Jump to content

Novi izgled setova i itema


coll

Recommended Posts

hah druid isti kao u diablou :P

mag je naravno sranje sa 2 lampe :P

warr ce mocno izgledati na taurenu :D

shamman je solidan

lock mi je nekako previshe normalan

rogue je dobar

hunter takodje

najbolji su mi priest - fensi izgleda i originalno i paladin izgleda mnoogoo dobro samo je malo se bash ne uklapa za profil paladina (sveti ratnik-izgleda kao sith lord :P)

Link to comment
Share on other sites

rofl , gnom warrior...

Obsiadian Edged Blade je konacno promenjen, lepo izgleda.

meni jedino druid lepo izgleda, a najruzniji ubedlivo dwarf huter. Texture sve nekako ...jadne.

Mag lepo izgleda.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

smeshni gnomovi... a koji je rog set?:)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

malo opshirnije ,meni se uopshte ne svidja kako napreduje sve ovo,svaka klasa pocinje da lici na warrove/ rogue, nimalo originalno. Sve neki oklopi, dzuba, imba , hromirano, pozlaceno itd. Ne kapiram gde su wizard kapice i tako ti neki old shcool itemi. I takodje mi nije jasno zashto igraju na kartu shto vece to bolje.

Mislim pogledajte samo one naramenice kod paladina, ko mech comander, svakog trenutka mogu da se otvore i da iz njih izleti jedno 5 missle launchera, onda shaman, iz daljine moze da se ucini da ima 3 glave, bzvze. Za gnoma warr a nema shta da pominje on je sjeban od rodjenja kao i onaj koji uzima takog warra. Mislim da previshe komplikuju teksture i mnogo sharene. Onda helmet kod pvp setova, svaki ima neku sekiru na celu, a evo sad i warrior set, da ne pominjem zelene otvore za oci, izbor boja im je debilan. Jedino je druid je po mom ukusu.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Gnomovi = roflmao

Lock izgleda smeshno na gnomu, treba lepo na orcu da pokazhu, zna se ko je baja

10 Storms je hiper, meni mozhda i najlepshi

dw hunta izgleda totalno retardirano u DSu, NE malo manje...opet trebali su orca ili taurena da pokazhu

paladin, koliko god me mrzelo da priznam, stvarno odlichno izgleda na obe rase, sa shelmom on je 10x bolji

dru je jako lep mada tako izgleda onaj u orgrimaru sto stoji ocekivao sam nesto novo..

prist, ok na dwarfu ali interesuje me kako igleda na NE i na UD

warr....sta da kazhem sem da josh uvek nije kasno da promene nesto posto je ovo ugh ugly...

final verdict by me: dve najimba klase, namely loladin i shabanesku imaju najbolje setove... hunta, koji je izgledao super na papiru je samo josh jedan power ranger pored warra

=o)

Link to comment
Share on other sites

mnogo vi bre kenjate.. ne znam shta ochekujete? set u 4. dimenziji da vas odushevi? jedino shto stoji war t2 set je stvarno ruzan i nekako ne pripada tu, sve ostalo je bash lepo.. pa daj, pogledajte shamana - gotiva, druida - koj konachno izgleda kao onaj d2 druid i to josh bolje jer je nekako dark, paladin - zashto svi imate predstavu kao nekom holy ratniku forever, jeste on holy i sve to stoji ali ja bash njega zamisljam da on dolazi do tog stadijuma kada postaje totalni freak i ne moze da raspoznaje dobro od losheg i radi razna sranja u ime "boga", ili neshto tipa paladina is hellsinga - alexander anderson, e keve mi igrao bi paladina samo zbog tog lika i kada bi blizz ubacio posle nekog vremena fallen paladina/dark paladina or something like that. hunter set - onako, djasvi mi se ali neshto fali malo, warlock - bash je super, bash bash ali bi dupe dao da ga vidim na undeadu =), priest set - imbalance, najlepshi set od svih ubedljivo itd itd. u svakom sluchaju spustite se malo na zemlju u budite zadovolji shto se bar trude a shto se mene tiche ovo je hell-of-a-work.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...