Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

ispazari kršten modem, i baci to telekomovo đubre :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Telekomovi korisnici, jel vam radi ok net u zadnje vreme?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

dap ;/

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Meni zadnjih par dana u fazonu je da redovno puca, a kad radi uglavnom se retardira :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Telekomovi korisnici, jel vam radi ok net u zadnje vreme?
meni ocaj radi znaci ping nenormalno skace :S

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

kakvo vise povecanje, ja mislim da sad imamo lepe pakete, vise sam za to da se unormali ratio, da ne moram da platim 4-8 mba koliko vec, za normalan gejmerski upload

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

kakvo vise povecanje, ja mislim da sad imamo lepe pakete, vise sam za to da se unormali ratio, da ne moram da platim 4-8 mba koliko vec, za normalan gejmerski upload

pa povecanje ili da smanje cene...:D ako opet povecaju paket :D povecace ti i upload :D mislim menjaju se paketi :D

stvarno se ciganisu za upload ...nigeru sto je to tako ?

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

it`s a mistery for all of us! [:D]

ono, bash smo pre neki dan u ofisu pricali o tome... niko nema pojma sto se ciganishu ali

reche jedan shef da se i to uskoro menja tj da ce da odvrnu slavinu za upload...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

it`s a mistery for all of us! [:D]

ono, bash smo pre neki dan u ofisu pricali o tome... niko nema pojma sto se ciganishu ali

reche jedan shef da se i to uskoro menja tj da ce da odvrnu slavinu za upload...

Iz tvojih usta u bozje usi ! [:D]

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...