Jump to content

Blizzard se oprostio od Battle.net imena


SolidChief

Recommended Posts

Battle.Net_.jpg?fit=450%2C252

Blizzard je preimenovao svoj servis, tako da se više ne zove Battle.net.

Iako je najavljivano da će doći do preimenovanja Blizzardovog servisa za igre, nekako nas je promena zatekla nesremne. Otkad znamo za Blizzard, Battle.net je bio mesto za uživanje u njihovim naslovima. Sada je sve promenjeno. Iako iskusni gejmeri poistovećuju Battle.net sa Blizzardovim naslovima, izgleda to nije slučaj kod mlađih igrača, pa tu treba tražiti razlog rebrendiranja servisa. Sajt Battle.net nije još uvek promenio ime, ali za očekivati je da i njega čeka slična sudbina.

blizzard.png?resize=450%2C275

Uvek ćemo se sećati davnih dana kada je pre više od 20 godina pokrenut Battle.net (30. novembra 1996.) sa izlaskom prvog Diabla. Dizajn na koji danas koristimo je stigao sa izlaskom StarCraft 2 2010. godine (zar je prošlo toliko već?). Sigurno će nam trebati vremena da prebolimo odlazak Battle.neta, za nas će on zauvek ostati Betlnet a ne neki tamo Blizardap.

Pročitajte vest na PLAY! sajtu

Link to comment
Share on other sites

Sećam se da ni ja davnih dana kad sam instalirao Battle.net nisam imao pojma da je povezan sa Blizzom, ali to je bilo baš kad su ga najavili.

Gotivno mi je ime battle.net ali mogu da skapiram marketinški ugao iz kojeg im je bolje da se sve zove Blizzard.

Link to comment
Share on other sites

Prave "ekosistem" LOLOLOLO

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...