Jump to content

playlist.


byp_

Recommended Posts

Queens of the stone age - Go with the flow

Songs for the deaf [2002]

hm. alternativa. i to kakva? ;>. enivejz. ko sto i pesma kaze. stvarno ima flow u pizdu materinu. brz ritam. bubnjevi i jaka gitara. ;>. zarazna pesma. "kad je preslusas pevusis ceo dan" - tip pesme. imate link na happy corneru. ostavio sam. al evo vam i ovde.

http://www.klanrur.rs/~rhhftp/byp/Queens Of The Stone Age - Songs For The Deaf - 09 - Go With the Flow.mp3

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Common - Go

Be [2005]

200528_155329_1_006.jpg

hm. ko voli miran hip hop. bez nasilja. pistolja. drolji. para. miran flow.

najbolji izvodjac. tj. mozda ne najbolji ali najpristupacniji, da tako kazem, common. covek koi radi i radio je sa velikim imenima ovog muzickog pravca. novi album. verovatno jedan od boljih ove godine. sigurno najbolji spot za konkretnu pesmu koju slusam iz pravca hip hopa. (po meni). vredi preslusati. na albumu se pojavljuju kanye (u produkciji i mc-ingu), john legend itd...probajte. ocena 4,8.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Evo da malo bumpujemo.

VAST - Turquoise

Pesma sa novog albuma "veselih momaka" grupe VAST. Neko bi rekao da podsecaju na U2, ja bih mozda delimicno mogao sa tim da se slozhim. Fin, prepoznatljiv zvuk nenametljive gitarske muzike koja je slushljiva u skoro svakoj prilici. Evidentni su pokushaji vracanja u fazon "Touched" pesme, posebno recimo u "Thrown away", sto je svakako nemoguce, ali eksperimetisanje sa raznoraznim pravcima i zvucima nikad nije bilo na izmet ©. Preporuka za one situacije kada zelite da pustite disk i ne razmisljate o muzici koja svira, i koja se lagano prebacuje u "drugi plan" i nema tendenciju da vas "nalozhi" vise od onoliko koliko joj sami dopustite.

Link to comment
Share on other sites

Iced Earth - Wolf

Album : Horror Show (2001)

Music / Lyrics : Jon Schaffer

kako ovaj covek ima neverojebenovatno dobar glas...

tako histericno peva, da nemam reci... Iced Earth treba slusati sam... u suprotnom mozes da odpelis pa da ubijes onog pored sebe :P

narocito u ovoj pesmi, i u famoznoj trilogiji (The Prophecy / Birth Of the Wicked / The Coming Curse)

inace zahvaljucuji ovim trima pesmama sam i poceo da ih slusam... a i Melancholy, koji svi u nebesa dizu, jeste isto ql pesma... al ne toliko kul.. bar meni [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...