Jump to content

Rebranding - agencija


Recommended Posts

Cao ljudi, drugar uskoro  krece ekspanziju svoje firme (pvc stolarija) na teritoriju cele srbije. Pre nego sto to uradi, zeli da promeni ime firme, logo, slogan, vizuelni identitet, i da ima marketinsku strategiju za pocetak, koja ukljucuje kako digitalne, tako i tradicionalne medije. Je l radio neko nesto slicno? Mozete li preporuciti neku agenciju cije  bi usluge mogle to ispratiti? 

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Agencija za to ima mali milion ... u suštini je najvažnije koliko hoće čovek da izdvoji. Dal' "pa to može komšijin mali logo da mi napravi" razmišljanje, pa mu je budžet 500 evra, ili razume "problematiku" pa ima i ozbiljniju cifru na raspolaganju.

1 hour ago, Neptune said:

Cao ljudi, drugar uskoro  krece ekspanziju svoje firme (pvc stolarija) na teritoriju cele srbije. Pre nego sto to uradi, zeli da promeni ime firme, logo, slogan, vizuelni identitet, i da ima marketinsku strategiju za pocetak, koja ukljucuje kako digitalne, tako i tradicionalne medije. Je l radio neko nesto slicno? Mozete li preporuciti neku agenciju cije  bi usluge mogle to ispratiti? 

znam da zvuči kao da ti apsolutno nisam pomogao ali to jeste dobar prvi korak da uštedi sebi vreme i vreme tom nekom drugom. 

Link to comment
Share on other sites

nema neki konkretan budzet jer ne zna koliko se krecu cene takvih usluga. pitao je mene za preporuku agencije koja radi takve stvari, ja reko' aj raspitacu se, pa se evo raspitivam. ne misli da je 500e ali ne trazi ni mccann da mu radi.

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...