Jump to content

Koji program za... ?


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Program ili gadget da vidim temperaturu procesora ?

realtemp

http://www.techpowerup.com/realtemp/

i specy

http://www.piriform.com/speccy

hwmonitor je ok isto

everest sam nekada koristio ali ga ne podrzavaju vise i razvijaju plus je bio ogroman. Ovaj specy pravi ista kompanija koja pravi ccleaner defragler i recuva ( sve odlicni must have programi ).

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Aj da priupitam ovde, pošto sam prilično siguran da vudu koristi to, čak sam i video neki program koji je preporučivao ranije ali je baš mnogo mator i mislim da ne radi na win7.

Dakle treba mi nešto jednostavno i free za pravljenje custom keyboard layouta, hoću da iskombinujem da imam i sva srpska latinična i sva strana slova u isto vreme, a da mi z i y budu na istom mestu, smara ovo šaltanje između jezika. Preporuka? Takođe ako već neko ima urađen layout možda ne bi bilo na odmet da i to okači pa da importujem, kapiram da to može. HVALA

Link to comment
Share on other sites

nemoj ići tim putem, sutra treba da šljakaš negde, nećeš znati gde ti je dupe a gde glava

ja sam šlogiran prvih pola sata kad moram da kucam na tastaturi sa vertikalnim enter-om, a ne ovo što ti predlažeš :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da li neko mozda zna da li postoji software ili online resenje, koje bi mi na osnovu odabranog foldera sa filmovima pronaslo sve subtitlove za te ripove, ili bar za filmove uopste, pa da ih poskidam na taj nacin?

Resio sam da sredim movie library, od kako sam instalirao XBMC player, a imam na dva eksterna hdd-a preko 200 filmova koji nemaju prevod, pa me mrzi da sad pretrazujem i skidam jedan po jedan.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...