Jump to content

Windows 10 i CSGO


Recommended Posts

Zasto kada izadjem iz igre stoji mi crn ekran i nista se ne desava, a kada izadjem iz drugih igrica sve normalno recimo dota2....


Zasto mi je ocaj fps u windows 10? Izgasio sam ono od xbox

tnx

 

Imao sam windows 7 onda se nesto pokvarilo odnio sam u servis stavio sam ssd i windows 10 i posralo mi se u csgo.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... To ti je onda do sistema. Ja koristim windows 10 vec 3 meseca i igram CS:GO i sve druge igre ali kad izadjem iz njih nista cudno se ne desava. Eh sad kad bi se znalo sta ti se pokvarilo bilo bi lakse da se to sredi. I da jos jedno pitanje. Da li si siguran bio u sve ono sto si gasio u services? Mozda si se i zeznuo tu pa se odrazava na ceo sistem.

Link to comment
Share on other sites

Definitivno nema nikakve veze sa Windows 10 s obzirom da vec godinama unazad igram bez istog problema, ali iskren da budem cuo sam da neki ljudi imaju ovaj problem ali nigde nisam video da postoji neko univerzalno resenje. Ja bih prepeglao taj Win10, mada ja nemam nista na kompjuteru svom tako da meni to ne predstavlja ne znam kakav sad problem i oduzimanje vremena. Javi ako si uspeo da resis nekako. Sto se FPS-a tice imas na internetu gomilu predloga kako da podignes svoj FPS, tako da iscitaj malo tutoriale. Ja imam prilicno dobru masinu a i dalje drzim sve na LOW zbog tog FPS-a tako da bih i tebi savetovao ukoliko ti detalji vec nisu na lowest possible.

Edited by kreka
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...