Get Adobe Flash player

30 posts in this topic

Da li neko zna gde ima da se kupi 120hz kod nekog preprodavca ili lik da prodaje, na kupujemprodajem nisam nasao ni jedan, Ne mozes vise igrati cs na 60hz, nabadaju me sa 144/120hz na high levelima na faceitu...

možda nije do herca

nego do herca

ako me razumeš

U pravu je mladic. 60hz se vise ne tolerise na high levelu

On 5/3/2017 at 0:27 AM, prota_ said:

možda nije do herca

nego do herca

ako me razumeš

Hahahah N1

Juri ASUS modele po Gigatronu, Monitoru, znam da su i ih imali kada sam poslednji put proveravao.

On 2.5.2017. at 11:52 PM, Wix said:

Da li neko zna gde ima da se kupi 120hz kod nekog preprodavca ili lik da prodaje, na kupujemprodajem nisam nasao ni jedan, Ne mozes vise igrati cs na 60hz, nabadaju me sa 144/120hz na high levelima na faceitu...

Nemam toliko para trenutno @ksagrs

Uzmi za 2-3 hiljade neki CRT monitor na oglasima koji podrzava 120hz i uzivaj :)

Sjebacu vid :D

Ja sam bio trazio, ali nisam imao srece sa tim 120hz. Uglavnom tesko se nadju, pogotovo neki kao sto je onaj veiwsonic koji je najvise hvaljen od 24 inch 144hz TN panela, ovi benq i asus VG su malo zastareli, mada imaju i noviji modeli koji su ofc malo skuplji ali nista strasno. Ja sam uzeo LG 24GM 77 i super mi je ali je bio oko 290e

Igrao sam na tom lg, mnogo mi se svideo, nasao sam 120hz za 170€ pokusacu da smanjim cenu pa najverovatnije uzimam taj, model je samsung 2233rz :)

Mnogo je 170 evra za 2233rz jer mu je tolika bila prodajna cena...

Sta mislis koja mu je realna cena, odprilike?

Nisam ekspert, taj monitor se ne proizvodi vec godinama znam je sam ga ja trazio pre par godina , cuo sam da je najeftiniji [najpristupacniji] 120hz koji moze da se nadje.  Kada bih ga ja kupovao ne bih odvojio vise od 10000-12000 dinara....

Hvala na savetu @ksagrs @dzigili

Imao sam XL2410T, ubica od monitora.

Pogledaj na bosanskoj berzi, https://www.olx.ba/, skoro sam kupovao neki laptop od decka iz Bjeljine i iskocio mi sa strane neki 3D monitor za male pare.

Posted (edited)

Samsung 2233rz nemoj kupovati osim ako je baš za neke smešne pare, tipa do 10000din a da je potpuno ispravan. Matori su jako, a kvarljivi su, sa njim ćeš samo probleme imati.

Ja sam pre godinu i nešto uzeo BenQ XL2411z 6 meseci star u domaćoj garanciji 3 god za 200e, a u par navrata sam od tada u oglasima video slične monitore za slične pare, ali nije to nešto na šta možeš računati. Nema tu pravila, ako već nemaš pare za novo, na šta naletiš, to uzimaš.

Inače ne razumem zašto ne igrate makar na 75hz? Kažem u množini jer svakodnevno nalećem na postove gde ljudi kukaju na 60hz. Skoro svaki TFT monitor podržava 75hz na nižim rezolucijama od nativne. Ima milion guideova po netu kako podesiti, a razlika izmedju 60 i 75hz je po meni veća nego izmedju 75hz i 120/144.

Edited by rev

Je l' me ovo oci varaju ili je ovo Darko jebote

Darko došao da proda monitor

Nije to Darko, to je rev

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

On 8/6/2017 at 8:07 PM, exile said:

Je l' me ovo oci varaju ili je ovo Darko jebote

BRAVO REVE!!!

REVE KRALJU MENADZERA!!!!!