Jump to content

Vanilla WoW account, sve igre osim SC2


chegster

Recommended Posts

Znaci Vanilla WoW Account, ispod su likovi koji se nalaze na istom. Na jednom od paladina postoji Tabard koji je padao na otvaranju dark portala za vreme TBC pre-eventa. Account je uplacen i moze da se isproba, takodje je zasticen mobilnim authentificatorom. Na nalogu se takodje nalazi Beta Hearthstone nalog sa beta zlatnim legendary Gebin Mekkatorque kartom, zlatnim paladin i hunter portretom. Alleria (hunter) i Magni (warrior) Portretima i mnogim pozadinama karata. Heroes of the storm Alpha nalog sa ponijem i ikonicama iz alfa i beta, takodje je prosle sezone bio u Platinum diviziji timskoj pa ima i neke retke mountove. Ima dosta legendary skinova i 80% heroja. Overwatch sa dosta legendary skinova. Diablo III sa svim likovima (ukljucujuci i Necromancera) sa barem po jednim kompletiranim setom. Paragon nivo je preko 600 i ima 3 level 70 Hardcore karaktera. Cenu necu da stavljam, mozete ovde da postavljate pitanja naravno, ja ipak savetujem da me pozovete/cimnete na mobilni telefon (0612686412) ako ste zainteresovani za linkove ka likovima ili bilo kakve informacije. Prodaja mora da se odradi u Beogradu gde kod mene mozete da udjete na svaki nalog i proverite istinitost informacija. Uz nalog dobijate i kopiju moje licne karte i pasosa, naravno ako nesto zatreba mene nije tesko naci, ako nisam na brodu i uzivo, ako jesam onda preko maila. Dosta me ljudi odavde zna i uzivo tako da ne verujem da bi imali bilo kakvih problema. Pozdrav!

Level 110 Alijansa-Silvermoon:

Druid (Birchtree),

Deathknight (Chegs)

Paladin (Sodacan)

Warlock (Chegster)

Level 110 Alijansa-Sylvanas:

Rogue (Chegz)

Warrior (Vanillacake)

-level 100+ mage, priest, warlock, monk  

Level 110 Alijansa- Executus:

Hunter (Music)

-level 100 paladin, druid

Horda-Ragnaros

level 100+ Shaman, Mage, DeathKnight

 

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...