Jump to content

120hz monitor


Wix

Recommended Posts

Da li neko zna gde ima da se kupi 120hz kod nekog preprodavca ili lik da prodaje, na kupujemprodajem nisam nasao ni jedan, Ne mozes vise igrati cs na 60hz, nabadaju me sa 144/120hz na high levelima na faceitu...

Link to comment
Share on other sites

Juri ASUS modele po Gigatronu, Monitoru, znam da su i ih imali kada sam poslednji put proveravao.

On 2.5.2017. at 11:52 PM, Wix said:

Da li neko zna gde ima da se kupi 120hz kod nekog preprodavca ili lik da prodaje, na kupujemprodajem nisam nasao ni jedan, Ne mozes vise igrati cs na 60hz, nabadaju me sa 144/120hz na high levelima na faceitu...

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio trazio, ali nisam imao srece sa tim 120hz. Uglavnom tesko se nadju, pogotovo neki kao sto je onaj veiwsonic koji je najvise hvaljen od 24 inch 144hz TN panela, ovi benq i asus VG su malo zastareli, mada imaju i noviji modeli koji su ofc malo skuplji ali nista strasno. Ja sam uzeo LG 24GM 77 i super mi je ali je bio oko 290e

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Samsung 2233rz nemoj kupovati osim ako je baš za neke smešne pare, tipa do 10000din a da je potpuno ispravan. Matori su jako, a kvarljivi su, sa njim ćeš samo probleme imati.

Ja sam pre godinu i nešto uzeo BenQ XL2411z 6 meseci star u domaćoj garanciji 3 god za 200e, a u par navrata sam od tada u oglasima video slične monitore za slične pare, ali nije to nešto na šta možeš računati. Nema tu pravila, ako već nemaš pare za novo, na šta naletiš, to uzimaš.

Inače ne razumem zašto ne igrate makar na 75hz? Kažem u množini jer svakodnevno nalećem na postove gde ljudi kukaju na 60hz. Skoro svaki TFT monitor podržava 75hz na nižim rezolucijama od nativne. Ima milion guideova po netu kako podesiti, a razlika izmedju 60 i 75hz je po meni veća nego izmedju 75hz i 120/144.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

On 8/6/2017 at 8:07 PM, exile said:

Je l' me ovo oci varaju ili je ovo Darko jebote

BRAVO REVE!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...