Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zaista tuzno onaj topik je bio star gotovo godinu dana :(

pa ovaj nema nista novo posebno... ovi iz bethesde valjda cute i rade... ako nesto zajebu noge cemo im polomiti

btw instalirao sam wasteland merc mode i fino sam iznenadjen... nove lokacije nova oruzja novi npc-evi... samo sto nema neke posebne price.. ti si placenik koji luta divljinom i zaradjuje lovu kako zna i ume... dosta zanimljivih oruzja... probajte.. mod je negde oko 9mega...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zaista tuzno  onaj topik je bio star gotovo godinu dana  :(

zbog toga je meni bio bedak... :(

al dobro de...

samo neka rade... inace bomba..!!! bomba cveca!!! ... da ih pootrujemo lepim otrovom...!!! za bubashvabe!!! ... koji i jesu ....! ako ne odrade lepo posao!!!

[:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

ima neko iz ns-a voljan da nareze?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

lol Nacekacemo se do izlaska FO3, a dotle konstantan priliv modova za FO, FO:T, i FO2, mogu da pomognu u odrzavanju plamena u srcu.

btw, Wasteland merc je zaista specifican.Kad sam ga instalirao, nisam se odvajao od compa 2 dana, al kad sam provalio da sustinski svodi FO2 na Diablo, odustao sam.Naravno kad izadje drugi deo moda opet cu ga sa zadovoljstvom probati :) .

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

Jedini je mod za FO2 koji me je naterao da trosim sp na unarmed.Zbog toga mi se najvise i dopada.Pocetak igre, stednja municije, 50000 mrtvih golden geckoa... milina.Kad jednom dodjes do space marine guna (koji dolazi suvise rano u igri i remeti balans) sve prerasta u trku za nanosenje sto vise stotina damagea po potezu.

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

a i bzvz je sto prodavce mozes da krades do bsvesti jer se ne reaguju uopste kad te uhvate u kradji pa relativno rano dodjes do najboljih stvari ako tako igras :)

mada jest malo bzvz sto je municija bas toliko ogranicena jer je unurmed ne pozeljan nego obavezan s obzirom na kolicinu rand. encountera .... ja kad sam pokrenuo prvi put igru nisam ni znao na kom principu radi pa sam posle prvog grada otisao skroz na jug pravo do bos-a koji nisu hteli ni jedan zadatak da mi daju jer sam bio suvise slab negde oko 6 lvl i onda sam se smorio jer sam putovao mlate ne godinu dana od severa do juga mape koliko samo encountera ima, pa sam trebaod a se vratim istim putem i da reshavam gradove onim redom koji su developeri to zamislili... smoooor...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zaista nervira sto autori moda nisu ukljucili neku imformaciju o redosledu gradova, nakon prvog grada sam takodje putovao po celoj mapi sve dok nisam skontao gde je trazeni.

Jel ono prodavci ne obnavljaju stock ikad ili nakon odredjenog duzeg vremenskog perioda?

Jedina municija koja postoji u neogranicenim kolicinama je 10mm, sve ostalo se mora zestoko racionisati za kasnije, tako da space marine gun rano u toku moda je u sustini mac sa dve ostrice: raideri padaju ko buve, al cime kasnije na mutante?

Koliko sam zapenio o ovom modu, ako se skinem s WoW-a dovoljno dugo, moracu ponovo da ga instaliram. :)

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

i jesi... :)

to prvo je opshte poznato...

ima josh:)

( [;)] )...

E za ovo drugo nisam siguran, al nisam hteo da odvalim [:D]

Mislim da ima jedan u onim gecko caverns pri pocetku igre, iza onih elektronski zakljucanih vrata koja mozes da otvoris samo sa electronic lockpickom. Dole ima jedan od onih velikih droida koliko se secam, i koliko mi se cini ima tu negde i bozar da se pokupi.

E sad igrao sam ga zadnji put pre 4 godine pa i ako sam odvalio... [:)]

I to je otprilike sve, ako neko zna jos neko mesto nek dopuni listu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...