Jump to content

WoW:TBC-Nova Rasa Alijanse???


SavKe

Koja ce biti nova rasa kod alijanse?  

49 members have voted

  1. 1. Koja ce biti nova rasa kod alijanse?

    • High Elves
      6
    • Goblins
      4
    • Naga
      4
    • Draenei
      13
    • some other...
      22


Recommended Posts

Zivo me interesuje,koja ce biti nova rasa kod alijanse,i takodje me interesuje shta vi mislite o tome.

Ja licno smatram da je jedino logicno reshenje da ubace high elfove,od kojih su zapravo i nastali blood elfovi,i koji pretstavljaju njihovu ne iskvarenu verziju...

Ukoliko mislite da nije ni jedna od navedenih,onda vi navedite tu na koju mislite,poshto sam je ja(logicno:)) zaboravio...

ps obavezno stavite vashe obrazlozenje zbog cega misite da ce bash TA rasa,po vama biti ubacena....

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Deo HE je promenio ime u BE,ali ne svi vec samo jedan deo,a jedan deo helfova je ostao veran alijansi,i oni su pod stalnim pritiskom od belfova,da im se pridruze u potrazi za stalnim izvorom magije,koji je i jednima i drugim potreban(kao vampiru krv),da bih preziveli.Stim shto im se se razlikuje,pristup tom pitanju-jedni ne biraju sretstva,dok su drugi josh uvek pri cistoj svesti i zalazu se za neshto civilizovanije reshenje tog problema...neshto vish o razlikama izmedju jednih i drugih imash na Ovom linku

btw zaboravio sam da pomenem furbloge,pande etc ali malo je verovatno da ce se oni tu naci :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ok, nisam hteo da pominjem "preostali" deo High Elfova posto je mala verovatnoca da ce uopste njih i ubacivati.

Oni bi bili sama kopija Blood Elfova i ne bi uopste sakrivali 10 rasu da se o High Elfovima radi. Iste klase,izgled a i gde bi im bio homeland?

Ali kako je Blizzard zeznuo lore Warcrafta najavom da su Blood Elfovi pristupili Hordi, ko zna

Edited by Ve
Link to comment
Share on other sites

Iskreno mislim da ce ubaciti Ogre-ove na stranu Horde... i da je ovo samo bio "distract" za siroke narodne mase... da svi razmisljaju o tome koja ce biti alijansina rasa - jer da su rekli BE - alijansa... odmah bi svima bilo jasno koja rasa ide na stranu Horde...

Zeleli su nesto da ostave po strani kao veliko iznenadjenje...

Jako mnogo ima na stranim forumima pozdrava i zelja da se ubaci Ogre rasa... Ne verujem da nece izaci u susret...

A dreanei... ne verujem jednostavno da mogu da od njih naprave rasu koja bi bila privlacna igracima da krenu od nule...

jedva cekam rogue epic set - Iliidan dual blades...

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Da su bili pametni,mogli su da naprave trecu frakciju sa Belfovima,nagama,draenima i recimo demonima,koji bi bili nezavisni i borili bi se za svoje ciljeve koje su vec proklamovali u RoC-u i TFT-u.Dodushe u taj pakt svako je ushao iz zasebih interesa ali se svi oni medjusobno odlicno dopunjuju,i pretstavljaju odlicne saveznike.

Nage i Belfovi zele osvetu na alijansom,koja ih je odbacila i izdala(nelfovi i hmn-i pre svega),Demoni zele da se osvete orcovima koji su ih napustili,i pre svega Artrasu i LichKingu(i snagama UD-ova koje su pod njihovom komandom)koji su ih u odlucujucim trenucima izdali i okrenuli ledja zarad svojih lichnih interesa.Demoni takodje u BE i nagama vide potencijalno novo oruzje za preovladavanje nad zivim svetom Azerota...i tu su naravno draeni koji su vecito patili u borbama dobra i zla,i koji u BE i nagama vide nekog ko je imao slicnu sudbinu i ko bi mogao da ih razume i njihovoj borbi za slobodu...

A sve zajedno,kao shto mozete da vidite...veze ih neopisiva zelja za OSVETOM!

No,sve ovo su samo zelje jer od ovoga nema nishta :)

I porucujem onom gore,da BE sigurno ulaze u hordu jer kad blizzard neshto kaze,on ne laze.Osim kad je u pitanju prvi april...

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jbg nekako mi najlogichnije... Ipak uvek postoji ono ipak mozhda budu neki drugi ! P.S. Chekacu da blizzard kazhe pa shta bude...

Kad Srbin Hrvatu kaze brate, kad Slovenci pice plate, kad se Crnogorci posla hvate, Makedonci dobiju vece plate i sve to Bosanci shvate, bice opet SFRJ brate!

Link to comment
Share on other sites

par komentara na prethodne postove i topic in general:

- batina - nemoj to da radish

- high elves sada chine toliko malu frakciju u svetu da je njihov broj minoran, takodj izgledaju IDENTICHNO kao BE = glupo

- pandarena nema nigde, videli smo samo jednu pandu ikada u igri i ona je povezana sa horde likovima = mala sansa

- nage, draenei, josh nesto iz outlandsa - nema shanse, outlands ce biti 60+ area

- goblini - vec su neutralni "jer vole da diluju svoje novotarije svima za lovu" tako da sumnjam da ce sad da biraju stranu

- ogrovi - ono malo sto ih ima "pitomih" su zakunuti da sluzhe rexxaru koji je shamopin horde

- za kraj - blizzard mozhe da radi sa igrom sta god hoce i bez obzira koju mi logiku pokrenemo da dedukujemo sta ce biti 4 alli rasa oni ce da urade npo svom i posle da hypuju oko toga dok svi ne prihvate...jebiga takvi su fakti...

Link to comment
Share on other sites

jbt ljudi pa jel skinuo neko trailer za burning crusade ?JA sam skinuo i lepo narator kaze : zbog poprilicne alavosti za magijom blood elfovi su postali agresivnije prirode tako da sada vise leze hordi pa su se udruzili sa istom.Ne znam za novu alijansa rasu ali naga bi bila cool :D

Edited by Rakija
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...