Jump to content

Emulatori & Rom-ovi


Recommended Posts

Za MAME32 pored Cadilaca skini Metal Slug obavezno [ verovatno si igrao al ajde ] takodje obavezno skini Streat Hoop [ odlichan basket ] , Donkey Kong je odlichan ...

uglavnom sve igre koje si igrao sa aparata a zapamtio si im ime linkovo sam pa skini ...

A za Segu skini sleddece [ bar ja imam trenutno ] : Aladdin , Mortal Kombat 1,2,3,Ultimate , Boogerman - xtra i obavezno probaj igru : Donald Duck in Maui Mallard - ta je mnogo dobra ...

A za Sony skini obavezno skini : Tekken 3 :) [ ima oko 30MB ] al vredi =)

uzivaj ;)

Link to comment
Share on other sites

Znam za MSlug,naravno,nego...Tekken kazes...brate u tome sam bio GOD svojevremeno,ali ipak mi je 30 mb mnogo za dial-up:(

A jel jos vazi da je za sony glavny baya onaj Bleem emul?Imao sam ga pre,ali ni jednu igru...Dakle sta bi mi trebalo(izvini to bother-jebote zaboravio sam kako se kaze bother na srpskom:)-za Sony?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Najbolji emulator za PlayStation je ePSXe!

Nema igre koju nisam uspeo da pokrenem na njemu.

evo linka za ePSXe slazem se sa tobom jeste the `one and only` bukvalno sve radi njemu ... al jedino je problem sto nema ROM-ova nego mora da se ima cd sa igrom za sonyplaystation

Mada ima dosta emulatora koji podrzavaju sonyplaystation igre i sto je najbitnije ima rom-ova ...

> millancche ... Bleem nije nikakav upravo zbog toga sto veliki procenat igara ne podzrava sto nije razlog sa ePSXe-om ... dakle ako imas igre za sony skini to i uzivaj [;)]

Takodje za Tekken ako ti je mnogo da skidas 30mb nabavi od nekog cd skini ePSXe i rokaj

uzdravlje ...

Link to comment
Share on other sites

Ima jedan fazon sa ePSXe emulatorom,ako skines sa tog linka sto je minisuba postovao dobices samo aplikaciju sa kojom ne mozes nista da radis (u svakom slucaju nista pametno) nego moras da skines posebno pluginove za zvuk,video,cdrom kao i PS bios da bi mogao da pokrenes neku igru na njemu a i kad nadjes sve to trebace ti dosta vremena da konfigurises emulator jer maltene za svaku igricu treba drugacije podesavanje da bi lepo radila!

Ako ti se ne cima bas mnogo onda batali a opet ovaj emulator je vredan svakog minuta koji si potrosio za njegovo namestanje.

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

Ima jedan fazon sa ePSXe emulatorom,ako skines sa tog linka sto je minisuba postovao dobices samo aplikaciju sa kojom ne mozes nista da radis (u svakom slucaju nista pametno) nego moras da skines posebno pluginove za zvuk,video,cdrom kao i PS bios da bi mogao da pokrenes neku igru na njemu a i kad nadjes sve to trebace ti dosta vremena da konfigurises emulator jer maltene za svaku igricu treba drugacije podesavanje da bi lepo radila!

Ako ti se ne cima bas mnogo onda batali a opet ovaj emulator je vredan svakog minuta koji si potrosio za njegovo namestanje.

gle ja sam imao taj emulator samo ne znam odakle mi ... al znam da je imao negde 1-2 MB a trazio sam na google-u i ne mogu da nadjem nijedan koji je preko 286kb [ poshto je svaki toliko ] ako nadjes negde postuj plz ...

kazem opet ima dosta emulatora koji podrzavaju igre sa sony-a tako da nije frka oko toga i + za ePSXe treba cd sa igrom da se ima ...

> AndarieL : fala , mora i neko to da radi [;)]

Link to comment
Share on other sites

Ha , evo je nova verzija MAME-a ( v0.81b ) koja podrzava mnoogo vishe igara nego ona koju sam prvo linkovo :: download [ 6.38MB ] ::

takodje ova verzija podrava taj mighty Tekken 3 31.10MB i mnogo druge ...

to je to ... misterija reshena [;)]

Stani,jbt,i izvini sto sam malo laik,ali ako sam te dobro razumeo,ovaj MAME podrzava Tekken?A ostale SonyPS1 igre?NFS Porsche Unleashed mi je bila jedna od omiljenih,valjda zato sto gotivim Porsche opasno...A,da...Syphon Filter,C12(mnogo dobra stvar)...ima li neki PS1 rom koji bi bio recimo do 15 mb sto bih i mogao da se zrtvujem da skinem...?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

^ Ovako emulator za nintendo 64 imas Ovde [ Zove se Nemu 64 ( 630 kb ) ]

ROM-ove za nintendo 64 imas Ovde [ od A do Z ]

Ta verzija MAME-a ( v0.90 ) je ja mislim zadnja ... [ i podrzava dosta igara sa SPs1 i naravno da podrzava Tekken3 ]

Nazalost ne postoje svi ROM-ovi za SP1 moraces da prvo pogledash dali MAME koji imas podrzava neku od tvojih trazenih igara ... ako nema MAME skini neogeo ili nebulu ... link sam dao koliko znam ...

Ma nisi dosadan [;)] slobodno pitaj sta nije jasno zbog toga sam tu ... =)

btw. imas edit post ako si nesto zaboravio da napises tako da ubiduce nemojda pises 3 posta za redom cisto da te upozorim ... ima da te cimaju [;)]

uzdravlje ...

Link to comment
Share on other sites

Hvala,brate,i izvini,jbg,kao sto rekoh,malo sam noob:(

Nego ovi romovi su ti izgleda za obicni nintendo(ne 64ku),a za 64 izgleda da nema,jer samo me vodi na onu stranu gde kao glasam za njih a onda ga poduvam,nema nista:(

I ako me budu trazili zbog ovog postovanja,reci im da sam otiso u Albaniju da berem narandze za 300 E na dan,tu me valjda nece traziti:)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Hvala,brate,i izvini,jbg,kao sto rekoh,malo sam noob:(

Nego ovi romovi su ti izgleda za obicni nintendo(ne 64ku),a za 64 izgleda da nema,jer samo me vodi na onu stranu gde kao glasam za njih a onda ga poduvam,nema nista:(

I ako me budu trazili zbog ovog postovanja,reci im da sam otiso u Albaniju da berem narandze za 300 E na dan,tu me valjda nece traziti:)

Pa pogledaj malo bolje ... imas neka 3 vote-a ispod toga imas `Download Now` a te voto-ove ne moras da diras :)

> Troublemake : fala za link , vidis to je nas najbolji sajt za to a ja zaboravio da ga postujem ;)

btw. nabavio sam tekken 3 radi oki , loodolo zivo samo sto malo usporeno ide i nikako nisam uspeo da ispodesujem Display Option...

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na Emulation Galaxy,i trazeci romove za N64 dosao sam do lepe zbirke na emuparadise.org.Medjutim,ni jedan od tih romova nisam mogao da downloadujem,javlja neke greshke,broken linkove etc...

to sa glasanjem znam,naravno,ali ovo za N64 je drugacije;sa vecine sajtova dobijem tu stranu na kojoj traze da glasash na 3 mesta,da bi mogao da udjesh do N64 romova;ako ne glasash,javi ti da varash(?!),ali i ako glasash po uputstvu,opet ti javi da varash(mozda sam ja negde pogresio,a mozda se neko zajebava)

Probajte i vi da da se pozabavite emuliranjem N64,pa mi javite vasha iskustva-ako dodjete do sajta sa koga STVARNO moze da se skine neki N64 rom,javite

poz

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

E sad mi stvarno nishta nije jasno!Baya,hvala za link,taman sam se obradovao da cu zaigrati neshto sa N64,kad qrac!Dakle,skinuo sam rom za World Driver Championship od oko 12-13 mb,sa nekom .7z ekstenzijom.I sta sad da radim,jbt?Probao sam sa Project64 i sa 1964 emulatorima,pa sam raspakivao fajl,pa ga snimao u .zip formatu,i sta ti ja znam...Mora da sam negde pogreshio,jer mi javlja nekakve greshke sa nekim microcode-om i neki uCode,nemam pojma.

Ajde ako imate nekog iskustva sa N64 emulatorima,pomozite,ili mi dajte neko detaljnije uputstvo kako se to pravilno radi(pominju se i neki pluginovi)

U svakom sluchaju,hvala shto se trudite oko ovoga:)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Opet ja!Sada sa dobrim vestima:uspeo sam da pokrenem GoldenEye sa N64,i,ono,loodilo.Zao mi je shto nisam uspeo i ovaj WorldDriverChampionship(ako imate neku ideju sta bi mogao biti problem,javite)

Baya,thnaks again za link,i minisuba,shto se trudish oko mene nooba:)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nije me bilo dugo sa nekim pitanjem,ali razlog tome je bilo to shto me komp neshto zezao...

Elem,uspeo sam da pokrenem vecinu stvari sa N64,pa sam skinuo josh neke emulatore za sve zivo...u svakom slucaju najbolje sam se osecao kad sam video opciju NETPLAY u ZSNES emulatoru,a poshto sam odskora umrezio svoj i burazerov komp,mojoj sreci nije bilo kraja-Mortal Kombat 3 Ultimate:)

Koliko mi se cini,moguce je podesiti i igranje preko interneta,ako znas IP adress(ili mozda gresim?)-ako je to moguce,choooveche...kakav bre W3:)-Probacu sa jednim ortakom,pa ako uspe,javicu-zamislite,online MK turnir....

Druga stvar je shto sam pokushao da "emuliram" Sony PS,ali bez uspeha

1.Koristio sam PSX bios sa oznakom scph9002-PAL

2.Od video pluginova:Pete'a OpenGL driv.1.75 i jos neke Pete's...

3.Sound:Eternal SPU plugin pa nesto dalje....

4.CD:ePSXe CDRWNT/W2K core 1.5.2 i neshto josh slichno...

Da li sam propustio neli plugin koji bi trebalo da skinem?

Ili bi trebalo da koristim neke druge?

U stvari,ajde mi vi kojima PSX igre RADE na kompu napishite ukratko kako ste to konfigurisali ePSXe,koje ste pluginove koristili itd...

Meni redovno javlja greshku "recompile block too large"-shta mu to,jbt,znachi?

Ako imate neku ideju...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...