Jump to content

Pomoc oko stolice za komp


Recommended Posts

Izguglovah neki topic iz 2013 pa rekoh aj da ne rezurektujem temu nego da otvorim novu.

Uglavnom, riknjava mi stolica koju imam vec fazon 10 godina( kozna direktorska, mislim da je bila iz eurosalona isplatila se za sve pare), pa resih da se obnovim. Ovo na slici mi je zapalo za oko, pa rekoh da pitam ima li ko kakva iskustva sa istim?

 

 

Screenshot_20170129-204516.png

Screenshot_20170129-204501.png

 

Edit:

Da dodam, ovu jeftiniju sam probao jako udobna, i generalno su dobri reviewovi na netu za obe. Kod ove skuplje mi smetaju nasloni za ruke, tj mislim da ce mi smetati, posto je nisam probao uzivo.

Generalno me zanima da li ovakve stolice mogu da se mere po kvalitetu sa  koznim stolicama tipa eurosalom/stagod od 200+ eura.

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kod stolice nebitna cena, samo gledaj da je prava koza, nemoj da uzimas ova sranja eco koza, zamena za kozu i sranja "kao prava koza", bacene pare, posle 1-2 godine stolica se raspadne, ta koza propadne i mozes da je bacis, imas stolica sa pravom kozom ispod 200e sigurno samo ne izgleda fensi kao one gore sto si link, veruj mi, iscimaj se nadji neku stolicu sa pravom kozom i neces zazaliti, ovo govorim iz iskustva, kupio isto tako neku stolicu i propala skroz, sad mi je u podrumu i zao mi da je bacim posto jelte dao sam 15k za to sranje, kupio sam drugu a staru razmisljam da tapaciram sa nekim obicnim materijalom.

Sto se tice ove dve sto si link, ova druga, ako dobro vidim ima kao ove kozne naslone za ruku, to ti prvo propada ako je neka imitacija koze, a u vecini slucajeva nasloni za ruku su uvek od toga, ali u svakom slucaju mi je bolja opcija ta stolica nego ona prva sa nekim space age dizajnom, ceo zivot sedimo na normalnim stolicama i sad izmisljaju toplu vodu.

Evo ti slicne stolice u yisk ako oces da ustedis pare a da pritom imas moderan dizajn :D

https://jysk.rs/radna-soba/kancelar-stolice/plus/kanc-stolica-aggestrup-siva-crna

https://jysk.rs/radna-soba/kancelar-stolice/plus/kanc-stolica-snertinge-crna-plava

Edited by Invader

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Invader said:

 

Hm zasto mi quotuje i dalje ?

Videh te dxracer stolice u igraonici u Stockholmu, svaki komp po jedna haha 

A inace, nije mi problem da platim 200+ eura koznu stolicu, jer i sam mislim da je to ipak bolja varijanta....Samo koju, i gde...?

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

od tih gamerskih pored dxracer i sandberg kod nas nemaš neki drugi poznati brend.

imaš one emu.rs, to je zw valjda preporučio bio a još neko je kupio sa foruma tamo kanc stolice.

naravno ako nećeš da daš 1000e ili makar 500-600 za polovne one profi.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Orange said:

Ne postoji dovoljno dobra stolica za ljude koji puno sede!

Postoji!

hastings-gym-ball-75cm-silver.jpg

Smaram, al sad ce 2 godine kako sedim na ovom (kuca/poso) i moja ledja su mi zahvalna!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Potpisujem fetsovu tvrdnju.

Imam isijas (of topic : vico, bio sam kod Dimitrija, lik je car, objasnio mi je sta da radim, malo me stisnuo(nohomo), idem u maju ponovo, mozda da odradim i neke terapije), i kolega mi je ovde za rodjendan kupio ovu loptu za sedenje. Od novembra samo nju koristim, i nisam osetio nijednom vise bol u ledjima, koji je do tada bio svakodnevan.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kemp. said:

Lepo izgleda al sta znam, ta eko koza posle 2 godine puca...

ja davnih dana kupio baš u formi ideale sa eko kožom i naravno, počela je da puca posle x godina. kad ono ispod nje tapacirung kao sa drugog modela iste takve stolice, samo nije "eko koža" nego ona tkanina. Onda sam skinuo tu celu eko kožu i ostala samo ta tkanina, ispade stolica pet puta bolja nego do tad.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, togFU said:

ček ček, vi zapravo sedite na toj lopti u kancelariji? :D

Moj intervju za posao je protekao u njihovom odogovoru "bas nas briga na cemu sedis dok rudaris"

Mislim, ja je nosim sa sobom na duze sastanke :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dule_smor said:

na toj lopti moze normalno da se sedi samo ako je muskulatura ledja dovoljno jaka da covek pravilno sedi duze vreme...ali onda moze da sedi i na bilo kojoj stolici...znaci nije poenta u lopti, vec u ledjima i vezbanju

ne bih rekao, al glupo je ne slagati se sa lekarom.

Uglavnom ja sad kad sedim u stolici krene da me lupa grc po butki (ne stalno, i ne strasno). Na lopti ne. Mozda ima veze i sa kolicinom pritiska i povrsinom kojom pedu naleze na podlogu ololo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...