Jump to content

EXIT


LaG

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

drop it lajk ic hot

Ja ne znam, ali ja davno nisam cuo goru pesmu od te. Skapirah da se ljudi lozhe i sve je to kul, ali ta mi je nekako bas bezveze. A vidim hit ... cudo taj TRL ... :)

FRANZ FERDINAND   

RAMMSTEIN   

THE HIVES   

Ova tri mi sasvim odgovaraju :)

Link to comment
Share on other sites

nick cave - super

the hives - super

kings of leon - super

rammstein - super

sting - super (ako bude svirao ranije stvari a ne ovo novije)

ostali su mi krajnje nezanimljivi ili nisam cuo za njih. snoop bi me garantovano smorio jer ne volim toliko rep a njegove pesme su sve antimelodichne osim ako ih ne producira neptunes. mada ako dovede i ribe iz spotova beatiful i drop it like it's hot onda eto mene u prvom redu kako gledam njihov nastup

bilo kako bilo od ovih ponudjenih grupa jedino mi rammstein ima neki wow efekat.Valjda ce naci i nesto jache

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

od ovih navedenih definitivno neki uzi spisak bi mi izgledao ovako:

- RAMMSTEIN

- NICK CAVE

- SNOOP DOGGY DOG

- THIEVERY CORPORATION

Drop it like it's hot

crno-beli spot, a matrica je klokotanje :)) (ono kad "kliknes" jezikom)

i šuštanje kasete ili tako nešto. radili su neptunsi.

verovatno bi znao da si čuo..

da stvar je extra .. chak i ja koji ne otkidam neshto mnogo na snupa sa ovom stvarlju me je kupio

znash bre ivane to je onaj spot kad smo bili u onoj rupi vrteo se na tvu i rekao sam ti da sam ga skinuo ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ta pesma kao i vecina pesama americhkog mainstream, mtv, vh1, hip hopa u poslednjih pet godina, barem, bi bila zivo sranje da nema ovakvu matricu. Zasto? pa jer je farel stvarno talentovan kompozitor, ako se slaganje bitova moze takvo nazvati ali veci problem je APSOLUTNA monotonija, neinventivnost,uvredljiva reciklaza tekstova koji se u 99% slucajeva svodi na "koliko imam para' (I'm so fly - Lloyd Banks i svi ostali iz ekipe G unit - 50c, young buck ili npr twista), mnogo mi je bilo tesko u getu ali se sada vozim bentli kontinentalom - Breathe - Fabulous itd)....

Nemam zivaca da navodim sve klishee.

A da ne govorim o flertu Jlo sa hip hopom i njenim korenima iz , bronksa, bruklina ili odakle vec u Jenny from the block. Jadna Dzeni oteci ce joj prsti od svg onog prstenja.

NA SRECU VELIKA VECINA PUBLIKE, PA I ONA SA ANGLOFONSKOG PODRUCHJA, A DA NE GOVORIMO O ONIMA KOJI NE PRICHAJU ENGLESKI SE NE TRUDI DA CHUJU STA ONI PRICHAJU NEGO SU IM DOVOLJNI INTERESANTNI BITOVI I FENSI SPOTOVI. JADNOG LI SVETA

Ja sam dotichnu pesmu skinuo josh pre mesec dana i jedino sto mi se kod nje svidja osim naravno crnkinja, jeste bit klokotanja.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Pa ako si u tom fazonu cudi me da se ne radujes Nik Kejvu ili Plant-u iz Zeppelina...

Naaaaaah...

Nego, onaj "dz-dz-dz-dz-dz" [:D] deo (znate na shta mislim, chuje se par puta i jedini je zvuk pored klokotanja) iz "Drop it like it's hot" mi je neshto mnogo poznat. Odakle su to maznuli?

Snoop-a bi mozda bilo zanimljivo pogledati utoliko shto je on meni mnogo komichan lik, kad bi ga video uzivo osecam da bi se cepao od smeha naredna tri dana. [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...