Jump to content

pitanje ?? sry za offtopic??


Recommended Posts

izvinjavam se zbog offtopica, imam jedno pitanje?

1.gde mogu da nabavim steelpad podlogu? u radnjama koje sam obisao su culi za to:) ali niko nema..

2. gde mogu da nabavim novu razerov mis - KRAIT? za ovo nisu ni culi:)

i posle kazu novi sad grad:))

topic sam postavio ovde, jer ovaj mis i podloga su uglavnom rezervisani za wc3 igrace

hvala unapred svima,

poz

Link to comment
Share on other sites

logitech G1-uzivaj 2500din i ako ti je extra sto onda ti netreba podloga za q!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

na ovim mestima mozes naci razer opremu :

Beograd "DL COMPUTERS" 011 17 69 708

Novi Sad "NS GAMES" Dimitrija Tucovica 3 021 458 - 058

Beograd "Ex Ecentar" 011 24 47 190

Beograd "Plato" 011 26 24 751

Beograd "NT SOFT" 011 30 31 303

ma da kad ti kazu cene uzeces nekog mx-a :D

Link to comment
Share on other sites

Ma di je bre razer jaci od Mxa ... MX>All samo tako :) dobra je i razer,ali sve zavisi od ukusa,ja sam se dvoumio dosta izmedju ta 2 misa,prvo sam hteo Razer pa sam uzeo MXa i nekajem se uopste a probao sam da igra i na MX 510 i na Razeru(zeroxovom) i mogu samo da kazem da mi je bolje na MX510...ali to ne znaci da je bolji,kao sto sam rekao oba misa su extra,sve zavisi od ukusa,to ti je i kao mobilni W800 i K750... tako nesto :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

svaki razer je bolji od bilo kog logija, uvek bilo i bice. Teshko je navici se odmah,ali posle 2 dana koriscenja razer je mnogo bolji. Ja sad kad sa copperheada predjem na bilo kog misha, osetim da mi copper nedostaje :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa jeste, ali opet na shljaci imam mx510, i njega koristim po 4h svaki dan da kazemo, i kuci josh 2-3h coppera, i tako je vec punih mesec dana, i opet mi mnogo bolje copper lezi.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

svaki razer je bolji od bilo kog logija, uvek bilo i bice. Teshko je navici se odmah,ali posle 2 dana koriscenja razer je mnogo bolji. Ja sad kad sa copperheada predjem na bilo kog misha, osetim da mi copper nedostaje :)

smekeri koriste razer, a ostali ostale misheve realno

Edited by ZeRoX-
Link to comment
Share on other sites

A4 Tech > all :)

Word!! :)

btw neznam probao sam i intele i razere,i nihsta mi nije bolje lezalo kao shto mi lezi serija mx 5xx.Mish(mx 510) je prosto savrshene tezine i definicija za moje ukuse i potrebe.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

A4 Tech > all :)

nemogu da verujem ja TECh A4 (mis sa kuglicom) koristim od 1999-te kada sam nabavio prvi put komp i sad mi na PIV isti taj mis sa kuglom.sedam god. i nijednom se nije pokvario (cistim ga redovno).Znaci najaci mis,nisam video ni jedan tako prilagodjen za ruku,jos malo pa je all-timer :)

Mada moram priznati stekam kes za logitech g1 (to sam video kod ortaka)a ovaj kacim na zid :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

A4 Tech > all :)

Thats my man...Ne znam, ja imam A4 Tech, mada sam kod druga igrao na mx...Nekako mi ne lezi taj logitech

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ae prestanite vishe da spamujete choveka ko shta ima, i kolko para koshta. Njegove su pare, i ako on hoce da kupi i zlatnog misha sa dijamantima, to je njegov izbor. Ako mozete da mu pomognete oko nabavke misha/podloge postujte, ako ne, nemojte.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...