Jump to content

Problem sa mrezom zna li neko resenje


Recommended Posts

Jel ima neko resenje?? Imam mob Alcatel Idol 2 Mini i imam jako velikih problema sa mrezom pogotovo sa Mts karticom skoro da nemog da je koristim!!
Moj mob je kupljen nov u telenoru i sve je bilo ok dok mob nisam odneo do majistora i dao mu da ga odkodira na sve mreze i on je naravno to i urdio. Imao je odlicnu mrezu neko vreme kad sam ubacio Mts karticu mreza je pocela da se gubi najveci mrezu koju mogu da imam u kuci su 3 crtice i to maximum i ako u kuci nemam skoro po ceo dan mreze kad dodje najvise bude pola minuta i opet nestane svasta sam radio i ono isto e kada sam ubacio Vipovu karticu mreze je bilo ali stalno 2 crtice maximum 3 ali  sad imam mts karticu jer imam mnogo promocije i interneta za male pare ali dzabe kad na mom telefonu nmg da koristim mnogo jer me zeza mreza a zivim u sred grada 500m od centra i sad da zivim negde na selu pa i da kazem da je u tome problem nego u sred grada jos nisam isao kod majistora pa da pokusam jel ima neko resenje za to?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...