Jump to content

Recommended Posts

Ma nek se nose...ja cu izgrindati svedski TD tier X nekako, cak cu imati i para ako zavrsim ovu misiju za japanskog Tigra. Mada tu sam se malo zaglavio, na trecini sam zadnje misije, al uopste nisam gledao koje tenkove igram. Mada nije bas ni da znam sa kojim obicno budem prvi po expu.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

One u kojima si dobar :D U igri su ti Tier VII i navise tenkovi, znaci T-54 od mediuma i Emil I kao heavy :D . Reko bi ti da igras T34 ali premium tenkovi se ne racunaju. Neko igra samo light tenkove jer je koeficijenat sa njima dobar a dobijas i spoting exp.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Upravo to, nema neke univerzalne preporuke. Ja sam recimo svaku drugu-trecu sredjivao sa T29 jer ga obozavam a i Comet je dobro došao. S druge strane generalno sam izbegavao desetke jer treba imati baš baš dobru partiju, ali recimo tu pomognu E-50M ili Leopard 1. Čini mi se da su devetke ipak najbolje, ne znam zašto. Ali sad ti je idealno vreme, bukvalno ti treba jedno 3-4 prve pobede u danu i to ti je najmanje 25k, samo da budeš prvi :)

Ja sam se inače sad nakupovao svega i svačega - kinez desetka lajt, T49, kineski 110, sad još samo da skupim kintu za jedno 1.000 kom prve pomoći :) Cenim da do kraja meseca krenem u istraživanje kineza teške devetke i onda da sledeći mesec opet uzmem top of the tree, mada sad tih rezervi imam i više nego što mi treba :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Meni se takodje cini da se i premiumi racunaju, mozda gresim.

Kupio sam e4 sad dok je popust, O-ho-a, m41... Razmisljam da li da uzmem i t92... Videcu, racunam bice uskoro neki top tier popust za to... Cekam jos ovih par dana pa da uzmem wz-a novog :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Sto ste me istripovali za misiju, pa ostalo je jos 4 dana a ne samo danas :P Ovaj Dule panicar :D Meni je najsmesnije kad se desi takva neka misija gde se dodeljuje tenk, imas dana gde u partiji imas 15 tih tenkova :D Da nije novog MM-a, racunam da bi ih bilo 29 :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ne možeš da biraš da uđeš direktno, igraš sa Tier X tenkom pa te on nekad stavi u Standard battle nekad u Grand battle, malo su to glupo napravili. Jedino što možeš jeste da isključiš da ulaziš u Grand battles. Tipa kao ono kad ideš u standard battle ili assault i sl, imaš i procente verovatnoće

Quote

all players in Tier X tanks have a 10% chance of getting matched into a Grand Battle by default with the chances of getting a Standard Battle set at 60% and 15% chances of playing in Encounter or Assault. These are the odds you get when lots of players are queueing to hit the battlefield; the numbers will differ when there is considerably fewer people.

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...