Jump to content

Emulatori & Rom-ovi


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

E cao svima probao sam M.A.M.E sada imam verziju 0.110 i ono prvi put ovo koristim ali nisam mogao da neskinem i to samo zbog cadilaca :) . Nego sada me interesuje krenuo sam da downlodujem masu igrica i ono vecina mi neradi ( krene da ucitava neki plavi ekran kao kod svih igrica i samo prestane oodjednom i vrati me na pocetak ) a cadilac mi ucita lepo .Samo neko da mi pomogne oko toga ( neradi mi na primer metal slug , mortal kombat , aero fighters sonic wings 2 , vi delovi od tih igara i jos mnoge druge ) a neke mi pak rade . Ne znam zasto je to tako mozda zbog biosa ili verzije mamea ali ja mislim da imam najnoviju . I da jos nesto kako da namestim joustic da mi radi na igricama imam geniusom joustick .

Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

E cao svima probao sam M.A.M.E32 sada imam verziju 0.110 i ono prvi put ovo koristim ali nisam mogao da neskinem i to samo zbog cadilaca :) . Nego sada me interesuje krenuo sam da downlodujem masu igrica i ono vecina mi neradi ( krene da ucitava neki plavi ekran kao kod svih igrica i samo prestane oodjednom i vrati me na pocetak ) a cadilac mi ucita lepo .Samo neko da mi pomogne oko toga ( neradi mi na primer metal slug , mortal kombat , aero fighters sonic wings 2 , vi delovi od tih igara i jos mnoge druge ) a neke mi pak rade . Ne znam zasto je to tako mozda zbog biosa ili verzije mamea ali ja mislim da imam najnoviju . I da jos nesto kako da namestim joustic da mi radi na igricama imam geniusom joustick .

Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

Cao svima . Skinuo sam M.A.M.E.32 Plus! 0.110 . I vecina mi igrica ne radi , ne znam zasto ( metal slug svi delovi , mortal kombat svi delovi, aero fighters sonic wings svi delovi , i mnoge druge ) samo mi neke rade cadilac , i neke leve jos .a poceo sam da downlodujem masu igara .Ne znam u cemu je problem da li do biosa , verzije mamea ili neceg 10 tog . I da kako da namestim joustic da igram preko njega imam geniusov joustick ako moze preko njega u control panelu mi radi a u igrici ko da ga nisam ni instalirao .

Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...