Get Adobe Flash player
SavKe

RUR HS Liga 2017 - Grupa 1

Recommended Posts

SavKe   

E ajmo ovako sad, oladite se malo

1.  Šta je DadeBaldie uradio je kršenje pravila i nema nikakve veze sa time kako neko nazove svoje deckove.

2. Svako ima prvo da nazove svoje deckove kako god želi i to naravno nije nikakvo kršenje pravila. Dakle ako nazove deck Control Warrior, a igra Pirate Warriora, to je apsolutno stvar tog ko to radi, zašto biste mu vi verovali da stvarno igra neko Ctrl Warriora, zar bi vam to neko dao na tacni tek tako? O čemu mi pričamo ovde uopšte?

3. Nikakve pobede se nikom ne poklanjaju, rezultati koji su odigrani i verifikovani ostaju takvi.

Ma ja se šalim, cak ne vidim ni problem što je dade imao 6 deckova, udje se na sectorone, bira 4 onda se šalje screen i nema problema. Važno je da nije imao po 2 od iste klase.

Edited by PetarPaunovic

SavKe   

Ovde je ostao još meč Oliver i Pakstrax, iako nema takmičarski značaj, bilo bi super da odigrate momci, nadam se da hoćete :)

SavKe   

Super, vaša grupa je cela odigrana, hvala svima! Čestitam onima koji su prošlo, i nadam se da je bilo zabavno onima koji su ispali, pravićemo još Hearthstone liga i turnira svakako, kao što ih pravimo i poslednje 3 godine :)

Ingenue   

Ja bih se zahvalio svima na fer igri i razumijevanju pri dogovaranju oko odigravanja meceva, obzirom da sam bio limitiran vremenom.