Jump to content

Pomoc oko stolice za komp


Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

8 minutes ago, BakiZ said:

Naleteh na ovo deluje mi mnogo dobro za te pare 

http://www.kliklak.rs/kupi/radna-fotelja-missouri-crni-mesh-452205

slučajno si pronašao stolicu koju koristim u kancelariji :)

Mogu reći da je ok skroz, ali ništa spec iskreno, to mrežasto platno je dosta izdržljivo, i ono najbitnije kod svake stolice - konstrukcija je metalna, ali ne u potpunosti, deo kod točkića i toćkići su plastični... ako te nešto konkretno interesuje pitaj slobodno.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sedeo ranije na toj stolici, doduše s kožom, i skroz je kul. I ovo jeste dobra cena jer se zaista inače kreću oko 30-40 hiljada. Jedino što ne mogu da se sad setim jer to kao original ta marka (zaboravio sam kako se zove) ili ima neki što ih kopiraju. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kemp. said:

Ovi nemaju maloprodaju, samo preko weba se kupuje. Ne ide mi to, da kupujem fotelju a da je pre toga ne probam....Al definitivno deluje zanimljivo.

Pa ni meni a stvarno mi deluje kul, vidim sad imaju slicne njoj svuda, matis vitorog neki office namestaj blabla i svuda su oko 10-15k verovatno neke kopije 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, BakiZ said:

Deluje mi super samo sto nema nagibni mehanizam pa ne znam kako bi mi "legla" . A i to dole platno mi deluje malo neudobno, ili mi se samo cini? 

Nisam siguran šta za tebe predstavlja "nagibni" mehanizam, ali ova moja u kancelariji ima ono da se izvuče pa bude kao stolica sa ljuljanje :) Inače, to platno deluje neudobno jer je tako ravno, ali nije neudobno, ok je skroz. Samo nekako ne mogu sebe u toj stolici da zamislim kod kuće, sa fazon podignutim nogama na sto, nekako imam osećaj da bih skliznuo u tom položaju sa nje, nekako je malo klizavo to platno, jer je plastificirano.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kemp. said:

@ laki 

E nisam na njih mislio, sad tek vidim sta si pitao :) 

 

 

Ja sam im danas bas poslao e-mail da se informisem za model (vise ne znam ni koji TBH), i kako ide ok otestiranja, vidim da imaju magacin negde u petrovaradinu. A mozes po izboru i da menjas delove na stolici a i kod njih imas rezervne da nabavis, oni mi deluju od pocetka kao najbolja opcija

Link to comment
Share on other sites

On 1/30/2017 at 11:33 PM, fatboy said:

Najbolja stolica na koju sam u zivotu seo..... lifetime garancija.  jedino sto ima 100 kila ali zato ste mirni forever sto se tog dela namestaja tiche.


http://www.delightoffice.rs/p/kancelarijski-namestaj/kancelarijske-stolice/gesture-kancelarijske-stolice/

 

au kakva stolica :)

steta sto je milion maraka 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, G!!! said:

au kakva stolica :)

steta sto je milion maraka 

Ja sam probao tu meni se uopste nije svidela no to je subjektivna stvar.
Herman Miller aeron mi je daleko udobnija a nova kosta manje vise isto.
Inace Herman Miller aeron ima na oglasima za 500 evra polovna sto je po mom misljenju best buy.

Edited by Majstor bora
Link to comment
Share on other sites

Kako trola lik, ne staje.
Deb1, pazi, imaš potpuno iskrivljenu viziju vrednosti u apsolutno svakom pogledu. Ovde se uglavnom pričalo o budget rešenjima koja nude najbolji odnos cene i kvaliteta i, ako ne grešim, 250e je neki "prećutni" limit o kom se priča. Prosto nema poente da dolaziš i prosipaš "pamet" time što tvrdiš da je 500e stolica polovna na oglasima najbolja kupovina - jer niti možeš lako da je transportuješ, niti znaš ko je koristio pre, niti koliko je tačno stara. Davati 500e na polovnu stolicu preko oglasa je apsolutna ludost, posebno kada imaš u vidu asortiman koji se trenutno nudi do tih 250e. S tim u vidu, nema potrebe da siliš glupe odgovore, da troluješ ovako bezobrazno i da imaš potrebu da na svaku temu odgovoriš nešto samo da bi odgovorio. Politička korektnost je jedno veliko sranje i nikako ne pomaže u diskusijama. Lep pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, traktori said:

Kako trola lik, ne staje.
Deb1, pazi, imaš potpuno iskrivljenu viziju vrednosti u apsolutno svakom pogledu. Ovde se uglavnom pričalo o budget rešenjima koja nude najbolji odnos cene i kvaliteta i, ako ne grešim, 250e je neki "prećutni" limit o kom se priča. Prosto nema poente da dolaziš i prosipaš "pamet" time što tvrdiš da je 500e stolica polovna na oglasima najbolja kupovina - jer niti možeš lako da je transportuješ, niti znaš ko je koristio pre, niti koliko je tačno stara. Davati 500e na polovnu stolicu preko oglasa je apsolutna ludost, posebno kada imaš u vidu asortiman koji se trenutno nudi do tih 250e. S tim u vidu, nema potrebe da siliš glupe odgovore, da troluješ ovako bezobrazno i da imaš potrebu da na svaku temu odgovoriš nešto samo da bi odgovorio. Politička korektnost je jedno veliko sranje i nikako ne pomaže u diskusijama. Lep pozdrav.

Covece lik je okacio link za stolicu koja kosta 1000 i kusur evra ja sam se nadovezao na to. Sto je i logicno jer sam quotovao taj post.
Herman Miller stolice imaju garanciju od 12 godina. Svaka kupljena stolica ima garanciju. Ukoliko je polovna stolica kupljena a ne ukradena svakako ima garanciju.
Tako da nije ludost kupovati 5-6 godina staru stolicu ako je u solidnom stanju jer je svakako jos 6-7 godina pod garancijom.

Ludost je kupovati stolicu za 250 evra ako na njoj sedite svaki dan ceo dan. Prvo, svaka stolica od 250 evra ima da se raspadne posle par godina. Drugo, ukoliko se sedi sve vreme svakako je pametnije izdvojiti malo vise novca pa sedeti udobno. Za 6 godina kupicete 2-3 stolice od 250 evra a za te pare mozete da uzmete Herman Miller polovnu ili cak novu.

To je opet sve vrlo subjektivna stvar. U zivotu nisam video stolicu od 250 evra koja je udobna i kvalitetno napravljena. Ne radi se ovde o snobizmu ja sam iskreno probao gomilu stolica i jednostavno su lose izrade ili neudobne. Ja licno nisam uspeo da nadjem stolicu koja je kvalitetna i udobna za 250 evra a ko uspe svaka mu cast ja to nikome ne branim. Niti cu reci da je to losa stolica generalno. Ono sto je po mom misljenju lose/dobro ne znaci da je za svakoga lose/dobro samim tim ne vidim sta se srdis odma kao da sam ne znam sta rekao. Nek svako kupi ono sto mu se svidja i sto mu je udobno za sto manje pare ne branim :) ja sam samo ispricao moje iskustvo.

Link to comment
Share on other sites

krv mi curi iz nosa dok citam de1jeve "postove". Ne zato jer sedim na lopti od 12 maraka, vec prosto sama krv ide kolko jede pite.

Brate, sta koji jedete obicnu sunku od 10 eur? Ja jedem serano jambon od 400 eur kilo, ali isplati se na duze staze, jer je svinja jela žir, a žir je super zdrav pa ćete uštedeti na lekovima

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...