Jump to content

BioShock


G!!!

Recommended Posts

Ne postoji igra koja može da iskoristi 4 jezgra. Ako već bacaš pare, uzmi C2D pa ga overklokuj, ko što je Intel i predvideo :)

edit: A ti li si Doktor sa bencha :) tim pre, ne slušaj nikog tamo, oni kupuju quad-core da bi na njima vrteli super pi a ne za igre :)

Menjam uz doplatu, pa ako se covek nudi sto da ne. Od viska glava ne boli.

A u zivotu nisam kloknuo nijedan proc. I da.... Igra je bolesno dobra!!!!

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ama brate, kupiti C2D a ne overklokovati ga, pa to je velika greota. Nije to Athlon XP pa da će da izgori, ovi novi imaju lufta Bože sačuvaj, sitna proizvodnja, mala potrošnja, malo zagrevanje, ovo-ono.

Nego, izašli su novi beta drajveri za nevidiju, optimizovani za Bioshock:

http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_163.44.html

Ko se zajebo i instlairao Vistu, nek vidi OVDE ili OVDE.

Pravi primer toga je Halo, jedna po svemu obicna pucacina koja je napravila dar mar na Xbox-u

Napravila je dar mar isto ko što sad Vista praiv dar mar na kompu. Ishajpovani prosek, kupovala naložena deca. Osim solidne pričice, ništa drugo ne valja. Ne znam da iko ozbiljan ko je igrao Quake ili Unreal smatra Halo fenomenalnom igrom. A za Xbox izašlo milion boljih igara. Pre par meseci sam brljao po arhivi Gamespota, neverovatno šta se sve pojavilo. Far Cry Instincts, Half-Life 2, Morrowind... sve same odlične igre koje postoje takve ili slične na PC-ju ali ovde možeš da ih igraš zavaljen ko čovek, samo što neko kome je konzola sinonim za cuclu za to naravno ne zna.

To je dodatan razlog za ignorisanje hajp mašine. Veruj svojim očima i ušima. Kad igra izađe, znaćeš kakva je i gotov posao. Nisi mali pa da drugi treba da ti kaže šta valja a šta ne.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Kako je besan intro...

I što mi se svidža ovo Xbox puštanje, ubaciš disk, stisneš pley, laser malo ćip-čip i odma počne, nema dajrekt iks ovo, vista ono, rar, image, patch prvi, drugi, deseti, novi drajveri najnovijih drajvera specijalno za Bajošok...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Izashao je demo, koji kazu kao da je playable.

Skinuh ga i nisam uspeo da ga instaliram, pise error cim se pokrene setup...

Uglavnom, upravo se uploaduje non-steam PC verzija, dobio sam link od jednog lika sa uk foruma, izgleda da je dosta velika, tako da chim bude gotov upload napravicu nzb file pa ko koristi news i zeli da skine full verziju, prosledicu ga ovde [:D]

Link to comment
Share on other sites

omg egzajl je glavni pirat za područje jugoistočne evrope :D

čujem da retail verzije još nema jer su stavili najnoviji securom + zajebanu zaštitu sa aktivacijom baziranom na hardverskom ključu, slično kao kod aktivacije windowsa. barabe.

I r teh greate pajrt! pirate-capin.gif

Ja cu bas da vidim onda sta je ovo sto cu da krenem da skidam, nadam se da nije pod tom zastitom

Link to comment
Share on other sites

Sada sam bio na demonoidu ima cak 3 torenta za pc ali samo jedan je sa nekim homemade krekom.

Inace igra zahteva aktivaciju na netu na kraju instalacije ili tako nesto i moracemo da sacekamo pravi krek od neke grupe sto moze i da potraje nedelju 2 sa obzirom da mora i setup da se krekuje, i tako :)

http://www.demonoid.com/files/details/1312...page=1#comments

Evo ako hoce neko da cita ima 35 strana komentara :D

Link to comment
Share on other sites

Verovatno je samo setup zaštićen Securomom (kao što je Shivering Isles bio, tj. ne možeš ni da instaliraš iskopiranog pirata - ali ovo je brzo rešeno) a igra samo aktivacijom <- e ovde ćemo se načekati :(

Al kad sam čuo da original može da se aktivira samo dvaput, mislim jebo im ja mater, ne bih ga kupio tako ni da imam pare. Postali su ko Majkrosoft.

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno su nesto uspeli sa takvom zastitom sa ozbirom da sam video gomilu ljudi na demonoidu koji su u fazonu:

OMG no crack yet?!!!?!I'm gonna buy the original :D

Ne mogu da sacekaju 2 nedelje ili mozda cak i manje sa obzirom da je igra dosta zeljno ocekivana kladim sa da ovi sa scene rade non stop na pravljenju kreka.

Link to comment
Share on other sites

Ja skinuo demo juce i presao... izgleda mi do jaja igra, ali ne bash kao i "duhovni naslednik system shocka" nekako mi je (barem u demou) previse shooting orijentisana.

Ali da ima do jaja tripova ima... na kraju demo-a je mali filmic o tome kako sve mozete ubiti protivnika :) ima jedno 30 nacina... od bacanja struje u vodu, ako stoje u istoj, preko dizanja telekinezom i nabadanja na shotku... do toga da isprogramirate bota ili persuade-ujuete drugog neprijatelja da se shiba umesto vas.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pojavilo se nešto al se još ne zna da li je proper. Njukovano je pa "annjukovano".

#																	   #

#		 Notes: This is the only thing you will get					#

#		 from us. So we are a real "One Hit Wonder"					#

#																	   #

#																	   #

#		 Installation :												#

#		 a) Mount/Burn												 #

#		 b) Install													#

#		 c) Wait until BS will download some						   #

#			Files from the Inet and the error message				  #

#			popups													 #

#		 d) COpy(!) the whole BS-Folder to a second					#

#			place													  #

#		 e) Click on the error message								 #

#		 f) Copy Crack from OHW-Folder to							  #

#			the copied BS-FOlder :									 #

#			..\copydir\Builds\Release								  #

#		 h) Enter any Serial you like								  #

#		 g) Play (you maybe need DX10)								 #

#																	   #

Link to comment
Share on other sites

Ma daj nemoj ga zajebavati, pa na benchu jedan reče da mu na Bartonu (!) i 7600 GS DDR2 (12 pixel shadera) radi u 800x600 sa default high i isključenim high quality post processingom. 7900GT ima 24 pixel shadera što nove igre jako cene, ima da gura 1024 high sigurno. Mislim ne u 60 frejmova, ali biće sasvim igrivo.

A pritom je U3 endžin optimizovan za dual core.

Link to comment
Share on other sites

Da, sve bi bilo to fino, da mi graf. nije sjebana... prvenstveno je sve radilo ok kada sam je uzeo (recimo company of heroes) , i onda su pocele da pucaju teksture , da se pregrejava, da bih je reklamirao pre 10-ak dana, i onda su kao "majstori" popravili graficku, ustvari izgleda samo je ocistili i vratili je ... ne mogu da verujem.

Znaci Company of Heroes mi secka detalji na low (sem textura koje su na high i anti a. ukljucen na 4x), a izgleda mi se i procesor pregrejava.... :(

Al imam ja pravo da trazim zamenu za kuler na procesoru ? Komp mi je pod garancijom jos 2.god ? Meni kao pricaju u fazonu kao za novi kuler moram da dodam jos para (oko 40e).

Izvinjavam se na offtopicu ali sam poludeo!

PS> Igrice igram na 1024 ;).

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Ma vraćaj im opet dok ti ne zamene. Nije to neka kartica od 20 evra pa kao nema veze.

Tako je mene zajebavala 7300 GT, isto pucale teksture i ponekad se zaglupljivale igre, ja odnesem, "nama radi". I na kraju mi zamenili, a pre toga "možda te ploča zeza, ovo-ono". Naravno, kad su zamenili, sve se vratilo na normalu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...