Jump to content

Bezicni mis


Dule_smor

Recommended Posts

Elem vec nekoliko godina imam logitech m705 model i ok me je sluzio. Pre nekoliko meseci kad sam mu menjao baterije vidim da je jedna malo procurela i obrisem i ocistim to i sve je sljakalo ok. E sad ne znam dal ima veze sa time, mada ne verujem, ali od pre nekoliko dana je prvo poceo da zeza desni klik, a sad i levi i to bas solidno. Jel ima svrhe da probam da otvorim i ocistim nesto (ako uspem lol) ili je propao.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne, uzmi nesto cime mozda neces biti zadovoljan lelelelelel

 

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk

 

 

 

 

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Nezgodno je sto ti je zahtev da mora da bude bežični, oni su ili namenjeni prvenstveno laptopovima ili su ovi gejmerski baš preskupi... Recimo ja sad probavam neki Logitech MX Anywhere 2s, ima na kupujemprodajem da se nađe nov za 60 evra, nije loš ali mi je malo mali, da prosti ovaj svet što čita. Imaš za 70-80 evra i onaj MX Master i on je kul, ali je on baš preveliki :) Pritom bedak je što svi ti miševi imaju 1.000 DPI osetljivost (ima sad MX Master 2 koji ima 4.000 DPI ali je još skuplji). A pritom imaš G203 žični miš da kupiš za ispod 4.000 dinara sa em 6.000 DPI em možeš da se zezaš s menjanjem boja :)

Moja preporuka od svih ovih je samo za G203 jer je dobar odnos cene i performansi, sve ovo bežično mi je bezveze, a cene bežičnih gejming miševa bolje da i ne spominjem :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Hmm, sta raditi sad, zabole me glava od citanja komentara o misevima na IT svetu...m705 su napljuvali, ovaj g602 i g700 onako...mada malo su mi skuplji...i kakva je ovo glupost sa max 20 miliona klikova, pa sc gejmer bi menjao takvog misa svakih mesec dana onda :D takodje nisam imao pojma da neki mogu da rade i sa jednom i sa dve baterije i da se tako regulise tezina lol

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...