Jump to content

Sajam automobila 2017


dovlagsi

Recommended Posts

Bio na sajmu danas

veliki je, nikad više hala sa kolima
i bmw i mercedes imaju svoju posebnu halu
od egzotike tu su honda nsx, rols rojs goust sa lila enterijerom, bmw i8, ferrari 458, nije bila otvorena VW hala, kapiram da će tu biti neki Bentli tipa Bentajga, a u Merc halu nisam ulazio, mrzelo me da se šetam nazad, tu sigurno ima nečeg skupog :D
toyota chr mi je najprijatnije iznenađenje, krajnje zanimljiv i ne-mali automobil
crvena alfa romeo giulia veloce 2.0 turbo 280 ks je najbolje potrošenih 50.000 evra na sajmu ikada, taj automobil je umetnost; stelvio je isto divan
opel insignija će koštati od 20k pa naviše, ko ima te pare i ne kupi to - budala je neopevana, nerealno bolje izgleda nego prethodna generacija
novi suzuki swift je najdivnije nešto u gradskoj klasi, 1.0 turbo je go go
novi civic odličan ali super-skup, nema ispod 20.000 a tek sa 25.000 moš uzeti motor sa 4 cilindra; no diesel (yet) :D
restilizovana oktavija nije toliko ružna uživo
novi LR diskaveri ima najčudnije proporcije ikada, deluje kao najviši automobil na svetu al nekako je sav čudan... evo nek posvedoči neko ko bude išao
 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, dovlagsi said:

veliki je, nikad više hala sa kolima

Ovo sam hteo da pitam - videh na bilbordu "nove" hale 7, 8 i 9, gde su to zbudžili uopšte?

 

11 hours ago, dovlagsi said:

toyota chr mi je najprijatnije iznenađenje, krajnje zanimljiv i ne-mali automobil

ima ovde jedna u kraju, dobro izgleda, uvek mi je kul kad vidim upoređeno sa drugim parkiranim vozilima, da steknem utisak.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, grdja said:

Novi i30, novi Rio? Prestpostavljam da nova Ibiza nece skoro stici kod nas...

novi rio mi se iskreno ne dopada, a i30 je odličan, pomalo dosadan ali baš deluje kvalitetno urađeno, 1,4 turbo benzinac je win!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ja bio, izlagao moje aksesoare za bajkove :D
nisam stigao mnogo da zujim po sajmu ali mi je Hondin X-Adv skuter nesto potpuno neobicno bilo, bice to novi segment u dvotockasima. A kod automobila prijatno sam se iznenadio Ladom Vestom. Kao da nije rus, dok ne sednes u auto. Vizuelno je sve kul, ali se vidi da nije pravljeno za pickice, za sve ti treba snaga, cak i za prekidac da spustis prozor LOL

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...