SavKe

RUR HS Liga 2017 - Grupa 2

68 posts in this topic

Ok, odigrao sam sve svoje partije sa igracima kojima je stalo do lige i kako stvari stoje za mene je ovo izlazna stanica pa bi hteo samo par reci da podelim sa ostalima.

Pre svega hteo bih da se zahvalim svim protivnicima na fer-plej partijama i sto sam kroz iste ja licno bogatiji za novo iskustvo jer mi je ujedno ovo bio prvi turnir u HS-u. Prolaznicima u sledecu fazu turnira zelim puno srece i navijacu za vas do kraja!

Sa druge strane posebno zelim da se zahvalim organizatoru Savketu jer bez njegovog truda i zalaganja svega ovoga ne bi ni bilo! Svaka cast na strpljenju oko neposlusnih igraca (medju njima mislim i na sebe), nadam se da ce u nastavak turnira biti bolje po tom pitanju.

Da li cu se i sledeci put prijaviti da ucestvujem u HS ligi? Verovatno ne. Licno moje misljenje je da je liga prespora. Medjutim ako bude bilo nekih Fast Cup-ova koji pocinju i zavrsavaju za vikend (tipa Winer-Loser sistem, izgubis od dva protivnika ides kuci; primer: https://www.toornament.com/tournaments/578fed05150ba0265b8b456a/stages/1/) onda se definitivno javljam prvi :) Nagrada nije bitna kolika je, bitno je da ti ime izadje na B92 sajtu :D

Nadam se da ce HS zajednica u Srbiji zaziveti i da cemo imati nekog prestavnika i na svetskom nivou, kada moze Rus da bude prvak u HS valjda mozemo i mi da ga imamo :D

Au, al’ sam se raspisao k’o neka baba :)

Da skratim…

Elvis has left the building!

Hvala i drago mi je što si učestvovao!

Tempo od dva kola nedeljno nije spor, zapravo je idealno optimalan, i sama poenta lige je da bude takmičenje koje ima neko trajanje :) Dva meseca takmičenja (koliko će liga da traje) je idealna dužina za ligaško takmičenje od ~80 ljudi.

Ja ispred Klan RUR-a redovno organizujem i turnire, zapravo ova liga sada je prva Hearthstone liga koju pravimo još od 2014. godine, kada samo i načeli domaću Hearthstone scenu upravo RUR Hearthstone Ligom - http://klanrur.rs/2014/09/01/imamo-pobednika-rur-hearthstone-lige/

Liga je tada praktično sve do top 16 imala amaterski šmek kada je znanje igrača u pitanju, mnogi su tek bili početnici i učešće je bilo besplatno. Sada je sve mnogo ozbiljnije, igra se tvrdo od starta :D

Samo prošle godine smo organizovali 6 velikih lan Hearthstone turnira, tako će svakako biti i turnira ubuduće, ne samo liga :)

Ako mogu thx4feed i jigosep da mi se jave da odigramo meceve od prosle nedelje. Ovo je vec drugi post da vas trazim, ako se ne javite necu vas ni ja vise traziti...

Izvinjavam se na cekanju, bio sam na putu koje meceve dugujem mogu da odigram kad god samo mi javite vreme. 

@Djuka93 Slobodan sam u sledecih par dana samo reci neko vreme i da odigramo

@pnsteva I sa tobom jos nisam odigrao meceve reci neko vreme pa da odigramo

Djuka93 vs Balanor 3 : 1 Round 7

Jigosep#1846 javi mi da li ti odgovara da odigramo mec u utorak 19:30 ili cetvrtak 19:30?

6 hours ago, Aleksandar Petrovic said:

Izvinjavam se na cekanju, bio sam na putu koje meceve dugujem mogu da odigram kad god samo mi javite vreme. 

@Djuka93 Slobodan sam u sledecih par dana samo reci neko vreme i da odigramo

@pnsteva I sa tobom jos nisam odigrao meceve reci neko vreme pa da odigramo

Ako si ti tnxfeed onda smo vec igrali.

Jigosep - Balanor

3 - 2

6. kolo (valjda)

Edited by Jigosep

Jigosep, tebi su ostala još dva meča da odigraš, svašta ovde može da se desi, samo odigrajte to suta do kraja dana, pa da vidimo ko ide dalje i sa koje pozicije :)

Jigosep da li mozes sutra posle 19:30 da odigramo?

Jigosep posalji mi poruku na 060/035-035-9 da se dogovorimo oko odigravanja meca.  Sutra kad mozes?

@pnsteva Evo ti njegov kontakt, čuj se sa njim i odigrajte to što pre, izuzetno poželjno da to bude večeras

Ime: Igor Vavan

Kontakt: 063/76-95-796

Battle tag: Jigosep#1846

Ok. Poslacu mu poruku pa cemo videti. 

Poslao sam sms i nista ne odgovara. 

Poz drugari, iskljucen mi je telefon pa ne mogu da odgovorim na SMS. Bicu online na battle netu svaki dan skoro ceo dan, valjda cemo se nahvatati tamo.

Randomize vs  Jigosep#1846  = 3 : 1