je lvl 67 pa koga mrzi da leveluje neka izvoli da se javi :D. Account je takodje moj,

a priest je levelovan za prodaju ... dajem SQ/A, kao i CD-Key ... promena emaila etc, etc ...

Cena accounta je 60e ( samo wow + TBC je 50e, tako da priesta manje vishe dobijate za 10e :D )

Ponude shaljite na RE5PECT1004@HOTMAIL.COM

Nemojte slati PM na forumu jer to slabo chitam :D

Link to comment
Share on other sites

Cao drugari :D e ovako : Menjao bi (Trenutno imam 2 acc na 1vom imam)Znaci 1 acc za warriora ili 2 acc za warriora ili shamana i naravno gear je veoma bitan.

1acc : Na Twisting Nether Imam 70 mage Solidna pvp oprema uglavnom bio mi je alt... Reputacija na serveru zna me dosta ljudi nisam nikad nikoga scamovo ...Transferable na sve servere, imam negde oko 500g engenering 300skilla,Tailoring sam poceo da lvlujem imam oko 200skilla sad evo opreme : http://armory.wow-europe.com/character-she...her&n=Salac, Imam oko 900 arena poena,oko 10k honora, tako da vec sledece nedelje mozete da uzmete gladiator.

Dalje ... Imam Twinka Rogue 39 lvl twink imam sve enchante (Moongose,20str) Full plav takodje dobra reputacija na serveru.

http://armory.wow-europe.com/character-she...;n=Onerougearmy << Oprema njegova.

Imam i 39 Druida full Twink healing oprema samo sto nema enchante ...

2acc: Na Sylvanas Alliance imam 70 priest sa tailoring 375,Mining 375, imam oko 1,5k golda nemam epix flying,Dobra reputacija na serveru nisam nikoga scamovo, 3 primal nethera u banci i neki lvl 60 items,mats za tailoring i tako to ...

Imam sve heroic kljuceve,Standardna oprema: Craft,Karazhan,Heroic,reputacija.

http://armory.wow-europe.com/character-she...amp;n=Malaplava ... imam i solidan gear za farming/shadow 650 spelldmg dovoljno za prisojno farmovanje :). Naravno lik je Transferable na sve servere.

1646 Healinga 382 Mp5, imam i dobar pvp gear oko 1k arena poena oko 10k honora .Na tom acc-u imam i 66 druida na Maghteridonu ima Letherworking oko 350,i skining oko 360 oko 400golda , Solidan plavi gear od questova.

http://armory.wow-europe.com/character-she...idon&n=Duuo .

Oba acc-a imaju 1 mesec igranja.

E SAD TRAZIM : Za jedan ili za drugi SWAP za Warriora (Horda , Alliance nije bitno) DA nema neki skrnav gear nego nesto dobro. ili takodje dobro gearovanog Shamana (Horda,Alliance nije bitno), i u mogucnosti mozda nesto drugo ali to je sve stvar dogovora!

SAMO! Sms ili poziv na 064 /5659050. NE PRODAJEM SAMO MENJAM. ( ali ako bude neka dobra ponuda moze:))) )

Server nije bitan samo da je transferable na sve servere. I DA IMAJU DOBAR GEAR!

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Powerleveling brza,iskusna,kvalitetna pomoc u wow-u za kratko vreme

Cene

1.1-60 lvl-a cena je 6000din

2.60-70 lvl-a sa minimum 1000g i letecim mauntom 6000din

Ovo je spisak na kojim serverima bi mogao da prodam golde,a moguce je i grindovanje na vasim likovma.

Twisting nether, magtheridon , sylvanas ,burning blade, arathor cena 1000g je 2200din .

Za vise informacija nazvati na 0638104607 ili poslati mail www.miljanmipi@yahoo.com .

Sigurnost zagarntovana

Edited by mipi
Link to comment
Share on other sites

E ovako prodajem dworf priesta(flashheal) 70 na Burning Blade-u,136 dana played. Ima sve tri vrste geara:healing(craftovan mooncloth set+random itemsi iz KZ-a oko +1500 na heal,taj deo opreme je full epic ako nekome znaci i full je enchantovan i socketovan),PvP(i ovaj deo opreme je orijentisan na heal samo sto ima oko 1200 na heal,oko 9k hp-a nebuffovan i 200 resilenca,ovaj deo opreme je mesavina gladijatora,craftovanih stvari,delova gm seta i nesto pve opreme)i konacno dps gear(full frozen-shadoweave set+spellstrike set trenutno sa 720 na shadow dmg ali ako neko bas hoce shadow gear mogu da mu nabudzim ovo na oko 800 za max 7 dana).

Sto se profesija tice first aid i fishing su 375 ,cooking 350.Alchemy i tailoring su 375,u alch na zalost nema nekih spektakularnih recepata jer sam transmute master pa ih nesto nisam ni jurio ali opet ako neko bas hocemoze da se zbudzi par recepata za nedelju dana bar se nadam ipak je pitanje srece.

Sto se atunmenta tice kljucevi za sve heroice,KZ i SSC!

Od mounta:bicnog leteceg mounta sa 2 dvorfovske ovce i gnomovskim nojem.Kesa 25g ali opet za nedelju dana moze da se skupi oko 500 recimo za neki solidan start...

Charr moze da se transferuje

takodje na ovom acc-u postoji i davno zaboravljeni tauren drood lvl 60 na Hamaorushu.

Najbolje je da mi pisete na stormbrnger02003@yahoo.com ili da me zovete na 064/1352921

Edited by flashheal
Link to comment
Share on other sites

WTS il WTT za ( warriora il warlocka)

Dreanei shaman - kiccpe < idite armory (trenutno je saved u resto opremi)

Imam opremu za svaki spec 1600 + healing resto pve , 1350 healing otprilike pvp resto gear sa 300+ resilence i 11k hp.

Za elemental je polu epic , polu 70 lvl plavi gear iz heroica , slicno i za enchancement ( gorehowl oruzije)

acc je uplacen do 16 . 08 . 2007

ima kljuceve za sve heroice , uradjen pre q za ssc ( samo da predam ) , exalted sa karazan reputaciom.

of profesija jewelcrafting i mining. 385 jewel 375 mining.

ima dosta dobrih gemova da pravim npr 12 stam 5 spell dmg 6 stam 4hit 4 agi npr itd itd.

nemam puno golda i nemam 280% flying mounta.

transfer moguc 16.08 ( posto sam transferovo sa silvane pre nekog vremena).

znaci WTS > WTT(warr,lock) -=PM prefer , 064 229 26 39 br tel ( skinuce vam 20 din jer sam u USA trenutno) il pekic_marko@yahoo.com.au

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...