Get Adobe Flash player
Corey

QuakeCon 2017

33 posts in this topic

Nesto mi govori da Cooller uzima prvo mesto..... Jeziv je a igra sa takvom jebenom lakocom, respekt do nebai za njega i za malog Cyphera...

U svakom slucaju, postoji i veliki prostor za iznenadjenja i za neka nova imena da se popnu u vrh novog QC...

Posted (edited)

tox osvojio QuakeCon runnerup turnir, ako Agent ili Cypher ne budu uspeli da srede vize onda ce najverovatnije on da uleti (i vo0, kao drugi). 

edit: tox kaze da su svi igraci (koji su se kvalifikovali za QuakeCon) danas dobili novi patch, ali zbog NDA nece biti informacija jos ~10 dana. agent definitivno otpada za QuakeCon (tox ide umesto njega), a za Cyphera se jos uvek ne zna (ali najverovatnije i on, u tom slucaju ga vo0 menja). bedak.

4rq7okp7kxfz.jpg

Edited by digrejzo

..i bedak sto je voo vs tox bila ovako jadna, u smislu da je voo lagovao u 2 navrata a tox iskoristio i usro ga iako je video sta se desava... takodje se joinovao preko drugog servera, voo ispizdeo sto se videlo i u chatu medju njima.....   anyway, ako neko od dobrih ispadne zbog vize onda bas tuga jebena.,..

Cypher definitivno propusta QuakeCon, smorio sam se. in the other news, 22. avgusta QC izlazi iz bete i pocinje Early Access - stize Doomguy, dve nove mape, prelazak na Steam, itd, itd. vise informacija ovde.

nadam se da ce ovaj apdejt srediti netcode i vratiti hitboxove na velicinu patch-dva ranije. sem toga, mislim da je $30 skroz okej cena i nadam se da ce prelaskom na Steam dobiti solidan broj igraca i "zdravu zajednicu". HYPE! 

edit: strenx strimuje trenutno, jebe ne vadi.

Screenshot 2017-08-17 23.30.25.png

edit2: skrinovi nove mape

Edited by digrejzo

Cigani i vize......   jebace ih Cooler samo tako  :D

А шта сам пропустио, зашто је клинац из Белорусије на црној листи? Тата му тајкун?

Nije na crnoj listi, nego neće moći da izvadi vizu na vreme. U suštini iako je bio ranije u USA za Ruse i Beloruse Ameri ne daju multiple entry vize što znači da svaki put mora da vadi ponovo. Kvalifikacije su se završile tek nedavno, a zbog raznih sranja njemu treba verovatno bar dva meseca da izvadi vizu što nije mogao da radi ranije jer nije imao pozivno pismo za turnir. 

Mada iskreno je meni retardirano što idu na Early Access, tj ne vidim poentu kad posle tolikih beta testiranja ne puste samo igru "zvanično".