Jump to content

Potrebna 2 "zvucna" imena za turnir - Ima kesa


trifa

Recommended Posts

Organizujem turnir 12.3.2005. u Sopotu.

Novootvorena igraonica "South Park"

Potrebna su mi dva poznata igraca koji bi dobili po 1000 din samo za dolazak i ako osvoje turnir celokupnu nagradu. Nagradni fond 100% uplata (Prva nagrada 70%)

Igra se na AMD 2,4Ghz

Ati 9600 pro

2560 DDR

80gb hdd

Counter Strike 1.5

5x5 standardne mape

southpark@grafiko.biz

Link to comment
Share on other sites

nerazumem kaze ako osvoje 2 poznata igra .....

a dole si napisao da se igra 5vs5 i cs 1.5

znaci jel je to turnir 1vs1 , 5vs5 ili sta

i koji se to cs igra ??

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

nerazumem kaze ako osvoje 2 poznata igra .....

a dole si napisao da se igra 5vs5 i cs 1.5

znaci jel je to turnir 1vs1 , 5vs5 ili sta

i koji se to cs igra ??

Za sada su stigle prijave za 7 ekipa. Igra se 5vs5

Vrzija 1.5 je izabrana zato sto se po ovim krajevima najvise igra.

Ne ocekuje se nikakav spektakl, zeleo sam da dovedem dva dobra igraca da bih malo podigao adrenalin u igraonici - nista drugo. Mislim da je kinta ok kada se ne ocekuje nista posebno. Dodjes, igras, pojedes, popijes, uzmes kintu i ako osvojis turnir dobijes nagradu. Nije mi jasno zasto se toliko filozofira. Da li je toliko bitno ako se igra 1.5 ili 1.6. Na masinama su instalirana oba (i Source) ali, ponavljam, ovde se najvise igra 1.5 pa zbog toga i takva odluka.

P.S Gde je Mali Zen (ako se tako zove)

Link to comment
Share on other sites

Hahahah, ljudi dzaba vam, on hoce malog zena ;)

Ja sam lepo napisao i pozvao dva dobra igraca za malog zena sam cuo i zato sam samo pitao gde je i da li igra, ako se jos neko smatra za dobrog igraca (u nekom je od klanova, osvajao turnire, na dobrom je glasu u gradu itd.) poziv je otvoren...

Link to comment
Share on other sites

trifo cisto sumnjam da ce se mali zen ili neko od tih "poznatih igraca" iscimati da dodje za "samo" 1000 din-a...a sto se tice verzije veoma je bitno koja je igra zato sto 1.5 "odavno" umro sto se tice klanskih igranja i turnira.Pogledaj malo bolje koja se verzija igra i pravila turnira i slicno...

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

Brate,hahaha SOPOT,jel to negde u vojvodini??haha ja kad bi hteo da dodjem,meni je samo karta do SOPOT-a i nazad preko 1000 din :)),znachi hahaha nista :),ali mozda dodjem sa nekom ekipom da se zezam,mada cisto sumljam :)

bash je hahahahaha.

Sopot ti je 40 km od grada,auto putem,karta 75din,stignesh za 40min.Mozesh samo da dodjesh da izgubish,zato nemoj da se cimash bezveze [:D]

Link to comment
Share on other sites

Zbog ovakvih desavanja ljudi ne prelaze sa 1.5 na 1.6 ! Zaboravite vise 1.5 bas me briga ko ga igra , jednostavno ga izbrisite i toliko ! Sta ... nece da predju onda na 1.6 ???

Posle dve godine se jos uvek igra nije mi jasno ?!?!??!

EDIT : Mozete da igrate i 1.6 iz zajebancije nece da se ljute profi igrachi !

Link to comment
Share on other sites

e da cisto da se zna-ja nemam veze sa 3finom ekipom,nego sam se iznervirao kad sam video neke postove(neki su izbrisani).Covek vam lepo napisao sve a vi se gloopirate i neshto kao shatro prozivate.I to 1.5 1.6 nismo mi neki profi igraci,igramo iz zayebancije ono shto nam se svidja.

EDIT:

Mozete da igrate i 1.6 iz zajebancije nece da se ljute dobri igrachi !

ok verovatno smo mogli,ali ako dosad' nismo mislish da se coveq isplati da sad organizuje turnir u 1.6 kada ga ovde niko ne igra?

Link to comment
Share on other sites

bash je hahahahaha.

Sopot ti je 40 km od grada,auto putem,karta 75din,stignesh za 40min.Mozesh samo da dodjesh da izgubish,zato nemoj da se cimash bezveze [:D]

haha,znas kako..meni su rekli da je sopot negde u vojvodini..jbg..pogresio sam..izgleda da je blize..a to koliko sam zvuchan ili ne..hahaha..pa sigurno dosta zvuchniji od tebe :)

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Sta smarate coveka vise [:(!]

Igra se 1.5 i gotovo, a Sopot je na 35 KM od centra Beograda, ako niste znali! Odmah ispod Kosmaja!

Ja nisam igrao CS oko 2 godine, ali skupicu odlicne igrache i doci cu na taj turnir, sa obzirom da imam vikendicu na 3 km od Sopota! Uzecemo turnir provereno [;)]

Jel moze malo vise informacija o tome gde se igraonica nalazi?

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...