Jump to content

Warcraft Movie (mart 2016.)


Recommended Posts

pricao sam sa ortacima o ideji za warcraft film i raspravljali smo o tome da li bi uopste film imao neke sanse da dobro prodje kod pubilke

i sta vi mislite da li bi uopste blizzard prodao licencu za pravljenje tog filma ili oni tu ideju cuvaju za sebe za buducnost

i da li bi ste otisli u bioskop ili bi ste qpili divx ili skinulu sa net-a.

Link to comment
Share on other sites

da, prichao sam o tome dosta sa drugarima.

nisam siguran da bi wow film bio iole gledljiv, sem za one koji se zadovolje samo sa vizuelnim zadovoljstvom.

prvo, film kao film traje kratko (chak i kao triologija) da bi se na platno izbacilo minimum stvari dovoljne da se obuhvati glavna pricha a da to lichi na neshto.

drugo, nema reditelja za tako neshto. i kad bi se nashle pare za takav projekat, usrao bi ga neki reditelj sa loshim castingom, loshim costimima (sve mi u glavi kostimi andedova u rangu onih debilnih neprijatelja iz motjnih rendzera), loshom kamerom, loshim efektima "a la hallmark" i tonom drugih debilnosti.

za sada bih voleo da vidim animirani serijal... a kad bi se eventualno nashao reditelj sposoban da napravi da to lichi na neshto sa kamerom, vishe bih voleo da vidim u nekim kratkim serijalima taj svet warcrafta nego da mi se zbrza sve u 2-3 filma pa da ne pohvatam ni ko koga glumi, ni da zgotivim tog i tog lika i slichno.

Link to comment
Share on other sites

Film bi mogao da ispadne skroz dojajno...

...ako bi ga rezhirao Piter Dzhekson. ;)

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Pa kapiram da imaju dovoljno love & potencijala da urade nesto opako dojajno :) Mogli bi glatko da prodju sa nekom serijom u pocetku (ako snimaju za WOW), pa ako se prime ljudi da roknu i film...Koj se moze i nadovezati na seriju...Imaju mnogo mogucnosti.

Ako bi snimali samo za WC1/2/3 mogli bi odma na film.Mada bi vise voleo da odgledam starcaft

[offtopic]Kad mi neko pomene efekte "a la hallmark" [puke4] [/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

samo pogledajte filmove iz kampanje ... tako da se uradi ceo film kupio bi i 2 ulaznice da ga pogledam ! :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

da, ali ko Final Fantasy, ne sa glumcima i sl.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Naravno da bih gledao...

ali sto vec rece rokdudbg ili bi bio uber ili njesra film...

ali scenario je dojajan...znaci nikad bolji...

sto reche hajli...mozda bi bilo bolje da je animiran (nisam gledao FF ali kapiram da je animiran) nego da nadju neke gejsone da glume...osecam da bi bila ista ekipa kao i za LoTR...

ma nemam pojma :/

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

i ja mislim da bi film u stilu cinematika iz WC3 bio bolja varijanta od igranog ......ali onda bi film izgubio dosta publike koja nevoli takvu vrstu filmova......ma samo ubace Bred Pit= Arthas , Angelina Jolie= Jena Proudmore recimo ...i film ce biti hit :) ali sumnjam da ce ikada i biti film

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

uzeli bi debei kesh, ako je suditi po svima koji su makar malo igrali wow od kada je izashao... + brdo ljudi koji znaju malo, ili nishta ne znaju o warcraftu, ali bi gledali itekako ako im se servira reklama kako treba. mislim... ako je jebena mumija i mumija 2 imala zadovoljavajutju gledanost, wow film bi oborio s'nogu :]

Link to comment
Share on other sites

sigurno je da bi puno ljudi htelo da vidi da taj film izadje i da ga pogledaju .

a ono sto je bila poenta je koliko bi od svih ljudi zaista otislo u bioskop i platilo kartu tj da li bi taj film dobro zaradio -.-

eto vam primer od vas 10-15 bi 2-4 otislo u bioskop ,pa izracunajte na veci broj ljudi :/

Link to comment
Share on other sites

1) verujem da i oni imaju tako nesto odavno u planu

2) verovatno ne bi prodali licencu, nego bi radio blizzard...(koji vec odsek radi animacije)....

3) ja bi i wc i brood film...... ne bi smeo da kazem koji bi pre kad bi morao da biram

4) ako ipak bude bilo nesto tipa prodaja licence+glumci ispace sranje...

Link to comment
Share on other sites

kad bi bio SC film snimljen, sa onakvom reputacijom kakvom je SC imao (i ima i danas) ljudi bi skochili i gledali odma (samo chisti ljubitelji SCa bi ishli, kakv god film bio) a kad bi film bio u rangu LotRa, odnosno tako dobre organizacije/animacije, i/ili bolje od toga, zaradili bi para koliko cela amerika zaradi za 2 godine :P

a wcu je znatno manje ljudi posveceno (wowu je malo vishe) tako da bi i on uspeo i ne bi bio uopshte promashaj, uradjen sa pravim rediteljem, pravim glumcima, i pravim animatorima, remek delo :P

Link to comment
Share on other sites

Nema teoretske shanse da se napravi wow film.Morao bi pre svega da traje 50+ sati da bi u najkracim crtama predstavio svet wow-a,a od mnogo jednostavnijih igara su napravljeni ocajni filmovi (silent hill koji sad skidam bi trebao da prekine tu tradiciju:).Sa druge strane kad bi se pravio npr animirani warcraft film kontam da bi bio ok ali daleko od FF7:Advent Children.

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...