Jump to content

Iiiiiiiiiiii sh'a tje da budete? ;}


Sajro

Recommended Posts

Evo danas, u vechernjim satima, se zavrshava Open Beta i od 11. kretje prava WoW ludnica - znam da tje vam biti teshko ovih par dana bez WoW-a (hehe, suckers [;)]) ali mozhete razmishljati sta tjete da budete kada izadje Retail.

Ako je vetj neko odluchio neka to podeli sa ostatkom foruma! ;)

Aj vil be... pa, kao ponosni chlan Horde bitju 99% Undead Rogue a kao Aliance (ako budem uopshte igrao kao oni) tju biti Gnome ;]]] jer ne znam shta bih drugo mogao - ostale rase su mi totalno nezanimljive a Elfovi su jednostavno ultra gej! [^][:D][8D]

I za kraj mozhete nam retji koji su vam max leveli bili u Open Beti.

Ja sam bio Undead Warlock lvl11, Troll Hunter lvl6 i malo ja/malo brat lvl 9 Human Paladin.

I tako... ;p

Link to comment
Share on other sites

na pochetku cu:

tauren shaman/human mage

kasnije kapiram da cu napraviti josh par likova, da isprobam sve rase

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Lvl 19 mage human...

probah taurena wariora

i orka isto...

zasto alijansa za mene - jer je slabija :) , jer ima lepse predele, znaci undead tereni i trol su shit... kao i glavni grad orkova...

taureni su mi kul stvarno te stoga podela ide ovako

tauren - neshto

gnome - mage 1000%

ono sto je bitno jeste da ako budemo imali neki kurac od gilde ili sl... treba ce nam pristova i to dosta...

iz bete sam izvukao dve stvari kod alijanse najnabucaniji heroji su paladini i roge... te stoga i tu ima necega...

igra jeste fenomenalna - koliko se pricha shiri i questovi tek kasnije se vidi oko 15+

ja recimo sam igrao 2-3h dnevno MAX. i to retko jer nisam imao net...

uzeo bih prista zbog ekipe ali na dial upu u velikim questovima i partijima ne bi mogao da reagujem kako treba zbog pinga...

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Hahah, bitjes Gnome - to care, idemo zajedno da bijemo ljude! Ja tju biti Gnome Rogue verovatno i nick tje mi biti Mali_koman! :}}}}

Nego, kako si odluchio da budesh najsmeshnija rasa u igri? :) Hehe, oni izgledaju smeshno chak i kada su lvl60. :))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Ja bre ne znam shta cu da bidnem :\

Probao sam paladina, huntera i warriora i ne znam koga da izaberem u retail... ae warriora necu suvishe su "prosti" :P Ali ne znam koga da uzmem od ova dva :\ damn!!

Ajde ovi iskusniji igrachi shto igraju wow duze neka kazu zhta ne valja ondnosno shta valja kod huntera a shta kod paladina. Mozda to pomogne da se odluchim.

Znam samo jedno, hunter je dobar zato shto kada idete u raid stalno prcate od pozadi tako da ne zaginete brzo ;-) a i nemoj pet-a da zanemarite :-)

A isto tako mi se ne svidja zato shto hunter ko pichkica bezi i prca sa daljine... to je za zhene bre :P

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Teach, Paladin ti je dobar posto moze da heal-uje i da sluzi kao tank.

Naravno, ne moze da bude dobar u oba slucaja, moze ili da bude healer

ili tank.

Ima neka sredina, ali je to slabo

Ja sam igrao WoW 4 meseca i za ta 4 meseca sam samo bio lvl 22 sa Undead/Mage-om

Znaci veoma lose :)

Azdaja - Orgrimmar sranje? Pa ti covece ne znas sta je Capital :)

Ne postoje "Troll tereni" :) Troll i Orkovi su zajedno u Orgrimmaru

A za retail igram:

Orc/Warrior (ili Tauren), Troll/Shaman, Tauren/Druid, Undead/Warlock,

Troll Rogue, Undead/Mage (tim redom, naravno necu sa svima biti lvl 60 :) )

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako zavrsio sam betu upravo sad sa Troll Shamanom 26lvl ne mogu vise...hehe..i moram priznati da je shamy za pvp 1vs1 E X T R A, retko ko moze da ga dobija iako je +2 lvl,warrior moze..ostali tesko, dobio sam nekog magea 30 lvl ... sta radi purge! Earthshock+rockbiter i udri....

A u retail verziji cu 99% biti troll rogue.

Alianca sux. smor mi bre da igram sa njima..ubi krave ubi ovo ono...skupi svece itd....

Link to comment
Share on other sites

versuse lose sam se izrazio sta znam...

igra je dobra sa svih strana ali gotivnije mi lezi alijansa mada sam bio bas eager da budem horda.. sto ne znaci da ce se promeniti...

cyro sve ima svoje razloge veruj mi :)

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Ja bre ne znam shta cu da bidnem :\

Probao sam paladina, huntera i warriora i ne znam koga da izaberem u retail... ae warriora necu suvishe su "prosti" :P Ali ne znam koga da uzmem od ova dva :\ damn!!

Ajde ovi iskusniji igrachi shto igraju wow duze neka kazu zhta ne valja ondnosno shta valja kod huntera a shta kod paladina. Mozda to pomogne da se odluchim.

Znam samo jedno, hunter je dobar zato shto kada idete u raid stalno prcate od pozadi tako da ne zaginete brzo ;-) a i nemoj pet-a da zanemarite :-)

A isto tako mi se ne svidja zato shto hunter ko pichkica bezi i prca sa daljine... to je za zhene bre :P

svejedno techo, ti si iovako pica :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja bre ne znam shta cu da bidnem :\

Probao sam paladina, huntera i warriora i ne znam koga da izaberem u retail... ae warriora necu suvishe su "prosti" :P Ali ne znam koga da uzmem od ova dva :\ damn!!

Ajde ovi iskusniji igrachi shto igraju wow duze neka kazu zhta ne valja ondnosno shta valja kod huntera a shta kod paladina. Mozda to pomogne da se odluchim.

Znam samo jedno, hunter je dobar zato shto kada idete u raid stalno prcate od pozadi tako da ne zaginete brzo ;-) a i nemoj pet-a da zanemarite :-)

A isto tako mi se ne svidja zato shto hunter ko pichkica bezi i prca sa daljine... to je za zhene bre :P

1) Nije za zene

2) Probaj da igras Hunter-a do lev 60,videces koliko je zajebanije nego neka druga classa,imao sam lev 17 Huntera u beti i mnogo je teze igrati sa njim nego sa dosta drugih class-a

3) Ako tako gledas,SVAKO na ovom forumu ce naci neku manu ili propust,pa za svaku classu moze reci da je kao pichkica:

Paladin - krije se iza stita,dok se pritom i lechi

Shaman - moze da nosi mail armor,a pritom je caster

Rogue - nevidljiv,i napada sa ledja,kao gore navedena "pichkica"

Warlock - buljas koji nemoze nista sam da uradi pa zove infernala... itd,itd...

Veruj mi ovakvih odgovora ima 25 000 na worldofwarcraft.com forumima...

Link to comment
Share on other sites

gde su moderatori da brisu smece?

ae jedan ozbiljan topik o wow-u da imamo...

elem

pickica je svako na svoj nacin necu da ulazim u to.

katsu radi dobro osim kad nije neki HUGE raid pa imas ping 9000 i samo gledas frame po frame ali nije tebi tako nego svima jebi ga stusti se 2000 igraca u jednu zonu...

ujutru po meni ping je najbolji... i naravno kasno... po danu i predvece sasvim dovoljan... ono sto je dobro jeste da i kad udjes u ping igra prebrodi isti...

cyro gnome zato sto su mali i slatki =))) eto ti razloga :)

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

onda brate budi zhenski gnome!

btw sta se tripujesh nema ovde smetja za brisanje (niko niej pomenuo EVE online ;o>>>)

(d-oh sad cu morati svoj post da brishem ;o))

finaly - za tauren warriora niko ne mozeh da kazhe da je pichkica! ;o))

also ni za druida, njih igraju samo hard core mazohisti =o)))

Link to comment
Share on other sites

Malopre sam gledao jedan kick-ass druid movie.NE druid lev 60 je zbrisao lev 60 Tauren warrior-a za manje od 7 sekundi...Wicked...

Btw sta fali zenskom gnomu,ja cu igrati female gnome warlock-a :)

------------------

Lord of Terror

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...