Jump to content

Caj vs laptop


Touche

Recommended Posts

Elem, prosuo sam caj po laptopu, jako mala kolicina je bila u pitanju ali se instant ugasio (znam, debil sam). Izvadio sam bateriju, hdd, ram, prosusio ga malo, i dalje se nista nije desavalo kad se pritisne power dugme. Rasklopio sam ga celog, na ploci nema tragova da je nesto spaljeno, ali sumnjam na nju da je crkla. Na koji nacin je moguce odrediti sta je otislo pre nego sto ode u servis?

Link to comment
Share on other sites

cikapera@yubc.net

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ja isto mogu da preporučim tog istog lika pošto mi ga je nickwood preporučio kad mi se pregrevao laptop pod opterećenjem. Bio prošle godine, odradio lik sve kul, evo sad na vrućini radi sve kul, pritom bilo nešto relativno jeftino, tipa 1.500 dinara, dok bih ja kupio pastu i sve se zajebavao s time više bih novca i vremena potrošio. A što se toga da ti fali neka komponenta tiče stvarno mislim da ne moraš da brineš.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

iskren da budem, to mi nikad ne bi ni palo napamet, nije nemoguće, ali nije da imaju i šta da izvade iz laptopa da budem iskren a da se ne to ne provali :)

Lako se to odradi :-) Od skora sam počeo da rasturam laptopove i valjam delove malo u slobodno vreme, i svašta mi je dolazilo, i svašta mi je padalo na pamet da uradim, ali nisam, jbg. :-) Btw, je li ok da bacim oglas da otkupujem polu ispravne, neispravne, nekompeletne laptopove? Ono, polupan ekran, fali hard, ostalo ok, ili tako nešto?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ne znam meni to stvarno nije palo na pamet kad sam ostavljao laptop na servis, pritom ovaj moj ima dosta aftermarket delova, tipa stavljen je 512GB SSD umesto 500GB HDD, 2x8GB HyperX memorije umesto 2x4GB standardne HP i to, u teoriji bi neko mogao da se napravi blesav, vrati originalni deo i kao vrati mi laptop ali cenim da takav ne bi baš dugo opstao u poslu. Baš ne razmišljam o tome, kao što kad ostavim auto kod majstora ne razmišljam da li će da mi mazne dizalicu ili rezervni točak :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...