Jump to content

pomoc


Srbin2k5

Recommended Posts

E ovakoooooo... Treba mi vas savet, imam nekog rogalja na xaviusu, al posto mi je prvi char onda sam ga malo zajebao... Otprilike, leatherworking sam zanemario, kao i cooking, first aid itd... I pravo da kazem dojajno me je smorio, uopste mi se ne igra s njim, nije da ne volim rougove bas naprotiv, al jednostavno je shit, pa sam mislio da mi neko da savet (a razmisljao sam da rerolujem na vek'nilashu nekog UD rouga, dosad sam igrao sa NE, ili shamana...) Sve u svemu, topic je /boring al mi pomozite plz... [:D]

Фак д пепси, фак д пица, ол ви нид из гибаница/шљивовица!!!

Link to comment
Share on other sites

Mojih par predloga:

1.Da bi izbegao sudbinu "Haomarusha2" reroluj na neki server koji je vec Full (A ne mislim da ides na Vek Nilash ili neki noviji server posto je on full sad a verovatno ce za par meseci da postane Ghost Server kao Haom)

2. Da ne bi morao da provodis ceo svoj zivot dokazujuci da si rogue da bi te ubacili u guild , reroluj priesta , ili druida posto njih uvek treba.

3.Profesije...

Pa... tu vec ne mogu da ti kazem nista posto sam kolekcionar (Miner/Herbalist) tako da tu ne znam sta da kazem osim, Dragonscale LW koji poprilicno zaradjuju kesh barem na mom serveru.

E pa to je to za sad od mene (Ocekuj da ce da ma napadne tona ljudi koji imaju svoje predloge i naravno da pokopaju sve sto sam rekao ali nema veze xD) naravno ovo je moje vidjenje stvari xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice kalse...reroluj neku klasu koju bis tvarno voleo da igras i koja ti je gotivna za igru...igrati neku klasu samo zatos to ces naci lako guild brzo dosadi i sranje je.... i nemoze niko da ti da save koju kaslu da igras, jer niko nezna sta tebi najvise odgovara...a to je bitno..jer ces se u suprotnom smoriti gadno posle nekog vremena ako budes igrao neku kaslu koju si uzeo tako jel se dosta trazi a ne zato sto je tebi gotiva da igras sa njom...

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

heh ako oecs da igras ozbiljnije (da big raidz) dovati drooda, nema servera gde druidi nisu potraznja, ili mozda eventualno locka, to su klase koje su najredje, a ako zelis pure fun, tu dolazi rogue, kao najzanimljivija klasa za igranje u wowu.

Mada po mojih 2centa, ni paladin nije vishe smor, zna ponekad da bude, ali u svakom sluchaju je sad fina klasa za igranje (NE NE SMARA I NE RADI SE SAMO O DS+HS)....

ako ti se ne igra, nemoj da igras, sebi ces ustedeti par godina zivota/sachuvaces drushtveni zivot/shkolu (ako ides u istu)/ribu itd itd.... isqstvo govori [:D]

Link to comment
Share on other sites

1.Da bi izbegao sudbinu "Haomarusha2" reroluj na neki server koji je vec Full (A ne mislim da ides na Vek Nilash ili neki noviji server posto je on full sad a verovatno ce za par meseci da postane Ghost Server kao  Haom)

ajde reci neke servere koji nece propasti u skorije vreme jer sam i ja u dilemi na koji da odem.

hvala

Link to comment
Share on other sites

Prvo i osnovno ko kaze da je rogue najzanimljivija klasa za igru...

ja igram ortakovog rogue poslednjih 5 dana da mu nabijem rank malo ... u zivotu se nisam vishe smorio...bilo mi zanimljivo prvih par sati dok nisam skapirao da je chak shta vishe dosadno...

Meni je sa mojim hunterom / warriorom 1000x lepshe i zanimljivije igrati...

poenta: 100ljudi 100 cudi !

@topic: Nemoj da pochinjesh da igrash WoW, ali stvarno :(

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

nemoj brate da igrash wow, nije zdravo

Hvala savetu al' svejedno cu se malo zajebavati...

A zar Dunemaul, Stormreaver i Magtheridon nisu malo stariji, tj. ne bi se isplatilo low-lvlu da igra tamo...?

Фак д пепси, фак д пица, ол ви нид из гибаница/шљивовица!!!

Link to comment
Share on other sites

Pa zar nece biti malo tesko da se tamo igra prvo necu moci da prodajem ono sto pravim sa leatherworkingom/bilo kojom drugom profesijom dok je ne izgruvam, necu moci da radim low-lvl instance, a i likovi na tim serverima su full-ep1c tako da ja necu ni posle 3 meseca igranja biti ni priblizno k'o oni... Mislim, verovatno ti znas sta pricas ne kazem ja da to nije tako samo mi ne deluje logicno... [:)]

Фак д пепси, фак д пица, ол ви нид из гибаница/шљивовица!!!

Link to comment
Share on other sites

Prvo i osnovno ko kaze da je rogue najzanimljivija klasa za igru...

ja igram ortakovog rogue poslednjih 5 dana da mu nabijem rank malo ... u zivotu se nisam vishe smorio...bilo mi zanimljivo prvih par sati dok nisam skapirao da je chak shta vishe dosadno...

Meni je sa mojim hunterom / warriorom 1000x lepshe i zanimljivije igrati...

poenta: 100ljudi 100 cudi !

@topic:  Nemoj da pochinjesh da igrash WoW, ali stvarno :(

Heh pa kad si nabijao PvP rank :P

Verujem da bi svaka klasa smorila da samo furash PvP, jer onda samo jedno te isto obrces stalno, i izizuetno brze ozrachi nego da recimo ides u neku, shta ja znam, instancu, grind, itd.

Hvala savetu al' svejedno cu se malo zajebavati...

A zar Dunemaul, Stormreaver i Magtheridon nisu malo stariji, tj. ne bi se isplatilo low-lvlu da igra tamo...?

svi smo mi bili low lvli kad smo krenuli da igramo i nismo imali pojma ni shta je epic, ni shta je max lvl... serv sigurno ima guilde koje su tu samo da bi imao sa kim da prichas dok lvlujes, i ponekad ponognes nekome/bute ti pomognuto.

Srba na magtheridonu ima dosta, ali sad su svi full epic - mohan lemaja, kinzh, enubion, itd, ne secam se vishe imena...

Link to comment
Share on other sites

Pa zar nece biti malo tesko da se tamo igra prvo necu moci da prodajem ono sto pravim sa leatherworkingom/bilo kojom drugom profesijom dok je ne izgruvam, necu moci da radim low-lvl instance, a i likovi na tim serverima su full-ep1c tako da ja necu ni posle 3 meseca igranja biti ni priblizno k'o oni... Mislim, verovatno ti znas sta pricas ne kazem ja da to nije tako samo mi ne deluje logicno... [:)]

Nigde neces tresti neke pare sa crafting profesijama, odnosno sa nekim uber receptima. Zaradjivaces umeren novac prodajuci stvari koje se traze za questove i sl. a njih mogu skor svi da prave. Tako da ti to i ne zavisi nesto mnogo od servera.

Bas na tim serverima gde ima mnogo extra opremljnih ljudi ces lako naci dobre igrace za low lvl inst - u WoWu svi imaju altove. ;)

I da, ne za tri meseca, nego verovatno nikada neces biti kao oni igraci koji imaju godinu dana intenzivnog igranja iza sebe, ne toliko zbog opreme, koliko zbog raznih reputacija.

Samo ti furaj na neki od tih servera i preskoci one nove, jer i tamo idu ljudi koji znaju igru napamet i mnooogo pre tebe ce biti na 60om i u guildama koje su pune igraca koji znaju WoW od ranije...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...