Jump to content

Apocalypse Now RPG !!? WTF


G!!!

Recommended Posts

O da, konacno neke originalne ideje i pokusaji

RPG baziran na filmu Apokalipsa danas!

Na igri rade i neki od ljudi ukljucenih i u Fallout New Vegas imedjuostalih tu je i (meni licno ne bas toliko zanimljiv) Josh sawyer

KS homepage

https://www.kickstarter.com/projects/fringerider/apocalypse-now-the-game/

Postoji radni prototip igre, nekakav kvazi trejler takodje :)

https://ksr-video.imgix.net/assets/015/291/277/9f3d5cbbc17cabae428c7d437bd0db91_h264_high.mp4

 

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bash sam prosle godine gledao full ultra hd mega giga redux verziju ove filmcine, pukle zenice jer nisam treptao

eto dao bih im jedno dobro tapsanje po ramenu za ovakvu ideju, para sam se dosta nadavao za ove crowd funfing projekte, malo je vec smorilo :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa ono preorder je i dalje jak, iako polako postaje negativan trend, nesto nisam video neke najave da ce se to drasticno menjati (osim tu i tamo nekog saputanja da mozda uvedu besplatan demo kao nekada :)

preorder je zapravo  postao prevazidjen sa korektnom refund ponudom na stimu, a i origin se po tom pitanju popravio + nedovrsene, bagovite ili lazno reklamirane igre su tome dakako pomogle

samo sto je pitanje kada ce to uzeti maha kod kezual gejmera punih para :)

crowd funding me je u sustini solidno ispostovao, osim ta dva naslova koja nisu izasla... prosto ne mogu da cekam vise toliko,  a dobio sam sto sam hteo i podrzao ekipe koje sam i zeleo ;)

evo npr za ovu igru release date je 2020. !!! pa mislim stvarno :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

U suštini i FarCry dvojka je rađena po istoj priči (Srce Tame roman), ali ovo mi deluje baš muljatorski bez ikakvih informacija.

Nije da ne verujem da je tu neka dobra ideja i dobre namere, ali princip mi je čudan, u najmanju ruku, Realno milionče nije dovaljno za proizvodni cicklus od 3-4 godine za jedan ozbiljni studio na zapadu, tako da mi ovo više deluje kao njihov pokušaj da skrenu pažnju nekih ozbiljlnih investitora.

 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...