Jump to content

Sigurno želite da kako treba ozvučite svoj nerdcave!?


shw.

Recommended Posts

Prodajem Samsung HT (skraćeno od HUĆNI TIOSKOP) TX35.

(nije moja slika, spakovan je, ali izgleda baš ovako, samo je čist)

alr1oKd.jpg

Uređaj je star 7-8 godina i da vas ne bih lagao, realno želite da ga kupite samo kako biste opremili svoj nerdcave vrlo ozbiljnim zvukom za male pare.

Dakle, verujte - jebe vam se za DVD (koji ne radi), USB (koji ne čita H264) ili radio risiver (jer ne slušate TDI FORE), boli vas briga za HDMI izlaz i SCART i composite budalaštine, vas zanima samo AUX IN.

AUX IN predstavlja vezu bilo kog vašeg uređaja (POKLONIĆU VAM I DOBAR KABL), sa neočekivano kvalitetnim, snažnim i očuvanim 5.1 sistemom, koji miluje/masira/zlostavlja vašu eustahijevu tubu čistim, nedeformisanim i prodornim zvučnim talasima. Bez zezanja, zvuk je izvrstan (naravno nije PROFESIONALAN, ali ne znam ni šta to znači), a dajem vam reč da se nije iživljavalo na zvučnicima, niti ima mnogo radnih sati.

U ovom specijalnom paketu stižu sam uređaj, veliki, lepi, teški i stabilni subwoofer (neka drvena masa), ne jedan, ni četiri, već pet zvučnika, od kojih su 4 monoliti (~100cm visina) jedan je centralni (gotivna plastika). Ukupna snaga deklarisana na 800w (150w RMS vufer i 130w RMS ostali), zbog RMS budalaština vredi reći da je na pola snage dovoljan za pristojnu dnevnu sobu.

Kao što rekoh, uređaj ima tjuner, USB ulaz i DVD čitač, ali DVD ne radi, a USB ne služi mnogo jer ne čita moderne kodeke (jedino ako imate XVID kolekciju). Bonus, samo danas ako kupite imate i SAT NA DISPLEJU.

Cena fazon 50e.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta to znači :(

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

To je neki fad među audiofilima gde navodno kabl postane "bolji" za muziku tako što kroz njega puštaš struju određene jačine i frekvencije, i onda se nešto magično desi (s obzirom da je struja reda 100 ampera, a kabl je sastavljen od vlakana, jedino što može da se desi je da se stope). A usvirani kablovi koštaju nešto nerealno.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko je bitan AUX-IN kabl za 5.1 sistem s obzirom da on daje samo stereo zvuk :) Ne kažem da ne zvuči dobro, ali je u tom slučaju verovatno jednostavnije uzeti 2.0/2.1 sistem. Ovo sto se prodaje doduse ima i digitalni opticki ulaz koliko sam pročitao po netu što može da bude jako korisno ako neko baš juri 5.1 zvuk.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

HVALA ŠTO MINIRATE OGLAS.

Ima pozadi i toslink ulaz, ali kapiram da to niko na svetu ne koristi danas.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

621 > atp3

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ali "USVIRANI KABL"   rofl  [roflmao] 


Imas USMERENE kablove koji su nesto viseg kvaliteta i uzimaju ih audiofili koji imaju brutalne komponente i zvucnike.. a za ovaj setup moze bilo kakav kabl, bitno je da su konektori ok...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
×
×
  • Create New...